yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (1)

  1. 3.sezon onayı almış dizi.

  17 haziran 2015 15:28

  2. Çok sürükleyici bir konusu var bana göre. Başka başka karakterler birbirine bağlanmış. Dorian gray de ne öyle yahu adamdan bi uçan bi de kaçan :))

  20 haziran 2015 15:38

  3. 18-19. yy avrupa'sını anlatan o ıssız sokakları, kazıklı voyvoda 'yı , doktor frankestein ' ı , ölümleri, vampir efsanelerini, dorian grey gibi sadece portrelerde yaşlanan adamı , karındeşen jack 'i , vampirleri, büyücüleri ve bunun gibi mistik olayların anlatıldığı ve tabi ki bana göre dünyanın sayılı güzellerinden (link: https://www.google.com.tr/search?q=eva+green&rlz=1C1TEUA_enTR477TR477&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=9aOfVZfeGsS5sQHOqL3QDg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643#imgrc=1YNr3CustlIioM%3A eva green ) in yer aldığı güzel dizi. izlemek gerek. kaliteli bir dizi. mistik olay sevenler kaçırmamalı bence

  edit : 2. sezonu daha izlemedim. bu hafta toplu izlicem. (link: http://noluyo.tv/haber/1247/artik-yalniz-yuruyecekler şöyle ) de bir şeye rastladım şuan .

  10 temmuz 2015 12:53 10 temmuz 2015 13:13

  4. henüz iki sezonluk caanım dizi(m)

  ingiliz edebiyatı karakterleri havada uçuşur

  izlerken not alınası ayrıntılar içerir

  bir de şunu (link: https://www.youtube.com/watch?v=DM3krtQ2IOw the unquiet grave) feci dilime dolamıştır

  24 ağustos 2015 11:11

  5. bu diziye tek kelimeyle BAYILIYORUM.

  o kadar sürükleyici ki. En güzel yanı da birden çok efsanevi hayal karakterini barındırıyo olması efsane dizi . Görselleri, kostümler falan fiyuhh ağzım sulandı başlasa da izlesek

  24 ağustos 2015 18:04

  6. Eva green'in müthiş güzelliği, Oscar Wilde'in Dorian Gray'i, muhteşem kostümler ... Kim yazıyorsa şüphesiz dahi olduğunu düşünüyorum. 3 sezonun çekileceği kesinleşmeden sezon finali yapıyorlar sanırım zira bölüm her an son bölüm de olabilecekmiş gibi o kadar zekice tasarlanmış

  2 aralık 2015 23:14 ed.24 ocak 2016 17:32

  7. son bölümünde kesintisiz 15dk boyunca beni ağlatmış dizidir. gerilim fantastik korku diye başlamıştım oysa.

  en son yıllar yıllar önce "more than blue" yu izlerken bu kadar çok ağlamıştım.

  27 mayıs 2016 08:27

  8. Bitti.

  Final bölümü yayınlandı ve bitti. Üzüldüm açıkçası. Bukadar kaliteli bir senaryo devam etmeliydi.

  20 haziran 2016 19:15

  9. dün bitirdiğim bu zamana kadar en sevdiğim diziler arasına girmiş, kalite akan canım dizim. muhtemelen tekrar başlayacağım izlemeye.

  zaten bir yapımda eva green varsa benim onu izlememem mümkün değil, bir de üstüne fantastik dekorlarla süslü 1800'lerin londrası ve bol ingiliz aksanı. harikaydı gerçekten.

  kurgusu da çok başarılı olan bu dizinin erkenden aramızdan ayrılması beni de çok üzdü ve yukarıda sevgili (yazar: gigglebangs)'in yazdıklarına harfiyen katılıyorum.

  şahsen doktor hayde' dan (belki spoilerdır:) (gizlinot: soyluluk hayalleriyle yanıp tutuşan dekoratif hırslı doktor rolünden fazlasını) beklemiştim.

  john clare'in daha eksantrik bir yeri olmalıydı özellikle o mükemmel ikili bölümden sonra (o bölümdeki oyunculuk o kadar harikaydı ki aklıma breaking bad' de kimyasal bir katasrofi yaşadıkları için odada tıkılıp tüm bölüm sohbet ettikleri bölüm geldi).

  bir de ben dizinin bu kadar sevildiğini de bilmiyordum çünkü eva green işin içindeyse dediğim gibi gerisi benim umrumda olmuyor. ama meğer çok sevilmiş, imdb'si 8.3'tü hem çok şaşırdım hem mutlu oldum.

  bu girdi biraz venessayla sohbet girdisi oldu ama affola.

  muhtemelen göz makyajım olmasa dizinin finalinde ağlardım.

  seni seviyorum eva green <3 (gizlinot: fun girl modum açık şu an)

  izleyin süslüler <3

  7 kasım 2016 18:59

  10. Korku hikayelerini,gotik edebiyatı, karanlık Londrayı,dönem kıyafetlerini seviyorsanız mutlaka izlemeniz lazım.

  Eva Greeni severim ama öyle olağanüstü bir oyuncu değildir aslında ama bu rol ona yazılmış gibi zaten kendisinin öyle karanlık ve soğuk bi duruşu var.

  Ama asıl kalpler dorian gray ve Victor frankenstein'a gelsin. Dizide yeterince kuvvetli işlemedilerse de zaman yüzünden benim en sevdiğim hikayeler onlarındı bi de John clare karakter gelişimi inanılmaz güzel işleniyor ve bu dizinin efsane oyuncusu odur.

  Ps; seni ve histerilerini ve konuşmanı ve feminizmi çok yanlış anlamanı sevmiyorum brona lily croft.

  11 kasım 2016 16:25