yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • medya (0)

  1. canımıniçi kargo şirketidir, hem bulunduğum yerde öğrenci kimliğini gösterdiğimde yüzde 50 indirim yapıyorlar hem de kargolarımda bir aksama hiç olmadı.

  6 aralık 2014 00:41

  2. Adana'dan paket yolladı arkadaş, ertesi gün bursa merkezdeydi. Ama bursa Merkez'den benim şubeye gelmesi 3 gün sürdü. Çok ilginç bir kargo anlayışları var. Acele işiniz varsa tercih edilmez. Onun dışında ucuzluğundan dolayı tercih sebebi olabilir.

  6 aralık 2014 02:01

  3. kitap gönderimlerinde acayip indirim yapıyor. bu yüzden tercih etmiştim, indirim çok güzel olduğu için mecbur yine tercih ederim ama x caddesinde 7 numaradaki şubesinden aynı caddedeki 9 numaradaki adrese bir paketi getiremiyor. nedenini söylüyorum sıkı durun: adresi bulamadık! tanımadığınız bir numara cebinizden arıyor bir kere açtınız açtınız yoksa o kargo sessiz sedasız göndericiye geri dönüyor. çok avantajlı fiyatları dışında bir artısı yok.

  29 ocak 2015 12:48

  4. Ben bu kadar rezalet bir işletme görmedim. Bir takasta karşı tarafın isteği üzerine ilk kez ptt kargoyu kullandım, benim gönderim ertesi gün ulaşmasına rağmen alacağım gönderi ikidir yetersiz adres diye geri gönderiliyor, tam bir hafta oldu. Üstelik defalarca başka kargo firmalarının şıp diye bulabildiği özbeöz ev adresim yahu. Bu ne rezalet anlamış değilim. Takastan da vazgeçtim, gönderdiğim ürün güle güle kullanılsın. Edit: ilk teslim edilemeyen teslimat sürecinde buca şubesini teslim yeri olarak gösterdim. Koskoca izmir konak dağıtım şubesi buca ptt yi bilmiyormuş gönderim gelmedi. Hadi dedim tamam mal bi kurumsunuz ev adresimi vereyim ne de olsa defalarca kargo aldım buraya ama ev adresim de yetersizmiş aaaaa inanamıyorum diğer kargo şirketleri yetersiz adrese nasıl teslimat yapabiliyorlar acabaa? Öğle tatili bitsin telefonlarıma çık ta ptt konak dağıtım merkezi sana güZel laflar hazırladım. Sizin yapacağınız işi..... Edit2: iki defa başka şubelere aktarıldığım telefon görüşmelerim sonucunda kargomun yarın adresime teslim edileceği bilgisi verildi. İşin ilginci adresini teyit edelim dediklerinde söyledikleri adrese düzeltme ya da ekleme yapmadım tam tamına benim adresimdi yani yetersiz falan degilmiş. Demek ki bu arkadaşlar geldik evde yoktunuzdan ziyade yetersiz adres olayını kullanıyorlar. Neyseki telefonda sinirlerimi daha fazla oynatmadılar konuştuğum iki kişi de gayet kibardı. Hayır göndericiyi de ikidir uğraştırıyorum o kadar güncelleme yaptı adres değiştirdi, bilseydim ilk seferde arardım. İlk adres te yetersiz değildi çünkü. Neyse tamam sakinim.

  10 haziran 2015 11:53 10 haziran 2015 13:14

  5. bugüne kadar sorun yaşamadığım bugün sorun yaşadığım kargo şirketi.

  göndereceğim ürünü elimde görünce biz alamayız yanıcı madde dediler.

  ben kolide kutuda getirse idim açıp kontrol etmeyecektiniz dedim. yoğunluktan bazen gözümüzden kaçabiliyor dedi.

  yanınızdaki arkdaş ne zaman gelir dedim. ben gördüm ürününüzü ben kabul ettirmem müsade etmem dedi.

  yani işlerine geldiği gibi...

  sıvı krem, deodorant, kırılcak madde kabul edemezlermiş :)

  bakın sevgili ptt kargoya... antalya sıcağında

  başka şubesine gittim; bayan kabul etti, içini görebilir miyim dedi, hayır özel dedim (gene sorun çıkarmasınlar diye)

  ben görmek istiyorum dedi. hayır kalsın o zaman dedim.

  antalyadaki ptt çalışanlarına bakın siz, işlerini ne güzel yapıyorlar.

  tamam kural buysa güzel de, uygulayın da

  sorguladığım şu, memleketimin insanları; işinizi en başından doğru düzgün kitabına uygun yapsanıza !!!!!!!!

  yani bu zamana kadar kaçınızın kolisini, gönderisini sorguladılar. söylüyorsunuz şu var diye, tamam deyip geçiriyorlar.

  o ptt kargoda neler neler gitmiyor ki?

  gerçekten şuraya başlık açsam ptt kargo ile neler gönderdiniz bugüne kadar desem?

  neler neler çıkar acaba diye de merak etmiyor değilim.

  26 ağustos 2015 21:31 ed.27 ağustos 2015 21:39

  6. bugün beni sinir etti. verdiğim adres tamamen açık ama hatalı adres diyip beklemeye almışlar kargomu. yahu kaç kere kargom geldi hem ptt, hem yurtiçi hem de aras kargo ile daha önce kargo trafiği yaşadım ben. böylesini ilk defa görüyorum.

  24 kasım 2015 18:47

  7. ücretlendirme konusunda bir tek bana mı garezi var anlamadığım firma. arkadaşımın babası yurda laptop göndermiş bununla 5 tl kargo ücreti almışlar, babam benim şarj aletimi şubelerine gönderdi 8 tl ücret almışlar. ayrıca bana bu kargoyla ne gelirse gelsin 10-12 tl tutuyor. geçen gün orta boy koli geldi, bugün küçük boy bir poşet geldi (hafif) ikisine de aynı ücreti ödedim içinde aynı malzemeler var hemen hemen. neye göre tartıp bir fiyat biçiyorlar gerçekten merak içerisindeyim. öğrenci dostu dedik bağrımıza bastık ama kullanırken bir daha düşüneceğim bundan sonra.

  edit: bir sayıyı yanlış yazmışım, düzelttim.

  14 aralık 2015 18:16 14 aralık 2015 18:21

  8. hızlı, uygun ücretli, sağlam teslimat yapan türkiye'nin her yerine gönderi sağlayan kurumsal kargo şirketi.

  29 ocak 2016 09:35

  9. Cumartesi eve teslimat yapamıyaraaazzz diyen yurtiçi kargoya inat cumartesi günü mis gibi eve teslimatımı yapan, üstelik de yarısı kadar ücret talep eden kargo .<3

  29 ocak 2016 10:58

  10. Üniversitelerle anlaşması bulunan kargo firması öğrenci olduğunu söylerseniz bir miktar indirim sağlıyor . 7 liralik gönderim 4-5 arası oluyor. Bilmeyen varsa gişedeki kişi pek hatırlatmiyor söyleyin kodunuzu alın. Benim çok işime yaradı size de bir faydası umarım olur

  30 mart 2016 23:13

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar