yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  14. Seveni varsa kusura bakmasın da abla kardeş aşırı hasetler. Gülşen'e kafayı takmışlar ve sırf tepki çekmemek için sinsi sinsi laf sokuyorlar. Bir tanesi Gülşen'in konuşulmak için garip giyindiğini yazmıştı mesela, öbürü de ertesi gün kombini beğenmediğini söyledi. Dün de kadının doğum günü partisindeki dansına laf attı bir tanesi shsh kadını parti görüntüsünü yorumsuz paylaşıp sonra da dans ettiği videoya " o kadar wuu yaparsanız kadın da dans ettiğine inanır " yazdı. Aynen dansı ve makyajı için sizden onay alacak mesela.

  29 mayıs 13:41 30 mayıs 10:44

  13. Çağ ötesi bilgilerimle son gözlemlerimi harmanlamaya geldim, selamlar. Hatırladığım kadarıyla bu sayfa ilk çıktığında birden fazla kişi tarafından yönetiliyordu ve hatta bir tanesi tesettürlüydü. Yani umarım doğru hatırlıyorumdur dkskdk Başlarda çok çok komik bir sayfayken noldu da unfollow edip bu saçma bilgilerle zihnimin tozlu raflarına kaldırdım bu sayfayı hiç hatırlamıyorum. Büyük ihtimalle paylaşımları değişmiştir ya da çok reklam yapmaya başlamışlardır. Neyse ben komple bu sayfayı unutmuşken skin sensual skandalıyla tekrar hatırladım. Az önce de verilen güncel kullanıcı adıyla hesabına baktım, müge anlı'nın "para, pul, ev, araba, bilezik bekleyen kadından kaçın" sözlerine ayan beyan hak vermiş. Bir şey demek istiyorum kendisine.

  Senin bu konuda laf söyleyecek yüzün nasıl olabiliyor? Kendin para pul için ne naneler yemişsin, kaç taklalar atmışsın şimdi gelmişsin bir de hemcinslerine çalışın, para kazanın diyorsun. Herkes senin gibi yalan dolanla voleyi vuramayınca koca parasına göz diken varoş, paragöz, maddiyatçı mı oluyor? 

  26 şubat 12:08 26 şubat 21:45

  12. beğendiğim influencerlardan patlayan patlayana bu ara. melis de eğlenerek profiline baktığım biriydi ancak aylardır sürekli favori markam diye paylaştığı kozmetik markasının kendisinin çıkması, sonrasında bunu zaten dm'lerden konuştuğum kişiler biliyordu vs gibi tuhaf bir açıklama yapması kısmi güvenilirliğini sildi benim için tamamen.

  hatırlıyorum daha çok yeni o markanın renkli güneş kreminin tüm test süreçlerine beni de ortak ettiler vs yazmıştı. sizin için indirime yalvardım bilmem ne. ortaya çıkınca daha düzgün bir açıklama beklerdim şahsen. yazdıkları ve hızlıca üstünü kapatması tuhaf geldi ve direkt engelledim. bunlarıbiliyormuydunuz mu ne öyle bir sayfa daha var kuzeninin. o da ortakmış sanırım aynı zamanda. direkt blocklandılar.

  25 şubat 21:24


  11. yıllardır tanıttığı skin sensual markası kendisininmiş. ifşa olunca kendisinden “ismimle anılsın istemedim” gibi salak saçma bir açıklama geldi. insanda biraz utanma olur diyeceğim ama takipçi sayısı biraz yükselenin nedense kimyası değişiyor. işin komik yanı, sanki marka kendisine pr hediyesi göndermiş gibi story atıyor, kızlar sizin için markadan indirim istedim tarzı storyler atıyordu. rezil, utanmaz…

  ismi melis anık, artık bu ismi kullanıyor ınstagram’da. ayrıca kendisi ınstagram’da sağa sola ahkam kesiyor, her konuda kanaat önderiymiş gibi açıklamalar yapıyor ancak sahte psikolog çağla düvenci sönmez ile karşılıklı takipleşiyor. milettin otizmli çocuğuna tedavi vadeden şarlatanla etkileşimde olmak nerden baksan rezil bir durum.

