5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (0)

1. Hayatızda görüp görebileceğiniz en dandik dudak kalemi. Birkaç hafta önce watsons mağazasından bu kalemden edindim fakat kullanamıyorum. Neden mi? Çünkü son derece sert ve rengini vermiyor. Hayatımda bir dudak kalemini sürüp de, dudağımda varolmayacağı aklıma gelmezdi. Kimse düşünemedi ama pastel yaptı! Emily candır yahu. Böyle saçmalıklara mağruz kalmazsınız hiç olmazsa.

24 şubat 2016 15:40

2. Ben de 204 numaralı rengi var,kendisini yeni almış bulunmaktayım çok uzun süre deneyimlemedim.Ben dudaklarıma önce dudak nemlendiricisi (nemlendirici sürünce daha güzel kayıyor) uygulayıp ardından bununla dudaklarımı boyadım ve ortaya çıkan görüntü çok hoşuma gitti.Rengini kendime çok yakıştırdım.Kuru olduğunda sürmesi birazcık zor olabiliyor ama kişisel olarak çok da zorlanmamıştım.Aslında aceleyle aldım ama sevdim ben.Kalıcılığını test etmedim o yüzden o konuda bir şey söyleyemeyeceğim.

3 mayıs 2016 04:16 3 mayıs 2016 04:17

5

3. 200 rengi bende bulunan, emily tahtını kapamamış olsada sevdiğim dudak kalemi

Öncelikle yapısı çoğu dudak kaleminde olduğu gibi kuru, altına lipbalm sürerek sorunu hemen gideriyorum. Yani öyle aman aman bir kuruluğu renk vermemezliği yok. Rengi çoook güzel, hafif turunculuk barındıran bir kahve. Ben bunu pastel day long 31 için dudak kalemi ararken almıştım (gizlinot: Çalışan bana 200 numarayı verdi ama 31 ile yakından uzaktan alakaları yoook :d) kendisini tek başına deneyince daha çok sevdim. Özellikle sadece dış köşeleri çerçeveleyip içe doğru dağıtıldığında dudakları dolgun gösteriyor. Dağıtarak kullanmayı seviyorum ben, güzel bir nude rengini ediniyor.

11 şubat 17:17 10 mart 04:57


4. Rossmann (böyle yazılıyodur umarım) indiriminden kaptım bir tane bende 200 numarası var ve cidden abartmıyorum aşırı güzel. Üst dudağıma ilk çerçeve ve overline yapıyorum sonra dudaklarıma minik minik noktalar koyup dağıtıyorum ve çok güzel duruyor alın derim ben

6 eylül 21:41

5. bende 200 numarası var. nude tonlarında çoğu rujlarla uyuyor . tabi biraz kahve koyu kırmızı tonlarında bir rengi var. yani açık renk nude rujlarla tam uymayabilir. koyu tonlarda bir sey arıyorsanız uygundur. kalıcılığı:orta

17 ekim 19:40

6. 210 numarasının rengine bayıldığım ama kalıcı olmayan dudak kalemi

18 ekim 15:32