girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. 25 senedir makyaj sanatçılığı yapan İngiliz makyaj duayeni.

Birçok kişi tarafından makyajın en iyisi olarak nitelendirilir. Dolce and Gabbana makyaj koleksiyonuna tasarım, ürün oluşturma ve renk aşamasında danışmanlık yapmıştır.

Buyrun instagramı ve wiki sayfası efendim:

(link: http://instagram.com/patmcgrathreal http://instagram.com/patmcgrathreal)

(link: http://en.wikipedia.org/wiki/Pat_McGrath http://en.wikipedia.org/wiki/Pat_McGrath)

9 haziran 2014 09:58

2. charlotte tilsbury gibi o da makyaj piyasasına hızlıca bir giriş yapmıştır.2016 makyaj trendi olarak belirlenen strobing'e kendi penceresinden bakan mua,skinfetish003 isimli ürününü ilk başta kendi sitesinden satışa sunmuş dakikalar içinde sold out olmuştur.10 mayıs sabahı maalesef sadece amerika sephoralarında satışa konacak(ybkz: ve kesin yine sold out olacak) ürün çoğu makeup junkie gibi benim de arzu nesnemdir.strobing kit halinde satışa cıkacak olan kit'te pembe ve altın olarak iki seçenek bulunuyor.her ikisinde de çift taraflı highlighter ve strobe balm stick,duo fiber bir fırça ve seçiminize göre altın ya da pembe pigment bulunmakta.videosunu şuraya bırakıyorum bakıp bakıp iç çekmek için..

(link: https://vimeo.com/163856887 SkinFetish003 by PAT McGRATH LABS)

6 mayıs 2016 17:14

3. geçen gün makyaj serisinin yeni incisi "lust 004"ü instagram ile tanıtmış olan makyaj sanatçısıdır kendisi. bu set ağustos'un 30'unda piyasaya sürülecekmiş. temelinde üç ayrı renk kit'i var: flesh, blood ve venom. swatchlarını görmek isterseniz (link: https://www.instagram.com/p/BIstGksATP1/?taken-by=patmcgrathreal şu) linke bakabilirsiniz.

gördüğüm kadarıyla kitlerin içinde ruj, sim, gloss ve far var. ambalajı bir önceki skin fetish serisini andırıyor, klasik pat mcgrath ambalajı, fakat skin fetish'ten farklı olarak kırmızı / pembe tonları pul tercih edilmiş. ek olarak rujları "single" halinde yani tekli ruj halinde yirmi beş dolardan satışa sunulacakmış.

eğer diyorsanız ki "ben çoluğumun çocuğumun rızkını geçtim, ver bana hepsini ver", o zaman lust 004: everything'i pat sizin için yaratmış. kendisi yüz elli dolardan satışa sunulacak, üç kitin birleşimi bir kit. adı gibi "everything" yani.

30 ağustos'ta patmcgrath.com serverları çökecek yine. hazırlanın süslüler.

6 ağustos 2016 01:35