yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. takas yoluyla edindiğim ve hem sürümünü, hem de dudaktaki duruşunu beğendiğim ruj. benim dudaklarımda koyu bir gül kurusu rengini aldı. yapısı parlak değil ama tamamen mat da değil, sürümü kolay kremsi bir ruj. kalıcılığı ise bende yaklaşık 2 saat oldu. (gizlinot: bir şeyler yemiştim, yemesem daha uzun da olabilirdi) günlük kullanım için bence uygun bir renk. yukarıdaki girdilerde de bahsedildiği gibi tek katta hafif bir görüntü elde ederken üst üste uyguladığınızda rengi daha çok ortaya çıkarmanız mümkün. yalnız bu ruja nasıl bordo denmiş onu anlayamadım, acaba rujların numaraları değişti de ben çok başka bir renkten mi bahsediyorum diye düşünmeden edemedim. (ybkz: gülücük)

  26 temmuz 2015 17:21

  2. uygun fiyatlı ve kaliteli marka. bende 57 numarasi var. sıcak kahve gülkurusu tonları olan bir ruj. kokusu beni rahatsız etmedi. tam mat değil. kalıcılığı orta ve dudağı kurutmuyor.

  18 ağustos 2015 18:29

  3. son zamanlarda aşk yaşadığım ruj. rengine yapısına ayrı ayrı bitiyorum. rengi tam olarak gül kurusu kesinlikle bordoyla yakından uzaktan alakası yok. yaklaşık 8 tl civarında bir fiyatı var indirimde daha da ucuza gelebiliyor. bulursanız kaçırmayın derim.

  1 kasım 2015 15:46


  4. "57 numarasına sahibim. Aslında ne çok güzel ne de kötü. Lakin dudağa çok az renk veriyor. Aldığım renkle dudağımdaki rengin hemen hemen hiç alakası yok. Nemli bir yapısı var bu yönünü sevdim açıkçası. Belki de benim aldığım ruj öyledir. Ama bir iki tane daha almak istiyorum açıkçası. " demiştim ki geri alıyorum. Çok çok harika günlük koyu bir renk. Dudakta kalıp gibi değil de daha nemli duruyor. Dudağı kurutmuyor. Ojelerini de deneyeceğim sanırım.

  9 kasım 2015 19:08 23 şubat 2016 19:00

  5. en iyi sonucu sanırım pıt pıt yöntemi veya temiz parmağa alıp dudağa dokundurarak alabiliyorum :)

  21 kasım 2015 01:35

  6. günlük gül kurusu ruj arayışıma son vermiş olan rujdur.

  içinde hafif mürdümlük var gibi. benim koyu renk dudaklarımla bütünleşti resmen. kullanmadan 15-20 dakika önce dudakları nemlendirip kullanıyorum. fazlasını peçeteyle alıp transparan pudrayla sabitliyorum. kalıcılığı fena değil ama bende zaten hiçbir ruj kalıcı olmadığı için çok net bir yorum yapamayacağım kalıcılık konusunda. ama rengini, duruşunu çok çok beğendim. özellikle romantik makyajlara çok yakışacak bir ruj.

  rossmann mağazalarından 8 tl gibi bir fiyata aldım. o kadar çok sevdim ki rengini duruşunu evde sürü sürüp duruyorum.

  23 kasım 2015 12:18

  7. benim dudak rengim koyu olduğundan mıdır nedir bende koyu bordo duran ruj hele altına kalemle baz yapmış olursam iyice kahveye doğru yol alan ruj. yedi cihana aldırdığım fiyatıyla kalıcılığıyla mat olmasına rağmen dudaklarımı kurutmamasıyla nerdeyse tüm seriyi almama sebep olacak ruj aynı zamanda

  2 aralık 2015 19:39


  8. sürüşü zor olmayan, doğan duran, uygun fiyatlı, gül kurusu-kahverengi karışımı bir ruj;

  sanırım verdiği renk dudak rengi ile doğru orantılı.

  kalıcılık çok değil ama yiyip içersen kalmaz tabi:p

  8 tl rossman'larda şu ara; maltepe ve üsküdar mağazalarında bir tane bile yokken acıbadem mağazasındaki raf dolu.

  en sevdiğim özelliği ise doğal duruşu; millet ağzınızın içine bakmıyor.

  2 şubat 2016 11:48

  9. verdiğiniz paraya sonuna kadar değecek bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Yaklaşık 5 liraydı ben aldığımda son fiyatı hakkında bir bilgim yok ama çok bir şey farkedeceğini sanmıyorum. Rossmannlarda koskoca standı var Rival de Loop markasının.Şimdi 57 numaralı ruja geri dönelim. Hafif içinde kahvelik bulunan pembemsi bordomsu harika bir gül kurusu rengi. İlk katını dudağınıza sürdüğünüzde inanılmaz nude bir görünüm elde ediyorsunuz. 2. kata geçtiğiniz de ise asıl kendi rengini veriyor.Yani 2 amaçla kullanılabilecek bir ruj. Ben severek kullanıyorum.Hatta 1 tane bitirip yenisini de aldım.Kesinlikle tavsiye ederim. :) almaya giderseniz eğer aynı markanın daha bir çok ürünü dikkatinizi çekicektir bundan eminim :)

  2 şubat 2016 11:54

  10. Bugün takasla edindiğim, alır almaz heyecanla denediğim ruj. Öncelikle kendisi benim ilk rdl ürünüm. Markaya dair tek bilgim rossmann da satılıyo olması.

  Rujla ilgili ilk izlenimime gelince kesinlikle dudaklarımı kurutmuyo. Rengine tam karar veremedim. Farklı ışıklarda çok farklı geldi gözüme. Buna sanırım uzun süreli kullanımda karar verebilicem. Kalıcılığı orta derecede 2 saat falan kendini bozmadı. Kremsi bir yapısı var. Tek kat sürdüğümde renkli lip balm gibi. Üstüne kat geçtikçe de renk yoğunlaşıyor. Şimdilik kendisini sevdim. Umarım uzun ömürlü bi ilişkimiz olur.

  30 mart 2016 02:31