yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (11)
  • medya (2)

  1. pure beauty'nin yeni çıkardığı pink pudding serisinin ürünü. isminin , ambalajının sempatikliği hoşuma gittiğinden geçtiğimiz indirimde almaya yeltendim. testerından bıraktığı his nemlendirme açısından yetersiz gibi geldi. o jelimsi yapısından beklediğim daha yumuşak ve kadifemsi bir his ya da hafif kayganlıkken, elime sürdüğümde su sürmüşüm gibi oldu. yani nemlendirme namına bişey hissetmedim. ama kullanıp memnun olan var mıdır bilemiyorum.

  (yazar: mimarice) uktesidir.

  5 kasım 2015 22:33

  2. şirin iyi hoş sevimli orta hallice bir nemlendirici. yüksek beklentiyle almamak lazım. ece içenin makyaj temizleme rutininde görmüştüm sanırım, yeni kullanmaya başladım ama beğendim gibi demişti. Ben de buralarda yorum göremeyince bir alayım dedim. bitirmek üzereyim görsellere ne kadar kullandığımı yükledim. (yazar: catvoice)'un da dediği gibi sürünce su gibi ıslak ıslak oluyor ama sonra cilt emiyor kısa vadede nem sağlıyor ama gün içinde tekrar sürmem gerekiyor cildim kuru baya bana yetmiyor yani. böyle günde 3 kere süre süre bitiricem kendisini. yenisini almam daha fazla nem vadeden ürünlerle yoluma devam edeceğim.

  14 kasım 2015 02:15

  3. Bende her kullanista sadece 1 tane sivilce yapan bu yüzden kullanmaya çekindiğim tatlı ambalajlı nemlendirici.

  15 mart 2016 21:55


  1

  4. Bunu ve so glow olan serumu birlikte kullandım yaklaşık 1 aydır. Ama bi kaç tane kapalı sivilce çıkarmama sebep oldu. Oysa ki kokusunu ve uygulamasını çok sevmiştim. Bacaklarıma kollarıma sürmeyi deneyeceğim eğer orda da sivilce yaparsa çöpe gidecek. Cildim karma, almayı düşünenler dediklerimi göz önünde bulundurabilir.

  10 haziran 2016 14:50

  5. sivilce yapmasaydı çok sevebileceğim bir üründü. so fresh essence water ve pudding cream var. ambalajlarına ilk görüşte bayılmıştım zaten. kokusu da ayrı güzel. önce essence waterı pamuk yardımıyla cildime uyguladım bir ferahlık verdi cildime bunu hissettim hoşuma da gitti. ardından da pudding creami uyguladım. pudding cream jel gibi ama sürünce daha sulu bir kıvama geliyor yüzümde ve çok çabuk emiliyor bu özelliğini çok sevdim. ama gel gelelim cildimde ilk kullanımdan itibaren sivilcelenmeye yol açtı. belki kremle ilgili değildir diye düşünüp şans verdim 1 hafta. nemlendirmesinden memnun da kaldım. ama kullandığım her gün yeni sivilceler çıktı cildimde. o yüzden artık kullanmayacağım. arkadaşım benden alıp kullandı çok beğendi ona hediye edeceğim sanırım. bu arada onun cildi yağlı değil sadece burun kısmı yağlanma yapıyor o kadar. arkadaşımda herhangi bir sivilcelenmeye yol açmadı.

  24 ağustos 2016 01:42

  6. ambalajı çok tatlı olan ama cildiniz kuru ise memnun kalmayacagınız nemlendirici. normalde karma bir cilde sahibim ancak kış soğuklarında haliyle yüzüm biraz kurudu. yüzüme sürdügümde su gibi oluyor sanki nemlendirici sürmüs gibi hissetirmiyor. bir süre güzel gitti ama cildim kurudugu andan itibaren bosuna kullandım cunku bir ise yaramadı. neyse dün dibini gördüm, bir daha da alıcagımı düsünmüyorum.

  27 aralık 2016 17:24

  7. Puding gibi kokan, su bazlı jel yapılı bir krem. Hemen emilen bir yapısı var, ben sivilce çıkarttığını gözlemlemedim, tersine azalttı bence. Ama beyazlatıcı içeriyor, kardeşime verdim.

  16 eylül 2017 15:54


  8. Kutusu çok sevimli olan kremdir.Yapısı jel kıvamında ve saydam görünümlü ayrıca hoş ve hafiif bir kokuya sahiptir. Bunu Koreliler benim için üretmiş dediğimdir. Bir dönem kutu kutu bitirdiğim bir krem olmuştu. İçeriğinde linaolin, alkol ve paben bulundurmuyor diye hatırlıyorum. Yağlıya dönük bir cildim olduğu için nemlendirmesi benim için gayet yeterli olmuştu (kış günleri hariç). Ama kuru ciltli arkadaşlar için nemlendirmesi pek yeterli gelmeyebilir. Son olarak da kullandığınız dönemde vaad ettiği aydınlığı veriyor cilde, daha yumuşak ve canlı gösteriyor.

  15 ocak 2018 20:23

  9. İndirimdeyken aldığım, şu sıralar neredeyse bitmekte olan kokusuna aşık olduğum nemlendiricim. Kış aylarında cildim çok kuruyken kullandığım sıralarda yeterli gelmiyordu fakat normal zamanlarda hafif yapısı sayesinde gönül rahatlığıyla kullanılabilinir.

  7 şubat 2018 21:56

  2

  10. İlk kez kullandım ama kokusu beni rahatsız etti. Hayır cidden güzel bi kokusu var ama bilmiyorum kremi sürdüğümde sürekli kokuyu duyuyorum. Hoşuma gitmedi bu olay. Nemlendirmesi konusunda kullandıkça editlerim süslüler.

  13 nisan 2018 00:11