yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (12)
  • medya (3)
  5

  1. Cruelty free - vegan ürünlere sahip, türkiye’de rossmann’larda satılan alman ‘rival de loop’ markasına ait mat rujlardır.

  Uzun ve ince, aynı zamanda güvenli kilitlenen kapaklara sahip, parlak siyah üzeri beyaz yazıyla markayı görebileceğiniz güzel paketlemesi olan stick formda. Ürünün şekli wnw megalast rujlar gibi kıvrımsız ve küt. 

  06 Numara’sına sahibim. Çok hafif şeftali, yoğun olarak da kahve ve pembe içeriyor. Ruj yumuşak ve dudakta kayıyor. Pigmentasyonu çok kuvvetli değil. Bir kaç kez üzerinden geçmeniz gerekiyor. Mat ama dudakları kurutmuyor. Kalıcılığı çok fazla değil, tazelemek gerekiyor ama dudaklardan üsturupluca, bütünüyle solarak çıkıyor. 

  06 numara rengi itibariyle çok güvenli. Çıksa da garip bir görüntü bırakmıyor ardında dudak rengine çok yakın olduğu için. Benim dudaklarımla bire bir aynı renk. ‘Benim dudaklarım ama daha iyisi’ ruju.sürüm kolaylığı açısından ‘sür-çık ruj’ kalıbına da rahatlıkla sokulabilir.

  Not: indirimsiz ₺10.99

  26 nisan 2018 03:01

  5

  2. 1 hafta önce satın aldığım ve beğenimi kazanan mat stick ruj.

  Bende 07 numarası var,kahve-turuncu arası bir renk.Yapısı yumuşacık,çok kolay sürülüyor.dudakları kurutmuyor.pigmentasyonunun hafif olduğu söylenmiş,tam rengi alabilmeniz için bir iki kat uygulamanız gerekiyor fakat ilk katta verdiği o hafif renk benim hoşuma gidiyor.üzerine uygulandıkça kahveliği ortaya çıkıyor.

  Kalıcılığı orta halli,dudaklarınız kuruysa eğer dolma yapabiliyor.ambalajı sağlam,kesinlikle çantada açılıp sağa sola bulaşmıyor.

  Birdaha denk geldiğimde diğer renklerine de bakmak istiyorum.gerçekten uygun fiyatlı ve benim için yapı itibariyle tam bir günlük ruj.

  26 nisan 2018 09:08

  5

  3. İlk girdide 06 numarasına bayıldığımdan bahsetmiştim. Sıkça tazelenmeye ihtiyaç duysa da hala çok seviyorum. Bu sebeple bir tane daha edindim. Koyu renklere gitti aslında aklım ama yapısından dolayı pek güvenemeyip açık rengini aldım. 

  01 Numara. Sütlü kahverengi. Ne ‘wnw -bare it all’ kadar açık ne de ‘golden rose velvet matte 16’ kadar koyu. 06numarada olduğu gibi pembelik yok içinde. Dudak rengine çok yakın. Dümdüz sütlükahve işte (:

  Dudaklarda akan ve tek seferde rengini veren bir ruj değil. Sürerken biraz bastırmak ve rengi alabilmek için bir kaç kat geçmek gerekiyor üstünden. 

  Dudakta duruşu mat, ancak belli belirsiz ‘sim’ parlamaları görülüyor dudakta. Bu özelliğinden çok hoşlandığımı söyleyemeyeceğim aslında.

  Ruju genel yapı itibariyle sevdiğimden bir kenara atmayacağım elbette ama çantamda olmadığında eksikliğini hissedeceğim bir renk de değil.

