yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  1. Dün alıp bugün kullanmaya başladığım ürün. İlk dikkatimi çeken şey çok çok az kullanmanıza rağmen tüm yüze kolayca yayılarak temizlemesi ve verdiği aydınlık oldu. Bunun dışında karma ciltli bir insan olarak nemlendirme yönü eksik geldi ve cildi biraz geriyor. Kuru ciltliler kesinlikle sevmeyecektir. Cildi tonikleyip nemlendiricisini de sürerseniz, sizden mutlusu olmaz. Bu arada paraben, alkol içermiyor ve antioxidant bir ürün ve genel olarak beğendim.

  16 şubat 2016 08:33 16 şubat 2016 09:02

  2. buradan bir süslünün önerisiyle aldığım ve çok memnun kaldığım temizleme köpüğü.

  bronz tenli, ton farklılıkları olan kuru bir cilde sahibim. bu üründen çok bir beklentim yoktu, sonuçta sürüp hemen yıkamadığım bir üründen anlık aydınlatma dışında bir etki beklemiyordum ancak beni şaşırttı.

  ilk kullanımdan itibaren cilde aydınlık görünüm veriyor ve düzenli kullanımda cildin rengini hafif açtığını söyleyebilirim. direk cilt beyazlatma değil de daha duru ve aydınlık bir cilt elde ediyorsunuz bu da ton farklılıklarını daha az göze batar hale getiriyor.

  cildi arındırması da çok iyi. deneme maksatlı makyajımı silmeden direk bu ürünle yıkadım ve sonrasında havlu yardımıyla hiç ovuşturmama gerek kalmadan göz makyajım çıktı. toniklediğimde ise hiç kalıntı kalmamıştı cildimde.

  kuru cilde sahibim ve evet cildi kurutuyor ancak nemlendirme ile aşılabilecek kadar.

  krem köpük formunda ve yumuşak bir yapısı var, ambalajı da çok güzel.

  içinde cilt rengini açan ve aydınlık görünüm verdiği kanıtlanan arbutin, dut kökü ve ton farklılıklarına neden olan melanin pigmentinin üretimini azaltan Hydroquinone içeriyor.

  serinin diğer ürünleriyle kullanıldığında daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorum.

  ayrıca cilt rengindeki aydınlık görünümü korumak içinde güneş kremini ihmal etmemek gerekiyor yoksa bir yandan aydınlatıp bir yandan dışarıda gezerken ten renginizi koyultabilirsiniz.

  1 mayıs 2016 17:19

  3. Kendisiyle tesadüf eseri tanıştım. Uzun zamandır göz altı kremini kullanıyordum ve göz altlarımda çok güzel etkilerini gördüm. Bir watsons alışverişi sırasında aaa bunu yüz yıkama köpüğü varmış dedim ve aldım. Zaten uzun süredir cilt tonunu eşitleyecek bir ürüne ihtiyacım vardı, kendisi tam isabet oldu. (Daha detay için (link: http://www.saskinevhanimi.com/2016/05/sevdim-pure-beauty-white-and-bright-yuz.html bakınız))

  4 mayıs 2016 16:37

  4. 5 aydır kullanan biri olarak söyleyebilirim ki gerçekten aydınlık bir görünüm veriyor ama cilt eşitsizliklerini düzeltme konusunda bir etkisini göremedim ki neredeyse serinin tüm ürünlerini kullanıyorum (tonik,gündüz serumu ,gece serumu , göz çevresi kremi ) . İnanılmaz kurutmasıda cabası ,kuruluktan yüzüm sızlıyor . T bölgemdeki yaglanma da ciddi bir artış yaptı . Birde temizlemesi bana yeterli gelmedi öyle derinlemesine temizlemiş bir his bırakmıyor . Elimdekiler bitene kadar kullanmaya devam ederim ama bir daha almam .

