yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. cahilliğinden utanacağına bilgiyle alay eden çalışanlara sahip parfümcü.

  bugün avm'de indirim yazısını görünce, çanta boyu parfüm aradığımız için ysl manifesto'yu sorduk ve 30 ml fiyatı 104 liraydı yani uygundu. annem hemen eli cüzdanında kasaya doğru niyetlenirken ben de "dur anne bir checkcosmetic'den bakayım" dedim. kutuyu rica ettim batch koduna bakmak istediğimi belirtip ama tahmin de ediyorum batch kod nedir bilmez. neyse bir baktım üretim tarihi 2014 yani son kullanma tarihi geçmiş. anneme dedim tarihi geçmiş. adam da nereden anladınız diye soruyor ben de saf saf anlatıyorum. " işte böyle bir site var, şuradan bakılıyor, bakın bu üretim tarihi diye" çünkü karşımdaki adam yerine koyuyorum, bilmesi gereken bilgiyi ben veriyorum. satıcı birden alaycı alaycı gülmeye başladı. ulan at toynağı zaten almaya niyetlenmişim, insan gibi sorduğun soruya cevap vermişim. 100 liralık parfüme niye bok atayım.

  mal ya bak gene sinirlendim. hadi bilme de neden yavşak yavşak (gizlinot: bit yavrusu manasında) gülüyorsun.

  şimdi internetten bir bakayım dedim şikayetvar'da sahte ürün sattıklarına dair şikayetler de var hatta tester. bu kadarına da cesaret ediyorlarsa bravo.

  yani ezcümle buradan parfüm alırken tarihini kontrol etmeyi unutmayın.

  25 kasım 2017 02:35

  2. Kalitesiz çalışanları olan kalitesiz mağaza. Edirne şubesi için bahsedecek olursak hem çok az parfüm var hem de çoğu parfümün testerı yok. E tester yoksa nasıl alıcaz biz sizin parfümlerinizi? Gösterdiğiniz 3-5 parfümü beğenmeyip sırf nezaketen fiyatını sordum, biraz dolaşıp geri gelicem görüşmek üzere iyi günler dedim diye hemen yüzleri düştü bi iyi günler bile demediler.

  30 ya da 50 mllik parfümleriniz de genelde yok. Ben mecbur muyum 500 liraya 100 mllik parfümlerinizi almaya? Mağazanızın kalitesizliğinden müşteri sorumlu değil.

  7 nisan 2018 20:47

  3. Ankara esenboğa mağazalarında tarihi geçmiş clinique nemlendirici/peeling/ makyaj ürünü satan mağaza. Buradan bir şeyler alacaksanız kesinlikle batch kodundan aratın derim. Sadece bu mağazası böyle sanıyordum ama hepsinde aynı sorun var sanırım. 

  11 ekim 2018 13:27


  4. 2 gün önce Bodrum havaaalanında %50 indirimde bir parfüm aldım. Bu mağaza hakkında çok iyi yorumlar duymadığım için parfümü almadan önce de internetten orjinal parfüm satan yerlerden fiyatına baktım en uygun bu mağazanınkiydi. Eve gelip batch kodunu da okutturunca içim daha da rahatladı, bir sıkıntı yoktu ürün tarihinde. Girdilerde iyi yorum yapmamışlar ama ben hem tarihi geçmemiş ve geçmesine daha uzun zaman olan bir parfümü yarı fiyatına aldığım için çok mutluyum bu krizde.

  18 ağustos 2019 15:29

  5. Geçtiğimiz sene Web sitesinden sipariş ettiğim iyi oranda indirime sahip serumunun batch koduna baktığımda son kullanma tarihinin geçmiş olduğunu gördüm. Telefonla yetkililere ulaşıp para iadesi talebinde bulundum ve ürünü geri gönderdikten yaklaşık bir ay sonra para iadesi yapıldı. Ne gerek vardı tüm bu kadar uğraşa diyorum şimdi...

  18 ağustos 2019 19:09

  6. Üç yıl önce bir sefer alışveriş yapıp, bu hafta pişman olduğum mağaza. İlk olarak da kimseye tavsiye etmediğimi yazmak istedim. 

  Üç yıl önce chloe love story parfümünü aldım buradan, ilk alışverişimdi ve normalde bilmediğim bir mağazaya o kadar para vermezdim ama parfüm almam lazımdı, aylardır araştırıyordum gerçekten sevip kullanabileceğim bir parfüm alabilmek için.. Sürekli denemek için girip saçma sapan yorumlar ve suratlarla ayrıldığım sephora’ya kızgındım. Çok da araştımamıştım bu mağazayı, en son orada bu parfümü denedim ve kokusuna bayıldım, aldım. 

  Parfümü piyasa fiyatından daha ucuza almadığım için de pek şüphelenmedim. Gel gelelim kullandığım üç yıl boyunca ben bu parfümün kalıcı olmadığını düşündüm çünkü sıkıyordum ve yok oluyordu. Başka iki parfüm daha aldım başka yerlerden ve love story üç yıl çekmecemde sürünüp zar zor bitti. Sonra yurtdışından komik bir fiyata bilinir bir mağazadan tekrar aldım love story’yi ve voila, iki fıs bütün gün değil, kıyafetlerimde şallarımda günlerce kalacak kadar kalıcıymış meğersem. 

  Paramı kendilerine helal etmiyorum, alışveriş yapmayı düşünen ve yorumları okuyanlara da paranızı sokağa atmayın diyorum. 

  7 eylül 2019 06:30

  7. Üstteki yorumu görünce bu durumu yaşayanın bir tek ben olmadığımı anladım. Trendyol üzerinden tom ford velvet orchid parfümünü aldım ancak kalıcılığı beni hiç mi hiç tatmin etmedi. Özellikle de burada tom ford parfümlerinin kalıcılık konusundaki yorumlarını okuduktan sonra iyice şüphelenmeye başladım. Zaten bu parfümü ilk sephorada denediğimde uzun süre bileğimde kokladığımı hatırlıyorum. Gerçekten de bir gariplik varmış demek ki. Daha da İndirime kanıp alışveriş yapmam buradan.

  7 eylül 2019 12:42