  25 şubat 02:08

  10. ünlülerin güzellik prosedürlerini eleştirip (microbalding vs) kendi güzellik merkezinin reklamını araya sıkıştıran uyanık influencer. bir de müşteri yorumları paylaşıyor hani direkt reklam yapmıyor.fahriye evcen'in kaşlarını beğenmediğini söyleyip kendi merkezinin müşteri mesajlarını paylaştı mesela.eleştirdiği influencerlardan ne farkı kaldı?

  ayrıca tiktok videoları eşliğinde "uzun zamandır bunu arıyordum, kızın saçının parlak olma sebebi bu, çok pratik hemen aldım" diyerek linklediği ürünleri almayın. saçmalık çünkü.önceleri saçlar için sirke övüyordu şimdi bakım yağı övüyor. geçiniz.

  edit: yazmadan geçmek istemiyorum ama estetik yaptıran ünlüleri paylaşıp "eski hali daha güzeldi bence " yazması kaba bir hareket. sana mı soracaklar acaba?

  23 ekim 2022 02:34 30 ekim 2022 01:08

  9. En dobra benim diye takılan hesap. En başlarda photoshop hataları vs. oldukça komik, eğlenceli, ilgi çekiciydi. Ama son zamanlarda abuk subuk şeyler önermeye başladı. Merdiven altı kozmetik markaları, eskiden pazarlarda satılan ve çıkmayan yeşil rujlar... Yukarı kaydırma çıktı, hesaplar bozuldu...

  4 şubat 2021 19:47

  8. aslında severdim ama çekiliş yapıp yapıp açıklamamaları sinir bozucu. Geçen hafta melis anık dedi ki şu şu kremleri çekiliş yapıyorum, 8 haziran doğum günüm, o gün açıklayacağım. 2 gün geçti hala tık yok. Daha önce de yaptılar bunu. Yarın açıklıyoruz diyip diyip açıklamamaları. Kolay kolay çekilişe katılmam, etiket yapma olayını sevmiyorum zira. İnstagramım kapalıydı, açıp yeniden kapatacakken bu çekilişi gördüm. Dur 8 hazirana az bişey var diye katılmıştım. bu yaptıklarını çok itici buluyorum. Sözünüzde durun madem, çok harbi çok sahici geçiniyorsunuz ya. Bak saat kaç oldu hala ses yok. Kremi zaten alıcam, şansım var mı denemek istemiştim. Bezdirdiler ama...

  Edit: 4 gün geçti hala ses yok. Vermeyeceksen vermicem de, çekilişle insanları kandırmak yakışıyor mu? Amaan skerler diyip dondurdum instamı. O sattıkları kremi ve yüz temizleyiciyi de kendilerinden değil, esas satıcısından daha ucuza alacağım. Merkezlerine gidip bi dünya işlem yaptıracaktım, ondan da vazgeçtim. Dürüst olmayan, sözünde durmayan her işletmenin barınamaması dileğimle.

  10 haziran 2020 20:29 12 haziran 2020 12:50


  7. (link: https://www.instagram.com/p/BnT_DPun3gP/ şu) paylaşımıyla güldürmüştür.(gizlinot: ahahahah)

  17 mayıs 2019 19:06

  6. sonunda kim olduğunu açıklamış ; (link: https://www.instagram.com/anikilayda/?hl=tr burdan) ne yalan söyliyim uslübu çiğ olduğu için daha ergen birisini bekliyordum :) ve ünlü olmayanların yabancıların hesaplarına girip dalga geçen birinin hesabının gizli olması da bir güldürmedi değil.

  28 temmuz 2018 18:57

  5. bu hesap yüzünden instagrama koyulan fotoğraflardaki shopları dan diye anlıyorum. ben herkesi zayıf sanıyodum ya baya şok oldu benim için gerçekler.

  26 nisan 2018 15:23