yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (616)
  • oylar (177)
  • medya (6)
  3

  616. Eski halini kullanmıştım yenisini kullanmadım denerim belki. Yaklaşık 3-4 yıl önce Ürün çok patladığı zamanlardı belki de çok şişirildiği ve çok büyük beklentiler içine girdiğim için ben sevemedim bilmiyorum. Cildim çok sarı alt tonlu olduğu için rengi cildimle bütünleşmemişti. O zamanlar elimde mac face and body de vardı ve ikisi de nerdeyse aynı etkiyi vermesine rağmen bu ürün bana aşırı kalın geldi. Krem sonuçta. mac çok daha incecik su gibi bir ürün, anlaşamamış elden çıkartmıştım o yüzden. Zaten bana bb krem mantığı biraz saçma geliyor. Fondötene korkunç bir gözle bakılıyor ama incecik su gibi asla ağırlık yapmayan hatta yüzünüzde makyaj olduğunu bile belli etmeyecek fondötenler varken bu kadar ağır kıvamlı bir şeyi suratıma sürmekten hoşlanmıyorum

  12 eylül 19:18

  615. Güzel olan bir şey neden değiştirilir anlamıyorum. Eski formülü mükemmelken yeni formül ile tamamen farklı bir ürün olmuş. Yüzümü vıcık vıcık yağlandırması ve iki saat içinde sivilce çıkartması da cabası. Keşke bu hatadan dönülse.

  12 eylül 16:55

  3

  614. yıllardır kullandığım bb krem-di. gri alttonlu olsa da tenimle çok güzel bütünleşip, hafif ışıltılı ve pürüzsüz bir bitiş sağlıyordu. gerçi artık yorumlamanın bir yararı olmayacak çünkü formülünü komple değiştirmişler :( yeni halinden de kimse memnun kalmamış, renkleri bayağı bir koyu yapmışlar. niye böyle bir değişime gidilmiş anlamadım. eskisinden memnun birçok insan vardı, severek kullanıyorduk. ancak birlikteliğimiz sona erdi maalesef.

  12 eylül 11:34

  613. yeni hali çok fena olmasa da eski formülasyonu çok çok daha iyiydi. bitince yeni versiyonunu tekrar satın almam sanırım. inanılmaz parfüm kokuyor ve eskisi kadar ince bir ürün değil.

  12 eylül 00:06

  3

  612. İçeriğin değişti, sen de artık herkes gibisin.

  11 eylül 09:05

  1

  611. Kapatıcılığı bir bb kreme göre gerçekten iyi hakkını vereyim ama bir süre sonra o gözenekleri iyice ortaya çıkarması oksitlenip koyulaşması ve de anında sivilce çıkartması yok mu nefret ettim resmen. İlk başlarda anlamadım bir süre daha şans vermek istedim fakat bıraktıktan sonra sivilce namına bir şey kalmıyordu tekrar kullandığım an yine sivilceleniyordum bir arkadaşım önermişti öyle almıştım ve kendisi çok da memnundu ve de kullanıcı yorumlarına baktığımda seveninin de çok fazla olduğunu gördüm ama belli ki hemen hemen her ürün gibi bunun da seveni çok seviyor sevmeyeni nefret ediyor

  11 eylül 01:54

  610. yeni kullanmaya başladığımda sık sık ''hangi ürünü kullanıyorsun, cildin ne güzel gözüküyor'' cümlesini duyardım. bu durum birkaç haftayı geçmedi çünkü birdenbire her yerde pırtlayan kapalı komedonların anasıydı bu arkadaş.. makyaj rutinimde ve günlük alışkanlıklarımda ondan başka bir şey değişmediğinden fark etmem kolay oldu.

  komedon ne bilmeyen bünyemin onları geçirmeye çalışırken kocaman sivilcelere dönüştürmesi, ardından lekeleri geçirmek için verdiğim uğraş.. of! oysa ne güzel parıldıyordun cildimde, melek yüzlü şeytan:(

  9 eylül 02:28

  5

  609. Ben bu bb kremin eski halinin hastasıyım ama yeni formülasyonunu açıkça söyleyeyim sevmedim,benim yüzümle uyum sağlamadı karma cildim kusma yaptı ve en kötü yanı ise kokusu,basmışlar parfümü normalde koku hassasiyetim yoktur eski halinin kokusunu da severdim ama yeni hali o kadar ağır ve parfüm kokuyor ki sürünce bile gitmiyor yüzünüzde kokuyla geziyorsunuz bu beni çok irrite etti,açıkçası elim pek gitmiyor.eski formülasyonunu bulursam onu alacağım.

  8 eylül 17:40

  5

  608. Formülü değişti mi bilmiyorum ama bendeki baya eski bir ürün. Özel günler dışında yüzüme bb ve türevi sürmüyorum çünkü çok rahatsız oluyorum ama bu bb kremin yüzünüzde olduğunu bile unutuyorsunuz, ben çok beğendim. Hafif nemli bir süngerle uygulamak benim cildimde daha pürüzsüz bir görüntü yarattı elle sürdüğümde pul pul bir görüntü oluyordu yüzümde. Gerçekten bakılması gerekilen bir ürün.

  8 eylül 17:32

  607. Geçen bir watsons şubesinde eski versiyonunun testerını bulup bütün yüzüme denedim. Sonra dedim ki bu şubede hala varmış bari indirimde gelip alırım. Ama ürün kutularına bakmak aklıma gelmedi. Bir de o ara sürekli kullandığım ve hayatımı kurtaran missha perfect cover bb kremim bitmek üzereydi, biraz daha uygun fiyatlı alternatifini arıyordum. Hah dedim buldum cildimde çok güzel durdu kesin dedim alacam bunu. Sonra tabi o mağazaya geri döndüm, kutulara baktım, baktım, yok.. bir de çalışan kadın yeni versiyonu daha kapatıcı daha çok sevildi dedi, onun yalancısıyım. Onu da denemek için 44 lira vermedim tabii. 

  8 eylül 11:01 12 eylül 09:22