yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (5)
  • medya (0)

  1. Bir kere kullandım çok kalın sürdüm galiba çıkartırken canım yandı bide parfüm hassasiyeti olanlara önermem çok ağır bir parfüm kokusu var düzenli kullanabilirsem editlerim işe yarayıp yaramadığını 

  31 ağustos 2017 22:51

  1

  2. 3 haftadır düzenli olarak haftada 2 kere kullandım ve kullanıyorum fakat aman aman bir yararını göremedim. İlk önce yüzümü yüz temizleyici ile temizliyorum sonra maskeyi uyguluyorum. Sadece klasik yüzü nemlendiriyor. Klasik bir kremin yapacağı işten fazlasını yapmıyor. Benim cildim hassas olduğu için minik minik sivilcemsi şeyler çıkarıyor ama kalıcı değil ertesi güne geçiyor.

  13 mart 2018 00:34

  3. procsin başlığında olumsuz yorumları görmeden önce almıştım bu ürünü. Sonra denemeye Biraz çekinsem de gözümü kararttım ve maskeyi uyguladım. Çıkarırken gerçekten de can yakıyor. Kokusu ağır ama bence hoş. İlk kullanımda bir etki beklemiyordum zaten ama bana kattığı tek şey yüzümün her tarafında minik minik sivilceler oldu.

  3 şubat 2019 18:20


  4

  4. Eveeet uygun fiyatlı maskeler serisinde kesinlikle önereceğim top 5 ürünümden. Whitening kategorisinin dışında marka bence bu ürünü ‘ölü hücrelere son, şok şok şok’ lansmanı ile pazarlamalıydı. haftada 1 defa kullanıyorum tüm ölü deriyi alıyor, ardından bir kil maskesi ile cilt derinlemesine temizleniyor. İncecik bir katman sürüp 20 dk bekleyin, lazere ağdaya para vermeyeyim derseniz 30 dk bekleyip sarı tüylere de elveda diyebilirsiniz. Tutuşu çok kuvvetli, yüzden çıkartılması da çok kolay, fiyat uygun, kardeşime kuzenlerime de önerdim,her cilt tipinde etkili. Tavsiye edilir.

  13 mayıs 2019 17:14

  5. Çok kötü bence. Hani ağda yapışır kalır da çekemezsiniz. Ayva tüylerinizi, alnınızdaki tüylerinizi falan öyle çok çekiyor ki, soyamadım maskeyi ve keseleyerek çıkardım. Soyulabilirliği iyi değil zaten. Sadece burun üstüme kullanırım belki.

  14 temmuz 2019 16:41

  6. Eğer yüzünüzde fazlaca minik minik tüyler varsa soyma esnasında canınızı oldukça acıtacak bir ürün. Tüyleri çekiyor, canınızı yakıyor ve haliyle cilt oldukça kızarıyor. Etki olarak burnumun üzerindeki siyah noktaları birazcık temizlemek dışında bir şey yapmadı. Cilt tonum açılmadı, lekeler eşitlenmedi, cildim tek renk olmadı. Soyarken hassas cildimi tahriş etti. Nerden baksanız işlevsiz bir ürün yani.

  14 temmuz 2019 16:59

  7. ne ise yaradığını çözemediğim maske. hicbir etkisini göremedim aldığımdan beri. ayrıca kullanmak çok zor, ağda yapmış gibi yoluyor yüz tüylerini. buna rağmen inat edip kullandım ama ne bir nemlendirme, canlandırma ne de vaad ettiği gibi bir beyazlatma yaratmıyor bende. çöpe atmaya kıyamadığım için duştan sonra sadece burnumun üstüne sürüyorum. kuruduktan sonra siyah nokta bantları gibi soymak hoşuma gidiyor ama o anlamda da bir etkisini göremedim ne yazık ki. herhangi bir ürün hakkında alın ya da almayın demem kimseye ama bu ürünü almayın arkadaşlar

  17 temmuz 2019 21:16


  1

  8. Hiç araştırmadan çok da fazla düşünmeden rafta görüp aldım -nedense Procsin iyi bir marka izlenimi yaratıyor bende beklentim yüksekti- sonuç hüsran. Yüzüme ağda yapmış gibi hissediyorum tüyleri çekiyor sadece bunun dışında bir etkisi olduğunu sanmıyorum. İğrenç mavi bir rengi var boyalı ve parfümlü bir ürün kesinlikle. Yüzüne su sürsen elde edebileceğin nemliliği sağlıyor başka bir işlevi yok.

  21 temmuz 2019 20:50

  4

  9. 1-2 senedir kullanıyorum ürünü lansmanını yaptığı etkiyi asla göstermiyor fakat gözenek temizleme konusunda çok çok başarılı, ayrıca dün gördüm Bahariye caddesinde ilk mağazasını açmış, son zamanlarda kozmetik marketlerde ürünlerine rastlamak zordu sanırım artık ürünlerini kendi marketlerinde satacaklar ayrıca fiyatı da watsonslara göre 5-6 tl daha ucuza satılmakta. 

  20 ekim 2019 17:54

  3

  10. çene bölgemde fazlasıyla sivilce izi olduğundan ve o lekelere iyi geleceğini düşünerek aldığım maske. Kullandığım soyulabilir maskeler arasında soyulması kolay olanlardan biri diyebilirim. Cildim çok hassas ve kızarmaya meyilli. Bu maskeyi kullanmadan önce yüzünüzdeki tüyleri alırsanız maske tüylerinizi alıp minik sivilcelere çevirmez bence ki en azından ben tüyleri alıp kullandığım için öyle bir sorun yaşamadım. (eğer yüz tüylerinizi almıyorsanız denemeyin bence çünkü soyarken alabilir.) Cilt lekelerim kullanım sonrası baya beyazlıyor ve etkisi bir gün sürüyor sonra sanki maske yapmamış gibi hissediyorum. Sadece hassas kısımlar biraz kızarıyor ama 1 saate falan geçiyor. Düzenli yapılırsa belki lekeleri daha iyi açar. Ama dediğim gibi sivilce problemi yaşamak istemiyorsanız tüylerinizi almanızı öneririm. 

  7 mart 2020 18:09