yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (1)

  1. İlk 2 sezon tamam, 3.sezonda idare eder, 4te 2. bölümden sonra eeeeh sıkıldım. Tepkilerini yaratmış dizidir bende. 5.sezona hiç başlamadım.

  29 ekim 2014 20:27

  2. kızların kıyafetleri, saç stilleri ve makyajları adına izlenir dizi. gerilimi abartıp, konuyu her zaman çözmek yerine uzatmayı tercih etselerde takip ediyorum. emily ve hanna'nın güzelliklerinin ayrı olduğunu düşünüyorum. biri esmer biri sarışın bomba. kızların her türlü mimikleri güzel. tüm dizide klasik olarak yakışıklı erkekler ve güzel kızlar toplanmış, diğer amerikan dizileri gibi. hayır gerçekte niye böyle bir ortam yok?! :(

  26 şubat 2015 04:01

  3. bu dizide favori karakterim spencer hastings.

  çok karizmatik bir kız bence. zekası, giyim tarzı, araştırmacı kişiliği, fiziği derken, gözümde en güzel küçük tatlı yalancıdır. bu karakteri canlandıran troian bellisario adlı hanım da canlandırdığı karakter kadar karizmatik biri. spencer'a bu yönde çok faydası oluyor.

  tamamen fiziksel güzelliği ele alırsam, başı benim için emily fields çekiyor ki, çok egzotik bir güzelliği var. maşallah diyelim.

  geriye kalan hannah ve aria karakterleri de oldukça güzel kızlar ama her ikisinde de bir ablaklık var. rol arkadaşlarına kıyasla tabi. yoksa çok güzeller.

  dolayısıyla gönlümün efendisi spencer diyor ve diziden bahsediyorum biraz.

  dışarıdan bildiğin çocuk, ergen dizisi gibi. selena severler bunu da sever bir havası var dizinin. işte liseli güzel kızlar, havalı kıyafetler, yakışıklı flörtler.. aa ergen kız dizisi.

  lakin iş öyle değil. değme gerilim filmleriyle yarışacak kadar gerilim, korku ve aksiyon barındırıyor. ve bir sonraki bölümü lost'u bekler gibi iple çektiriyor. hatta bence 16 yaşından küçükler için sakıncalı bile.

  konusuna gelince;

  5 kişilik bir kız arkadaş grubundan bir tanesi aylarca ortadan kayboluyor ve grup dağılıyor. 1 sene kadar sonra bu kızın cesedi evinin yakınlarında bir yerde bulunuyor. ceset ortaya çıktıktan sonra diğer 4 kız, kendisine ''A'' diyen birinden mesajlar, mailler, tehtidler almaya başlıyorlar. mesajların içeriği ise, kızların sadece ölen arkadaşlarıyla paylaştığı ve kimsenin bilmediği bir takım sırlar oluyor. olaylar gelişiyor...

  akşamları yatmadan, çerezlik izlerim belki, uykumu getirsin diye başladım. ama hiç öyle çerezlik bir dizi çıkmadı malesef. pür dikkat, ipuçlarını takip ede ede izlemek gereken, heyecanlı bir dizi. tavsiye ederim.

  26 şubat 2015 17:15


  4. bana kafayı yedirtecek dizi. kitabını okuyup da A'nin kim olduğunu bilen süslüler özelden yazarsa çok mutlu olacağım.

  7 mayıs 2015 10:18

  5. Ben de bi ara bu diziye takmıştım. A kişisi tek bir tane değil zaten her sezon 1 tanesini ortaya çıkartıyorlar ama esas başları kim bilen varsa beni de aydınlatırlarsa çok sevinirim başlığı görünce merakım depreşti tekrar

  7 mayıs 2015 10:45

  6. 5.sezonunu bugün bitirdiğim dizi. aria,hanna,spencer ve emilyi (gizlinot: bilmeyenlere not kendileri dizimizin kahramanları oluyorlar) en sonunda gidip ben öldürücem onlar da rahatlayacak biz de. bu kızların başına gelmedik şey kalmamış ama hala kendi başına saçma sapan hareket etmelere, ıssız yerlere gitmelere falan devam ediyorlar. pll forumlarında kitabı okuyanlardan a kişisinin kim olduğunu öğrenmiştim (gizlinot: madem biliyorum niçin izliyorum acaba?) ama ne kadar doğru çıkar bilemeyeceğim. (gizlinot: sanırım izlemeye devam etme sebebim farklı bir a çıkar mı acaba umudu) bilmeyenler varsa yeni sezon haziranda başlayacakmış.

  edit: noktalama işaretleri

  7 mayıs 2015 23:15 7 mayıs 2015 23:16

  7. uyarlanmış halinin fragmanı çıkmış ve rezalettir.Medcezir gibi bir ekiple çok iyi yerlere gidebilecekken 3-4 bölüm sonra yayından kalkmasına sebep olacak bir ekip kurmuşlar.Üstelik beklentilerim yüksekti baya.Uyarlamalara karşı değilim,aslında hoşuma bile gidiyor.Saçma sapan belli bir senaryosu olmayan dizilerden daha izlenebilir kılıyor.Ama bu cidden olmamış.Hele koskoca alison yerine o oyuncu hiç olmamış...

  Orjinalinin yeni bölümü ise sanırım bugün yayınlandı yarın nette düşer.Başta kız dizisi gibi dursa da bağımlılık yapan,merak uyandıran bir senaryosu var.Spencer favorim.

  2 haziran 2015 23:47


  8. bu gece 3'te yayınlanacak olan bölümüyle A'in kim olduğunu öğrenceğimiz dizi. (link: http://www.pllfinale.com/FaceToFace bu linkte) marlene bize ipuçları veriyor, her 100bin tweet'te. Mesela Aria a değilmiş gerçi marlene king'in yalancısıyız ama olsun.

  edit: ya benim şimdi kafam çalıştı, Marlene a için 4 yalancıdan biri değil dedi ama bizim 5 yalancımız yok muydu

  11 ağustos 2015 21:56 11 ağustos 2015 22:23

  9. Altyazısının çıkmasını bekleyemeden sabahın köründe izledim. A'in kim oldugunun açıklandığı bölüm oldu ama böyle bi içim buruk.Baska birinin çıkmasını isterdim sanki..kendimi başka birinin çıkacagına o kadar inandırmıştım ki hayal kırıklıgına ugradım :// bi de üstüne birsürü soru işareti bıraktılar yine :/

  Tanım: 5 yıldır A'nin kim olduğunu deli gibi merak ettiren yabancı dizi(ydi)

  ama

  oyun bitti.

  12 ağustos 2015 07:24

  10. Yorumları okudukça meraktan çatlıyorum akşam olsa da eve gidip izlesem diye tırnaklarımı yiyorum.

  12 ağustos 2015 08:07