yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (2)
  • medya (2)

  1. vaatlerini yerine getirmeyen ancak kokusu sağolsun severek kullandığım bir tonik. nasıl anlatsam böyle su gibi, duruluk gibi bir koku. faydasını görmediğim gibi zararını da görmedim. hemen emiliyor cilt tarafından.

  15 mayıs 2015 14:48

  2. 4 gündür kullandığım tonik. Öncelikle ambalajını çok beğendiğimi söylemeliyim. Parabensiz ve alkolsüz bir ürün. Antioksidant özellikli, içeriğindeki vitamin ve yardımcı maddeler ile cilt rengini eşitlemeyi ve aydınlatmayı vaad ediyor. İlk kez bir jel tonik kullanıyorum, çok da hoşuma gittiğini söyleyemem sıvı toniklere alışmış bir insan olarak, zira sanki toniği pamuğa sıktığımda pamuk tarafından anında emiliyor ve yüzümde bir etkisi olmuyor gibi geldi, yanılıyor da olabilirim tabi. Ayrıca içeriğinde alkol bulunmadığı için ciltte herhangi bir yanma veya reaksiyonik durum olmuyor. Bu en büyük artışı kanımca. Aynı white&bright serisinin cleansing foam yüz yıkama köpüğü ile birlikte kullanıyorum. O köpük sittin sene bitmez (gizlinot: fjhhhgg ) fakat tonik pamuktaki emilimdem dolayı bolca kullanacağım için çok da uzun dayanmaz. Cilt lekelerinde azalma, tonda eşitleme sağlar mı zamanla göreceğiz, bu girdiyi editlerim.

  Edit: Israrla 2 haftadır kullanmama rağmen sevemedim gitti bu toniğimsi jel şeyi. Temizleme hissi yok, yüz yıkama kremi adımından sonra uyguladığımda acaba kalıntı birşey var mı diye bakıyorum ama pamuk olduğu gibi duruyor. İki seçenek var; ya makyajı gerçekten iyi temizliyorum, ve yüz temizleme köpüğü de devamında iyi işler çıkartıyor, yada tonik gerçekten başarısız. İkinci bir toniğim olmadığı için kıyaslama yapamıyorum fakat bugün canım toniğim olay total effects 7 in one' a geri dönüyorum, sonucu editlerim.

  18 şubat 2016 10:32 2 mart 2016 14:53

  3. Tüm olumsuz etkilerine rağmen bir parça aydınlık vermesi sebebi ile 3 aydır tonik ile beraber tüm seriyi kullandım. Karma bir cilde sahibim. Yüzümü inanılmaz kurutmasına rağmen sivilce bile yaptı! Gündüz losyonunu kullandığım zaman yüzümü yağlandırdı .Göz altı kremi aydınlık vermeyi bırakın bir de yağ bezesi yaptı. :( Yüzüme verdiği aydınlık arkadaşlarım tarafından kolayca farkediliyor "cildin ne kadar canlı "gibi cümleler duyuyorum. :) Ama yeniden almam sanırım.

  20 mart 2016 15:01 22 nisan 2016 16:35


  4. 2 haftadır kullanıyorum. İlk başlarda verdiği his hoşuma gitse de nemlendirmeyi unutursam cildimi gerginleştirmesini sevmedim. Bir sivilce yapmadı bende karma bir cildim var. Bitene kadar kullanacağım. Çok bir beklentim de yoktu zaten parabensiz diye denemek istedim.

  17 şubat 2018 22:43

  5. en sevdiğim tonik. ilk kullanmaya başladığımda sivilce sorunum vardı. öyle bir şey vaadettiğini okumamıştım ve başkalarında da sivilce yaptığını okudum yukarıda ama yine de bende yeni sivilce oluşumunu en aza indirmişti. güzel bir parlaklık veriyor, yüzü daha canlı gösteriyor.

  10 nisan 2018 21:08

  3

  6. Alışılmış toniklerin dışında, su gibi değil de daha jel kıvamlı muhteşem kokulu (hatta fazla kokulu) bir tonik. Bütün kutuyu bitirdim, peelingiyle ve gece kremiyle birlikte aynı anda kullandım. Beyazlatıyor mu bilemedim ama nemlendiriyor. Bir kez daha alacağımı sanmıyorum, biraz fazla büyük (bitirene kadar üründen sıkıldım), vaatlerini yerine getirdiğini düşünmüyorum ve fazla parfümlüydü. 

  4 ekim 2018 00:07

  7. Düzenli kullandım ama sadece kokusu içindi. Çok hoş bi kokusu vardı. İlk sürüldüğünde yapış yapış hissi olsa da geçiyor hemen. Ancak gözenekleri anlık bi yok ettiğini söyleyebilirim. Cildi temizlemiş hissi vermiyor. bunun dışında tekrar almam. Tavsiye etmiyorum.

  5 ekim 2019 00:09 8 ekim 2019 15:10


  8. yaklaşık 2 aydır kullandığım cildi aydınlatmayı vaat eden tonik.

  önceden serumuyla beraber alıp bir süre kullanıp serum bitince toniği de bırakmıştım. o dönem de aslında memnun kalmıştım ama nedense beni kendine bağlayan bir ürün olmadı,serumu da tekrar satın almadım zaten çok çabuk bitmişti. çöpe gitmesin diye kendisine bir şans daha verdim.

  kullanmaya başladığımdan beri cildimde bir aydınlık gözlemledim ama bu üründen mi yoksa kullandığım serumdan mı kaynaklandı tam çözemedim. (gizlinot: serum olarak the ordinary niacinamide kullanıyorum) öyle de olsa serum ile iyi bir ikili oluşturduğunu söyleyebilirim.

  ambalajı oldukça büyük. çok uzun süre gidecek gibi duruyor.benimki hala yarıya yakın dolu.

  söylendiği gibi gerçekten yoğun bir parfüm kokusu var ama beni rahatsız etmedi ben kokusunu sevdim açıkçası. eğer koku hassasiyetiniz varsa almadan önce denemenizi öneririm.

  sonuç olarak, aslında beğenmeme rağmen beni çok etkileyen bir ürün olmadığı için tekrar alacağımı sanmıyorum. eğer içeriği düzgün ve uygun fiyatlı bir tonik bulamazsam belki.

  3 mayıs 2020 04:48