yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (88)
  • oylar (22)
  • medya (6)

  1. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. 03 çok koyu, 02 pembe olduğundan mecbur 01 en açık rengini aldım. Ama uyguladıktan sonra o kadar açık durmadı. Çok fazla örtücülüğü yok. Yapısı çok ince değil. Kurutma yapmıyor. Fiyatına göre çok iyi. Günlük kullanım için yeterli. Beni rahatsız eden bir kokusu yok. Bitince yenisini alabilirim çünkü Rival de loop bana nedense hep güven veriyor içerik bakımından.

  24 nisan 2015 10:39

  2. En açıkrengini aldım geçen. Tamamen alışveriş aşermesi sonucuydu. Alırken fark etmemişim. Eve bi geldim çok açık rengi. Sürünce hiç öyle değilmiş Allahtan kapatıcılığı oldukça az onu baştan söyleyeyim. Sadece bende çizgilere dolma yapmadı. BB krem üzerine günlük kullanılabilir.

  27 nisan 2015 10:33

  3. Aşırı derecede kötü kokan kapaticidir, koku hassasiyeti olanlar almasın lütfen.benim koku hassasiyetim olmadığı halde beni bile çok rahatsiz etti.

  12 mayıs 2015 16:43

  4. Fiyat/performans açısından oldukça iyi goz altlarimda herhangi bir rahatsızlığa neden olmadı koyu buğday ten rengim ile 3 numarasi gayet uyumlu oldu.

  27 haziran 2015 20:18 30 haziran 2015 12:00

  5. 01 ve 02 numarasına sahip olduğum kapatıcı. 01 rengi nötr alt tonlu açık tenlilere uygun bir renk bence, buğday tenlilerde aydınlatıcı gibi durabilir. 01 rengi yazın bana hafif açık kaldı ama kışın tam benim rengim. 02 numarası ise bende hem güzel kapatan hem de yok gibi duran, yazınki ten rengimle birebir uyan, pembe alt tonlu hatta görünce bu bildiğin pembe diyebileceğiniz kapatıcı. Bunda sanırım cildimin pembe tonlu olmasının etkisi büyük. Çok sorunlu göz altlarım yok (gizlinot: ben sadece bb kremi göz altıma süremediğim için aldım da denebilir) şimdiye kadar da hiç kapatıcı kullanmamıştım ve bunları da 4 tl'ye bulunca alayım demiş iki tane almıştım ve pişman değilim. Kokusu biraz yoğun yalnız, güzel mi kötü mü belli değil, koklamadan almayın süslüler.

  Edit: başlığa bendeki renklerini ve swatchlarını ekledim. (gizlinot: swatch kelimesini Türkçe değil diye kullanmayı sevmemek ama yerine de karşılık gelecek bir kelime bulamama sorunsalı)

  16 temmuz 2015 02:23 16 temmuz 2015 14:59

  6. sana laflar hazırladım rival de loop: almandır dedik güvendik. alman yapmışsa biz de biz de yapmış sayılırız diyip gururlandık, ne güzel kapatıcı dedik. amaaa, sorarım size; hangi akla hizmet bir göz altı kapatıcısına bu kadar parfüm eklersiniz? tamam chanel de ha bire gül esanslı kokuları basıyor ürünlerine ama en azından bu kadar insanın gözüne daha doğrusu burnuna sokmuyor. hayır gül gibi güzel bir koku da değil, tuhaf. tam anlamıyla naftalinli, tütün kolonyalı babaanne yatak odası kokuyor. bu ürünü uygularken, rahmetli babaanemi hatırlıyor kaotik anlar yaşıyorum.

  22 temmuz 2015 20:31

  7. Bana 'çizgilere dolan kapatıcı'nın tam olarak ne demek olduğunu gösteren ürün.

  Daha yeni aldım, 2 gündür deniyorum. Dün kokusundan dolayı göz altına uygulayamadım, burun kenarlarına ve dudak üstüne aydınlatıcı olarak uyguladım. Fena değildi.

  Gel gelelim bugüne. Artık işini yapsın diye kapatıcılık istediğim yerlere sürdüm, yves rocher süngerimle güzelce dağıttım falan. Sabah evden çıkarken gayet güzeldi. Gün içinde aynaya bir baktım ki, aman allahım o nasıl çizgilere dolma.. dolma da değil, resmen toplanma. Bütün ürün sanki çizgilere toplanmış gibi. Yaşımda en az 10 yıl daha büyümüş, rezil rezil geziniyorum iş yerinde..

  Denemek isteyen varsa hemen göndereyim diyeceğim de, indirimden 4 liraya almıştım, kargo parası 10 lira tutar diye hibeye de koyamıyorum. Merhaba çöp kutsusu, güle güle 4 liram :(

  5 ağustos 2015 20:26

  8. 03 numarasını kullandığım kapatıcı. geçen gün bizim burada rossman açılışı olduğunu öğrenince (küçükyalı) hemen gittim içeride dolaşırken 3.5 lira gibi bir fiyatı vardı denemekten ne çıkar diyerek aldım. İYİ Kİ almışım dedirtti. benim gözlerimde morluk yok sadece aydınlatıcı görevi görecek bir ürün arıyordum uygun fiyatlı ve buldum. çizgilere hafif doluyor ama beni çok rahatsız etmiyor pudrayla sabitliyorum. benim için tek kötü özelliği kokusu gerçekten kötü kokuyor ama sürdükten sonra kokuyu almıyorsunuz.

  23 ağustos 2015 16:57

  9. Bilmeden 02 rengini aldığım kapatici. O nasıl bir pembelik, resmen pembis pembis bana sırıttı göz altlarimda. Pek kapatmadi da. Ayrıca koku hassasiyetim olmamasına rağmen kokusunu hiç sevmiyorum bu ürünün. Benim için sınıfta kaldı diyebilirim.

  28 eylül 2015 16:04

  10. 03 numarasını kullanıyorum. Bi tane bitirdim ikinci de bitmek üzere indirimde iki üç tane falan alıyorum, fiyat performans açısından bence mükemmel. Kapatıcılığını da seviyorum benim ten rengimle göz altlarımı eşitliyor. Öğrenci dostu süper bir ürün:)

  28 eylül 2015 16:44