yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (1)

  1. yazılanları okuyunca uçuk geliyor bir anda ama (link: http://m.haberturk.com/dunya/haber/605824-pedofili-skandali-ingiliz-kraliyetini-sarsti şu ) linkte bahsedilen ve ceza alan epstein isminin burada da geçmesi iyice midemi bulandırdı.

  edit:harf hatası

  16 kasım 2016 19:11 17 kasım 2016 00:53

  2. şu anda midem bulana bulana yazılanları okuyorum. şok içindeyim. bu adamlardan her şey beklenir; özellikle instagram üzerinden paylaşılan görseller, yazışmalar falan bence bu olayın doğru olduğunu gösteriyor.

  16 kasım 2016 19:56

  3. bir deli kuyuya tas atmis 40 akilli cikartmak icin atlamis. yahu olabilir mi boyle birsey. herseye hemen nasil da inaniyorsunuz. turkiyede neredeyse tt olmus, amerika uyuyor.. komik yani. bunlar demokratlari karalama calismalari, herseye baliklama atlamayiniz.

  16 kasım 2016 20:20


  4. Olduğuna neredeyse emin olduğum sapkinliklar silsilesi.

  Pizzagate subredditte incelediginizde önünüze çok fazla kanıt, teori geliyor. Türkçe kaynak var mı bilmiyorum ama şu anda birçok yabancı bu konu hakkında video çekmeye, yazı yazmaya vs başladı.

  Bu iddialari demokratları kirletmek için yapıyorlar vs diye düşünmek... Bilemiyorum.

  Redditte de herkes bu mesele partiler üstü siyaset üstü mesele diye tartışıyor ve duyurmaya çalışıyor.

  https://i.sli.mg/dWZcdX.jpg

  Bu link olayların kısa bi özeti gibi.

  Böyle sapkinliklarin olmadığı bi dünyada yaşamayı çok isterdim.

  Edit: ayrıca bunu nasıl siyasilere obamaya falan yakıştiramiyorsunuz anlamadım. Bu adamlar IŞİD PKK vs vs bütün terör örgütlerinin yaratıcısı. Ayrıca Clinton ailesi ilgili önceden de çıkan pedofili haberleri vardı. Hatta Bill Clinton Hillaryi aldattığında çıkmıştı.

  16 kasım 2016 21:36 16 kasım 2016 22:12

  5. bu olay beni şaşırtmaz da işin içinde tek bir cumhuriyetçinin olmaması şaşırtır. işte orada bir bit yeniği var derim...

  zenginlerde ne manyaklıklar var, bu kadar kanıta bile gerek yok.

  daha doğrusu insanlar tür olarak zaten kötüler de paraya kavuşunca böyle sapkınlıkları yapabilmeleri için ulaşılırlık/gizlilik/güvenlik artıyor.

  hatta zengin olmanıza gerek de yok... Armin Meiwes olayına bakın... farkı zengin olmazsanız yakalanabilirsiniz sanırım...

  böyle olaylarda zaten resmi makamlar da ağa bağlandığı için ceza olasılığı sıfırdır.

  17 kasım 2016 01:21

  6. Asla "yok canım olur mu öyle şey" diyemediğim skandal teorisi. Teori demeye de dilim varmıyor.. Çok olası. Salak diyebilirsiniz ama aklıma direkt hostel serisini getirdi bu olay. Bu kadar para, mevkii hamuru bozuk insanı hepten bozuyor demek. Artık doğuştan gelen ruhsal sapkınlıklar mı, yoksa zaman içinde o kadar parayla her şeye sahip olup ne yapacağını şaşırmak mı bilmiyorum. Ama gözümde canlanıyor yani, nedense hiç uzak gelmiyor. O hostel serisindeki zengin tipler, insanların gizli app'ler üzerinden sapık emeller için satılması, ayin benzeri toplaşmalar vs. Ki bunları perdelemek için dandik bir pizzacı dikkat çekecek son şeydir herhalde. Obama'nın Neden böyle vasat bir pizzacıdan özel daveti için milyon dolarlarca pizza sipariş ettiği bile tek başına şüphe oluştururken; bahsi geçen facebook hesabındaki çocuk istismarına yönelik fotoğraflar, logonun pedofili logosoyla nerdeyse birebir aynı olması, robot resimlerin dehşet benzerliği falan inanmamak için nerdeyse sebep yok.

  Ne biçim dünya be! Çocukların ve hayvanların insan denen vahşiden aldıkları yaralar bence bu dünyanın sonunu getirecek. Artık içim almıyor, bırak bu skandalı falan gerçeklere gel el kadar altı bezli bebekler tecavüze uğrayıp ölüyor ya. Muğla'da kediye tecavüz edilmiş haberin tamamını okuyamadım. Hakikaten leş bu insanlık, kokuşmuş.

  Edit: ensar goygoyu da bu hastalıklılar gibileri içten içe aklayanların, onlar gibi olanların savunma mekanizması. Her olayda aynı laflar; "nerdeeeğğ geziciler, nerdeeğğ sözde duyarlılar" falan. Sıktı. Valla biz hep aynı noktadayız, esas siz nerdesiniz?