  4 mayıs 2016 19:21

  5. 3 aya yakın süredir kullanmaya devam etme deneyimimle, beğendiğim yüz temizleme köpüğüdür. Ayrıca hala bitmedi, bitecek gibi de durmuyor o minicik kullanımla (gizlinot: sfhh ) . Beyaz tenli olup cilt lekesi ve pigmentasyon sorunumdan ötürü birkaç ürünle birlikte kullanmaya başladım bu ürünü. Sorun çözüldü; elbette ki el birliği ile çözdüler sorunumu. Fakat, bu temizleme köpüğünün de buna katkıda bulunduğuna inanıyorum. Bir kere yüzünüzü yıkadığınızdaki aydınlanma ve ferahlık gerçekten harika, yüzünüzde kesinlikle makyaj artığı, kir vs. bırakmıyor. İçeriğindeki C vitamini ve arbutin de cilt tonu eşitsizliklerinin düzelmesi için kullanılan maddeler. Fransa ecocert sertifikalı. Yani bu demek oluyor ki, içeriğinin %99 u doğal ürünlerden oluşuyor, kimyasal çok çok az. Yüzü gerdiği kuruma oluşturduğu doğru fakat zaten devamında tonik ve nemlendirme yaptığım için sorun etmedim. Açıkçası ben bunu toniği ile birlikte kullanmıştım, tonikten hoşlanmadım daha önce de yazmıştım, toniği tekrar almayı da düşünmüyorum. Fakat yüz temizleme köpüğü satın almaya devam edeceğim bir ürün.

  5 mayıs 2016 10:50

  6. hiçbir faydasını görmediğim yüz temizleme ürünü. pure beauty'nin birçok ürününü kullanıp çok sevmişliğim var cc cream'ini bittikçe alıyorum mesela ama bu ürünün vaadettiği hiçbir şeyi yüzümde göremiyorum :( temiz bir ürün olması harika evet ama renk eşitlemede bana hiçbir faydası olmadı, cildim karma ve yanaklarımı o kadar kuruttu ki! güçlü bir nemlendirici kullandığım halde bazen pul pul elime geliyor yanaklarım. makyaj temizleme açısından iyi tabii, makyajımı pamukla şöyle bi sildikten sonra yüzümü bununla yıkıyorum ve temizlendiğini hissediyorum cidden ama meeh... bitene kadar kullanacağım sanırım ama kesinlikle bir daha alacağım bir ürün değil.

  26 mayıs 2016 18:30

  7. güzel temizliyor fındık tanesi kadar ürün bütün yüze yetiyor fakat yüzü gerim gerim geriyor kurutuyor. maalesef bizimle değilsin pure beauty white&bright cleansing foam. yağlı ciltler çok sevecektir kuru ciltler uzak dursun

  16 haziran 2016 17:40

  8. günde iki kez az kullanıldığı zaman yeterli temizliği yapabilen bir ürün. Ancak bol bol kullanırsanız ciltte kuruluk ve kaşıntı yapabiliyor. Yüzümde küçücük bir güneş lekesi var. renginde küçücük bir açılma bile olmadı :) sanırım aydınlatma işinden ziyade temizlik yapıyor. bu üründen sonra nemlendirici sürüyorum bir sorun yaşamıyorum. yine de öyle aman aman bir ürün olmadığını söyleyebilirim. şu sıralar organik sertifikalı ürünlere takmış durumdayım. Muhtemelen güvendiğim bir ürün alıp bu tarz kimyasallara elveda diyeceğim.

  3 kasım 2016 15:06

  9. Köpürmesi, temizlik hissi çok güzeldi ama tekrar almam. bi de gözenek sıkılaştıran bir şeylere ihtiyacım var.

  31 aralık 2016 19:35 ed.3 ocak 2017 22:52

  10. cilde aydınlık vermeyi vaad eden ve bu vaadi ilk 2-3 ay boyunca yerine getiren ürün. kullanmaya başladığımda cildim ay parçası gibi parlıyordu resmen ancak ne olduysa ilk 2-3 aydan sonra bu etkisini yitirdi. hala kurutmuyor germiyor cildimi, bu yüzden kullanmaya devam ediyorum ama keşke aydınlatmaya da devam etseydi. epey bereketli bir ürün bu arada, 7 aydır kullanıyorum ve hala bitecek gibi değil pek.

  5 şubat 2017 23:04