sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  1.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (0)

  1. çok merak ederek bugün watsons'da denediğim seri. tamamı krem formda. bu beni biraz itti açıkçası. yani bir tonik, bir krem, bir göz kremi, bir jel vs'den oluşsa daha kullanılabilir olurmuş. hepsi nemlendirme vaadediyor, ürün arkası açıklamalarını da çok dikkatli okudum hiçbirini birbirinden ayıramadım. sadece biri nemlendirici su gibi bir şeydi, biri de ton eşitlemeyi vaadeden bir kremdi o kadar.

  ambalajları ve kokuları çok hoşuma gitmesine rağmen hangi birine şans vereceğimi bilemedim. biraz bekleyip kullanıcı yorumlarına göre tercih yapmak iyi olacak sanırım.

  29 ekim 2015 00:16

  2. geçen ay yılbaşı indirimlerinden faydalanarak essence water ve so glow ürünlerini aldığım seri. normalde cilt ürünlerimi eczaneden almaya çalışıyorum ama internette yazanlar ve bloggerların da etkisiyle bu seriye bir şans vermek istemiştim. ürünlerin ambalajı oldukça ilgi çekici öncelikle ancak gelgelelim kullanmaya başladığımda o güzel pembe ambalajları bile kurtaramadı onları benim gözümde. benim cildim karma ve şunu da eklemeliyim ki bir dönem roaccutane kullanmışlığım var. yani çok çok problemli değil cildim. neyse, essence water toniğimsi-canlandırıcı bir ürün, tam olarak sıvı diyemem hafif jel kıvamında. bu ürün bende herhangi bir nemlendirici ya da canlandırıcı etki göstermedi. hiç öyle bloggerların anlattığı gibi hafif pembeleşmiş, canlı göstermedi, tam anlamıyla bir etkisiz eleman oldu benim için. so glow içinse bunları bile söylemiyorum. yapısı jel ve inanılmaz yapışkan, cildimin üstüne uhu sürmüşüm gibi hissettirdi resmen. biraz bekledikten sonra da cildim normalde olduğundan daha kuru hale geldi. ve inanılmaz şekilde benim çoook uzun yıllardır tek bir sivilce bile çıkmayan cildimde hem de burnumun kenarında devasa bir adet sivilce çıkardı. bu da benim dersim oldu, bundan sonra internette parlatılan hiçbir ürüne bu kadar güvenle yaklaşmıcam.

  3 şubat 2017 15:41 4 nisan 2018 01:24

  3. Yeni çıktığını zannettiğim bir toniği var, "Pore Perfection" adlı. Vaadettiğini gerçekleştirdiğine gönülden inanmak istiyorum, fakat kocaman gözenekleriniz varsa benim gibi, o kadar da umutlanmayın derim. Kokusu çok hoş ama...

  23 şubat 2017 20:08

  4. iki gün önce pore perfection toniğini bitirdim. çok bereketli bir ürün anca yeni bitirebildim. yanlış hatırlamıyorsam 39.90’dı fiyatı indirim zamanı daha uygun oluyor. benim çok fazla gözenek sorunum yok. bu yüzden bana yeterli geldi, gözeneklerimi biraz küçülttü. kokusu da gerçekten çok güzel. tek kötü yanı sürdükten sonra yapış yapış bir his bırakması. beni rahatsız etti ama onun dışında güzel bir ürün. tekrar almayı düşüneceğim 

  24 ağustos 2018 12:57

  1

  5. Süslülerim bende serinin puding kremi, spot essence'ı ve pink so blur'u var. Cildim karma.

  Spot essence hariç tavsiye etmiyorum ve spotu da almasanız da olur emin olun.

  Gelelim detaylara;

  Puding krem, ilk izlenim olarak hem ambalaj hem koku hem yapı açısından çok hoş. İç kısmı ve etkisine gelirsek, ben sadece gündüz kullandım kendisini. Uyguladıktan sonra yumuş bir nemlilik veriyor, bekleyip makyaj yapınca hafif bir baz etkisi bile oluyor. Ancak inanın 2. günden itibaren bir değil iki değil tam üç kistik akne çıkarıyor yanaklarda.

  Pink so blur, ilk izlenim olarak hem tatlı pompalı ambalajı hem de ele aldığımda hafif ışıltılı pembemsi krem yapısıyla gönlümü fethetmişti. Uyguladığımda bir miktar nemlilik vermesini bir yana bırakın harika bir blur görüntü ve doğal bir ışıltı veriyor ve makyaja harika biz zemin hazırlıyor ancak ilerde saatlerde parlama yapıyor. Ancak derin etki olarak pudingten bir farkı yok. Sadece kistik değil de normal boy akne çıkardı bir fark sayılırsa.

  Süslülerim, benim yanaklarım normal yapıdadır ne yağlı ne kuru.. ona rağmen mahvediyor. Alnım yağlıdır ama orda sadece komedon yaptılar lafı edilmeyecek düzeyde. İnanın acaba hormonal mi, acaba başka birşey mi dokundu, acaba ilk günler kusturma etkisi mi yapıp düzeltiyor falan diye çok çok düşündüm. Farklı zaman aralıklarıyla, gerek beraber gerek tek tek kullanıp defalarca şans verdim, vermez olaydım. Nispeten temiz içerikli bir ürün olduğunu düşündüğümden şaşkına döndüm her seferinde olumsuz etkilerinden.

  Aynı cilt yapısına sahip kız kardeşimde de benim kadar büyük olmasa da sivilcelenme yaptı ama o görmezden gelebiliyor, boyuttan dolayı sanırım.

  Onda serinin toneri falan da var, onu da kullandım denemek için, etkisiz eleman olduğuna karar kıldım. En sonunda bendeki tüm pink serisini ona verdim.

  Kuru ciltli bir arkadaşımda tüm seriyi kullandı, ne nemlendirdi ne de bi zarar, bi fayda sağladı. Nötr.

  Spot essence'ın olumlu ya da olumsuz bir etkisini görmedim.

  Pure beauty'nin geoaqua serisinin nemlendiricisi ve göz kremine geçtim de gözüm aydınlandı inanın. Kalp. Kalp.

  En son 3 günlük bir seyahatimde sabah otelde kahvaltıya inerken falan hoş durur hem de bi şans daha veririm diye blur kremi uyguladım sabahları. Dediğim gibi, uyguladığınızda görüntü çok hoş ama eve döndüğümde bir baktım ki yine dağlık araziye dönmüş suratım.

  Etkileri lanet edilesi bir seridir benim için.

  Artık canıma tak etti, ben ettim siz etmeyin kendinize bu kötülüğü.

  (link: https://www.suslusozluk.com/pink-by-pure-beauty-so-blur-cream?i=990348 Özet olarak blur girdisi )

  29 mart 18:08 29 mart 18:12