  17 kasım 2016 01:41 17 kasım 2016 01:45

  7. Ay iğrendim ya. Bunlar dünyaya özgürlük satan adamlar. Çocuk bedeni üzerinde fanteziler kurmak nasıl bir sapkınlık aklım almıyor. Hele o joe bidden in videosundaki kızla konuşması falan. Acilen kıyamet kopmalı.

  Bi de şey dikkatimi çekti, comet reklam panosunda kenarlarda ay ve yıldız var. Bu işin ucu bize de dokunursa şaşırmam yani.

  17 kasım 2016 02:30


  8. şaşırmadım, sadece midem bulanarak kaynakları okudum, görüntüleri izledim.

  lanet olsun kokuşmuş zevklerinize. nefret kusan biri değilim ama; tecavüz, hayvan hakları, pedofili gibi vakalarda beynim ters dönüyor.

  biden'ın çocuklara yakın davrandığı bir videoyu izledim, arkadan sarılmalar, kendine doğru çekmeler, çocuğun kendini öne doğru itmesi, saçını okşamalar, hele videonun sonunda bir kız çocuğunu evine davet etmesi üzerine çıldırdım.

  sapkın pedofili ayinleri, almanyada kaybolan binlerce mülteci çocuk, bazı batılı ünlü isimlerin instagram postlarında pizzaya özel anlam yüklemesi (gizlinot: pizzanın kutsanmışlığı, batılı absürd mizahta pizzanın yeri, pizzalı müstehcen paylaşımlar araştırılabilinir) extreme partiler, sanat adı altında yapılan kült seks partileri ve bunları finanse eden siyasiler, yine sanat adı altında yapılan pedofili, kan ve şiddet temalı eserler vs hepsini birleştirince olayın bir komplo teorisi olduğuna asla inanmıyorum.

  bunlar mı resepsiyonlarda, ve dahi U.N yasalarında dünya barışını ve güvenliğini savunan ülkeler, politikaclar? ödül törenlerinde duyar kasan sanatçı veya "sadece işini yapan, işi yemek çıkarmak" olan işletmeciler?

  devletin zirvesi pedofili partilerini finanse ediyor, obama 60.000$ küsürlük peynirli pizza alıyor... dünyanın süper güç devletletinin siyasilerinin karıştığı bir olaylar silsilesinden bahsediyoruz; silah, drug, üstü kapalı human trafficking, sömürü, güç kullanma, emperyalizm vs saymakla bitmez. sahi bir süper güç devlet bünyesinde neleri barındırıyordu? S&M güçten sayılır mı?

  lanet olsun sisteminize, hastalıklı ruhlarınıza. gözüm görüyor ama aklım almamakta ısrar ediyor. nasıl minicik bedenlere tiranlığınızı bulaştırıyorsunuz lanet olsun! kafamın içinde binlerce düşünce var kelimelere yazamadığım, çok doluyum.

  pedofili denen zıkkım coğrafya ayırt etmeden her yerde var. dileklerim; çocukların adı bile asla okunmadan onlara bunları yapanların tek tek ifşa olmaları, çocuklara yapılan işkencelerin kat kat fazlasının onlara yapılması, alçakların toplum içine çıkacak yüzlerinin kalmaması ve öyle deliller olmalı ki "komplo teorisi" diyecek güç bulamamaları, dünya basınının susturulmaması ve özgür basının ebediyeti.

  ve son olarak lanet olsun.

  17 kasım 2016 03:21 17 kasım 2016 03:23

  9. Gece ders çalışırken okudum biraz, o dakikadan beri başlığı gördüğüm an midem bulanmaya başlıyor. Böyle şeyler nasıl gerçek olabilir aklım almıyor. Biz de insansak, benim hislerim onlarda da varsa nasıl gerçekleşebilir böyle şeyler? Son birkaç yılda dünyaya ilişkin tüm algım yıkıldı sanırım. Böyle bir olayın var olabileceği aklımın ucuna gelmezdi. Hala anlamıyorum bizim midemiz bulanırken onlar nasıl kıyar? Bu ne biçim eğlence anlayışı? Bu nasıl bir sapkınlık gerçekten? içimdeki hümanist acı çeke çeke öldü, böyle canavarlar inanılmaz acılar çeksin istiyorum. Ben dünyadaki başına kötü şeyler gelmiş/gelecek tüm çocukları, tüm hayvanları alıp böyle canavarların yaşamadığı bir yere kaçırmak istiyorum. Ama hiç birini koruyamıyoruz ya çıldırıyorum.

  17 kasım 2016 06:35

  10. Derin devlet, gizli aileler ve yaptıklari ayinler, oluşumları hakkında fazlaca kitap okuduğum ,bloglar takip ettiğim, belgeseller izlediğim için içimde hiç şüphe olmadan doğru dediğim olaydır. Pizzagate meselesi, Jon benett ramsey'in ölümü, pedofililik ile alakası yok ancak rothschild ailesinin surrealizm adı altında verdiği sapkın parti ve bohemian grove toplantısı, zihin kontrolü falan bunlar bu seytanlarin yaptığı şeyler. Seytanlik, para ve güç birleşince bu iğrenç mahluklarin ne yapacaklari belli olmuyor.Mailleri açıkça okumak bunların sapkinliklardan ne kadar zevk aldığını görmek gerçekten midemi bulandırdı. Ne yazık ki para ve kötülük dünyada olduğu sürece bu olayların ardı arkası kesilmeyecek.

  17 kasım 2016 07:51