0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. hafta sonuna özel revlon dudak ürünlerinde %30 indirim olunca bir tane kaptığım kalem şeklinde rujlardır. Mat serisi de var ve bunlara göre çok ünlü. normal şartlar altında kesinlikle mat alırdım. hatta bazı renklere göz koymuştum bile. ancak son zamanlarda böyle ıslak bitişli rujlarla kafayı bozduğum için bundan aldım. bendeki orta pembe diyebileceğim bir renk; coquette.

bildiğiniz ıslak yapılı rujlar tazelenme istiyorlar yani. mentollü gibi de bir yapıları var hafif. sürüm ise çoook kolay çünkü hem yumuşak yapılılar hem de ambalaj kalem şeklinde. ben çok sevdim renkler de oldukça kullanılabilir herkesin seveceği türden.

30 ağustos 2015 17:20

2. ben de 115 numarası var. koyu pembeye kaçan bir renk. normalde bu tonları hiç kullanmam.zaten ince dudaklarım var,daha da ince görünüyor. ambalajı çok hoşuma gitti üstelik indirimdeydi. denemek için aldım ama iyi ki almışım. asansörlü oluşu bence pratik. simli ama rahatsız edecek kadar değil. sürümü kolay,kalıcılığı iyi.daha ne olsun.

21 aralık 2015 11:36

3. Surumu rahat, ambalaji guzel, ah biraz da kalici olsa tadindan yenmeyecek

21 aralık 2015 14:02


4. en son indirimden bir de 145 numaralı nude bir renk aldım. hafif mentollü gibi.dudağınıza sürünce hafiften blistex veya vicks sürmüş gibi oluyor. renk tonu güzel. iş yerinde sürekli çekmecemde. yarım saatte bir sürüyorum. ben bu rujları tuttum.zor vazgeçerim gibi görünüyor.sanırım ilk kez bir rujun dibini göreceğim.

14 ocak 2016 18:34

5. iki aydir cigerci kedisi gibi gidip gelip deneyip parama kiyamayip almayi erteledigim 145numarayi dayanamayip bugun aldim. Ruj tam nude. islak da gosteriyor. Cikolatayla dudagimi boyuyormusum gibi hissediyorum ve cok seviyorum kendisini.

7 nisan 2016 16:47