yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

  1. işini gücünü bırak koş ig takibe al diyorum buradan herkese. düşük ve kaliteli karbonhidrat alan, otoimmun, ketojenik ve superfood ağırlıklı beslenen, bilimsel makalelerle sürekli kendini güncelleyen, besin desteklerini acaip bilinçli şekilde tüketen, cushing sendromunu sendromsuz şekilde yaşayıp sağlık düzeyiyle doktorlarını bile şaşırtan bir genç kadın.

  3 temmuz 2017 09:38

  2. Beni sağlıklı beslenmeyle ilgili olmaya, en azından bir saglikci olarak artik buna bir adim atmaya iten, takip etmekten en çok zevk aldığım ig hesabı. Bayılıyorum bu kadına! sayesinde her şeyin içine default olarak zerdecal ve sumak ekler oldum, "su kefir neymis yaa tadına bi bakiim" dedim, marketlerde abur cubur reyonlari yerine nohuta, kirmizi sogana, baharatlara gozlerimden kalp cika cika kosuyorum, cok sey öğreniyorum. Henüz sürekli kemik suyu tuketecek, oil pulling yapacak kadar profesyonel olamadım ama çok fazla bilgi sahibi oluyorum özet bilgi paylasimlari ile. ve kendi mutfağım olunca her şeyi daha düzenli yapacağımı biliyorum. Umarim buralari okuyorsundur, iyi ki varsın pino <3

  11 eylül 2017 14:12 11 eylül 2017 14:16

  3. Çok çok çok sevdiğim instablogger. Çok kibar, derdini çok güzel anlatan tatlı dilli bir kadın. Bir sürü şey öğrendim sayesinde, şimdi anlatmaya kalksak buraya sığmaz ama ailece en sevdiğimiz karbonatlı hindistancevizi yağlı koltuk altı deodorantı oldu. Aslında deodorant yanlış kelime bu ürün kremsi ama kullanım amacı aynı. Ve kesinlikle şimdiye kadar kullandığım bütün muadillerini beşe katlar. Hem terlemeyi engellemiyor hem de en sıcak yaz günlerinde bile sıfır koku.

  12 eylül 2017 00:34


  4. bayılıyorum bu kadına! okuyor araştırıyor ve paylaşıyor. instagram hesabının yanı sıra bloguda var. her yazıdığı tek kelime ile bilgi hazinesi. çok sıkı takipçisiyim. herkese şiddetle tavsiye ederim. (link: https://www.instagram.com/pinoeatshealthy/ instagram adresi için) (link: https://pinoeatshealthy.wordpress.com/ blogu için)

  7 ağustos 2018 12:15 7 ağustos 2018 12:15

  5. sağlıklı beslenmeye insanı ozendiriyor,yonlendiriyor.supplement kullanımı aşırı bulunuyor ama bence kendini çok iyi tanıyor bu kadın,gereksiz alacağını sanmam.çok doğal yaşamak istiyor sadece bu konuda takıntılı.hindistan cevizi yağı ve karbonatla deodoran önermişti,ben de denedim ama sürekli kullanamam onu yahu.

  onun haricinde beyin tümörü var ve nasıl pozitif ,nasıl kibar,onca saçma sapan instagram yorumcusuna rağmen uzun uzun açıklamalarla nasıl paylaşımlar yapıyor sabrına hayranım. göz numarasında gerileme (olumlu manada) olduğu yazısını okuduğumda gerçekten şaşırmıştım. ketojenik beslenme ile başardığını,bol hindistan cevizi yağı tükettiğini söylüyordu yazısında. Hindistan cevizi yağı ile ilgili bu yönde çok araştırma var,tüketiminin çok faydaları yazılıyor çiziliyor. bazen tamamen bu kadın varolsun hayatımızda diyorum,bol yağlı,düşük karbonhidratlı.yalnız peynirsiz hayat düşünemiyorum :(

  kendisi de çok güzel,hoş bir kadın,çok güzel gözleri var,aslında iyi ki Tr'de yaşamıyor,şanslı.Hem orada daha farklı meyve-sebze-besin deneme şansı var,bizlere de o tecrubelerini paylaşabiliyor. Burada olsa medya tüketmişti kadını.

  10 eylül 2018 10:52

  6. Bazı postlarını gerçekten keyifle ve merakla okuyorum ama bazıları hastalık derecesinde takıntılı insanlar içinmiş gibi geliyor,ben şahsen o kadar dikkat edemem.Kendisinin bu tavrı bana,takıntılı derecede sağlıklı yaşam tarzının altında ciddi bir rahatsızlığı olduğunu düşündürüyor,yoksa hiç kimse bir sebep olmadan bu kadar titiz bir yaşam sürmeye başlamaz.Tavsiye ettiği çoğu yiyeceği,ürünü,supplementi vs türkiyede bulmak da çok zor,olanları satın almak ise ciddi bir bütçe gerektirir ki buna herkesin gücü yetmez,hele organik gıdalı bir yaşama geçmek demek maaşı oraya yatırmak demek(büyükşehirde yaşayan bir aile için)Verdiği tavsiyelere karşı çıkan veya eleştirenleri hasta olursanız görürsünüz gibi tepki vermek de bana yanlış geliyor.Hayat bu hastalık da var sağlık da elbet vücudumuza iyi bakmalıyız ama kendisinin ki bir yaşam sürersem endişelenmekten akıl sağlığıma zarar verebilirim.Kendisinin de umarım ciddi bir şeyi yoktur ve uzun yıllar sağlıklı bir ömür sürer.

  aklıma gelmişken şunu da belirtmek isterim,hiçbir doktorluk vasfında olmadan sadece okuduğu sağlık kitaplarından ve deneyimlerinden yola çıkarak,geniş kitlelere hitap eden bir sosyal medya platformundan insanlara; makyaj malzemesi tavsiyesi verir gibi supplement tavsiyeleri vermek çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir,siz siz olun doktorunuza danışmadan böyle şeylere kalkışmayın,başkasına iyi gelen bir şey sizin vücudunuzda da aynı etkiyi gösterecek diye bir şey yok,sağlık bu ihmale gelmez,tıptan ve bilimden şaşmayın.

  20 mart 2019 22:22 20 mart 2019 22:29