girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

1. watsonslarda satılan kore menşeili marka. genellikle cilt bakım üzerine ürünleri var. paraben içermiyor ürünleri ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

ve benim aşık olduğum marka. ne ürün kullandıysam memnun kaldım. bb kremini aldım alalı yüzüme o çok beğendiğim bazı fondötenleri süremez oldum. çok konuşuldu biliyorum ama denemeyen varsa lütfen denesin. özellikle kuru ciltli iseniz pişman olmazsınız. (gizlinot: cildim yağlı değil kesin yorum yapamıcam)

güneş kremi ise mükemmel. ilk etapta beyaz iz bıraksa da sonrasında -beş dakika falan- tamamen bütünleşiyor. en ufak yağlı his bırakmıyor.

yazdıkça yazıyorum aslında tek tek yazmak lazım bunları başlıklara. ama white&bright serisindeki temizleyiciden bahsetmesem olmaz. çünkü bilinmeyen ancak süpper bir ürün. cildimi bariz düzgünleştirdi, aydınlattı. yıkama sonrası ciltte bıraktığı temizlik hissi çok hoş. içinde asla fark edilemeyen mikro tanecikler var. zannederim bu sebeple günlük kullanıma uygun peeling benzeri etki yapıyor. bunu da çıktıkça alırım daha dermokozmetik, market markası hiçbir ürüne bakmam. serinin toniğini, nemlendiricisini falan da almak istiyorum.

fiyatlar da uygun ötesi. alın aldırın. çok seviyorum.

ukte: (yazar: glow)

2 nisan 2016 20:00

2. Cc kremini paha biçilmez bulduğum, white&bright temizleme köpüğüne bayıldığım, pomogranate antioxidant nar özlü maskesini çok sevdiğim kore markası. Ürünleri ecocert sertifikasına sahip; yani bu da demek oluyor ki en az %95 bitkisel ve doğal madde içeriğine sahip. Watsons pure&beauty ürünlerle turnayı gözünden vurmuş :) Serum ve göz kremini de denemeyi düşünüyorum.

2 nisan 2016 21:28

3. exfolating jeliyle aramızda aşk var. canım benim minnoş jelim. yüzümün canlılığının güzelliğinin kaynağı. bitse de yenisini alsam <3

3 nisan 2016 00:05


4. göz kremleri, serum, gece-gündüz kremleri, exfoliating jelini hassas cildimde çok severek kullandığım marka. indirim dönemlerinde kesinlikle bakılması gerekiyor uygun fiyatlı çok başarılı ürünleri var. yalnızca GeoAqua temizleme köpüğü benim kuruya dönük karma cildimi çok kuruttuğu için kullanamıyorum.bir de epey göz yakıyor.

8 haziran 2016 10:57 8 haziran 2016 10:58

5. kore markaları maske tutkunu olan biri olarak, pure beauty snail mask ve co2 mask severek kullandıklarım. ciltte anında verdikleri etki çok güzel. bu maskeleri gratis'ten alıp watsons'larda görmemem de benim ayıbım olmuş.

27 haziran 2016 11:28 ed.29 haziran 2016 09:14

6. logosunu sempatik bulduğum marka.

watsonsta güneş kremi kasa indirimindeydi. göz altı kreminden memnun olduğum için aldım. bakalım bir süre deneyip izlenimleri yazarım. tüpü her zamanki pure beauty, 120ml tüpünde 90ml ama tatlış görünüyor.

5 temmuz 2016 02:50

7. bb ve cc kremini kullandığım marka. İki ürünü de sevmiştim ta ki sivilcelenme sebebim olduklarını öğrenene kadar. Elimden çıkardım sonra :(

22 eylül 2016 22:25


8. White&Bright serisinden Nemlendirici aldım bugün, Bakalım memnun kalır miyim.

Burdaki Başlıklar Hoşuma gitti, heveslendim.

Paraben içeren ve içermeyen ürünleri var yalnız. Tamamen doğal içerikli değil, seriye göre Değişiyor sanırım.

30 ekim 2016 22:09

9. CC kremini kullanıyorum 1 senedir fondötenden iyidir her türlü diye düşünerek aldım. Cildim çok kuru o nedenle tam emmiyor gibi geldi. Ben de 1-2 damla badem yağıyla denedim sonuç daha iyi oldu. İçeriğinde paraben alkol ve lanolin yok <3

4 kasım 2016 13:01

10. BB kremi gerçekten paha biçilmez, bu işi bildiklerini düşündürüyor ve diğer ürünlerini de indirime girince denemeyi planlıyorum. (bkz: http://www.suslusozluk.net/n/505854/)

1 aralık 2016 13:32