4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (5)
  • medya (1)

1. çabuk kırılan, uzamayan, güçsüz tırnaklar için rimmel markasına ait bakım yapan ürün. tırnak kırılmasını azaltıyor. bu ürünün en önemli özelliği, 14 gün kullanılıyor olması ve bu süre boyunca da oje sürülmemesi.

ilk gün tek kat olarak bu ürünü sürüyorsunuz. 2. gün çıkarmadan tekrar üstüne 1 kat daha sürüyorsunuz ve bir hafta bu şekilde kalıyor. bir haftanın sonunda silip tekrar tek kat sürüyor ve yine ertesi gün bir kat daha uyguluyorsunuz. bir hafta daha bu şekilde bekleyip 14 günlük bakımı tamamlamış oluyorsunuz.

tırnak sertleştirici bir ürün olduğundan tırnak etlerinize yaklaştırmadan sürmeye dikkat edin. aksi halde tırnak etleriniz de sertleşecektir.

edit: yeni ambalajların üstünde nail nurse yazıyor.

6 temmuz 2014 11:04 6 temmuz 2014 11:07

2. 6 gün dayanabildiğim güçlendirici oje. satıcı bayan kalyon'dan daha iyi dedi diye almıştım. ama 14 gün dayanamadım ojesiz. bu süre zarfında bile biraz fark yarattı sanırım ama çok değil. tabii 14 günü tamamlamak gerekiyor ondandır. ben artık oje altına sürüyorum. belki işe yarıyordur.

7 temmuz 2014 10:42

3. ikinci katı sürdüğüm günün ertesi soyulmaya başlayan bakım ürünü. bunu 7 gün tutmaya kalksam tırnaklarım daha fazla kırılacak gibi geliyor. sanırım base coat olarak kullanmak daha mantıklı olacak.

üzgünüm rimmel, ojelerine hastayım ama bu olmamış.

10 temmuz 2014 20:05


4. Tırnaklarım yıllardır katman katman soyulur ve buna hiçbir çare bulamazdım taa ki bu ojeyi alıp surene kadar. Bundan once Yves Rocher olanında kullandım ama bu ondan kat kat daha iyi. Ben bazen tek bazen base coat olarak da suruyorum böylelikle ojenin kalıcılığı artıyor. Bazen de top coat olarak bile suruyorum. Tek kötü yanı var o da sürerken gözlerimi yakması.

14 ağustos 2016 16:05

5. 7 gün üst üste hiç silmeden uygulayıp 7. Gün silip tekrar 7 gün aynı işlemi yapmak gerekiyor. Ben her 2 ayda bir kullanıyorum. Benim hamur kıvamındaki tırnaklarım şuan metal gibi, kırılmıyor. Normalde oje sürmezdim daha doğrusu süremezdim tırnaklarımı uzatamadığım için ama bu ürünle tanıştıktan sonra ojekolik oldum çıktım.

Benim gibi kırılgan, hamur kıvamında tırnakları olan süslülere gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Fiyatı 5 lira belki daha az idi.

4 ekim 2016 21:56

6. tırnakları sertleştiriyor. (gbkz: simply nailogical) adlı oje kanalı sahibi ise güçlü tırnakların sertleşmemesi, esnemesi gerektiğini savunur. o bakım olarak jojoba yağı ile kullanıyor. böylece güçlendiriyor, tırnağı çarpma ya da bir yere takılma gibi durumlarda tırnağınız o sertlikle kırılmıyor, bükülerek durumdan sağlam çıkıyor.

tırnaklarımın uzamasına yardımcı oldu. şu an ilk haftamdayım ama bir hafta daha sürmeyi düşünmüyorum. açıkçası flormar ve goldenrose'un 4ü bir arada denen bakım ojeleri çok daha iyi gelmişti bana.

5 ekim 2016 05:18

5

7. Her ojenin altına sürdüm oje sürmediğimde yalnız onu sürüp çıktım bi şişe bitirdim sanırım ve benim kağıt gibi olan saçım girse arasına kırılan tırnaklarımı baya bir sertleştirdi kesinlikle tavsiye ediyorum base coat olarak kullanılır en kötü mükemmel.

5 ekim 2016 10:56


8. Sabrettim kullandım, yapmam gereken her şeye ilk kez bu kadar uydum özenli özenli ama bunu sürünce kendi kendine soyuluyor ve o soyuldukça da tırnak onunla birlikte geliyor ben daha ne yapayım, nk gibi al birini vur ötekine.

29 ocak 2017 02:39

4

9. tırnak sertleştirici, güçlendirici adı altında satılan ürünler arasında işe yarayan tek ürün bu. tırnak uzatmak istediğim zaman hep bununla geziyorum baya sertleştirip kırılma/soyulmaları önlüyor. çok hafif pembemsi bir tonu ve hafif ışıltılı bir yapısı var tırnakları daha sağlıklı ve güzel gösteriyor.

4 mart 02:03

5

10. bugüne kadar uzatamadığım tırnaklarımı uzatmama yardımcı muhteşem oje. artık etine kadar yiyerek kanattığım tırnaklarımı.

5 gün üst üste ince tabaka halinde sürüyorum. pazartesi başlıyorum mesela. cuma akşamı ise tamamen silip hava aldırıyorum tüm hafta sonu. ilk kullandığımda bunu 12 gün yapmıştım. bir yandan da tırnak etlerime yağ sürüyorum. hala bir sararma olmadı bu arada bende. tırnakları uzatmanın en güzel yolu bir rutin oluşturmak. çok mutluyum süslüler, artık oje sürebiliyorum bende.

edit: vitamin eksikliğinden kaynaklı tırnaklarım çok güçsüzdü. en büyük artısı bu oldu benim için. gerçekten tırnağı sertleştiriyor ve kırılmasını önlüyor. yapısı aynı protez tırnak yapılırken kullanılan jel gibi.

20 mayıs 17:17 20 mayıs 17:21