  ilgili medya:
  1
  22 mayıs 2018 14:37 23 mayıs 2018 01:25


  5

  4. 7 numaralı rengine sahip olduğum, rossmannlarda satılan uygun fiyatlı ruj. Ben bu rujları geçen sene rival de loop yenilendiğinde standını dizerken keşfettim (tüm standı kendim bantlayıp tek tek dizmiştim :D). Bende olan rengi tarif etmem gerekirse yanık turuncu diyebilirim, en azından bende öyle duruyor. Ben tek kat halini de seviyorum, iki kat sürülmüş halini de seviyorum ama en çok note 02 rose dudak kalemiyle kullandığımda hoşuma gidiyor. Bitişi mat değil, satin. Nemlendiricisiz kullanıma müsait, hatta bazen dışarı çıkarken yanıma nemlendirici değil bunu alıyorum çünkü verdiği yumuşaklığı çok seviyorum. Yalnız eğer yanlış hatırlamıyorsam her renginin performansı aynı değildi, bu da aklınızda olsun. İndirimsiz fiyatı 11 tl, indirimde 8 tl'ye falan satın alabilirsiniz. Bitirdikçe alacağım, diğer renklerini de almayı düşündüğüm bir seri. Tavsiye ederim.

  31 mayıs 2018 21:33

  5

  5. internetteki numara-swatchlarıyla mağazada satılanların uyumlu olmadığını keşfettiğim seri.

  Satın aldığım 01 Numaralı ruj (pembe alt tonlu sütlü kahve), internette 03 numara olarak belirtilmiş.

  31 mayıs 2018 23:08

  5

  6. yazlığa gidiş için şampuan diş macunu alışverişine uğradığım rossmann'da 6tl'ye düştüğünü görünce 07 numarasını aldığım ruj. turunculu bir kahve, çok sevdim , sarı cilt tonuma uydu, dört mevsim kuru dudaklarımı da kurutmadı üstelik .

  1 haziran 2018 00:23

  7. rival de loop bu ruj işini epey iyi kotarıyor. diğer serilerinde olduğu gibi bu rujların da yapısı güzel, dudakları kurutmuyor ve kalıcı. renk skalası da tatmin edici. fiyatının uygunluğuna zaten diyecek bir şey yok.

  1 haziran 2018 16:02


  8. 4 numarası benim için şahane bir "my lips but better" oldu ancak başlığa benden önce yazılan fiyatlara bakınca bu kadar da bindirme olmaz dedim. 17,40'a aldım bugün Haziran ayında alan arkadaş 11 lira demiş. Sonumuz hayrola.

  25 ekim 2018 00:55

  5

  9. 04 numaralı rujuna sahibim. zamanında indirimden 5 lira gibi komik bir fiyata almıştım. ama çok daha fazlasını hakediyor. o kadar doğal ve güzel bir ruj ki, yumuşacık zaten. kolayca sürülüyor. ben başta yakın renkli bir dudak kalemi ile dudaklarımı çerçeveleyip öyle sürüyorum, daha da güzel oluyor ve dudakları nemli de tutuyor. daha ne olsun?

  31 temmuz 2019 23:51 19 aralık 2020 22:36

  5

  10. Bende 05 numarası var. Rengi için pembemsi bir nude diyebilirim. Pembe ruj kullanamıyorum, tenimde çok çiğ duruyor. Ancak bu ruj dudaklarımın kendi rengi hafiften pembeye çalıyormuş izlenimini uyandırıyor bende.

  Saten bir yapısı yok ancak dudakta aşırı mat da durmuyor. İlk sürüldüğü zaman hafiften parıldasa da sonra tamamen doğal hâle bürünüyor. Keza rujun kendisi sert de değil. Sürümü kolay. Ancak başlıktaki diğer yazarların da bahsettiği gibi ilk katta rengini belli belirsiz veriyor. Bu nedenle ben bastırarak iki kat geçiyorum dudaklarımdan.

  Kalıcılığı bu yapıdaki bir ruj için normal, bir şeyler yenilip içilmeden 3/4 saati buluyor. Ben gün içerisinde sık sık bir şeyler yediğim ve içtiğim için en geç 2 saatte bir tazeliyorum. Dudaktan silinirken her taraftan eşit olarak siliniyor ayrıca.

  Reyonları gezerken 7 lira olduğunu görünce almıştım ve 7 lira için gayet güzel bir ruj olduğunu düşünüyorum. Güncel fiyatını hatırlamıyorum ne yazık ki. Elimdeki kırmızıları biraz daha azalttıktan sonra kırmızı tonlarını da denemeyi istiyorum. Keza bitirince bu rengi de tekrar alabilirim.

  4 şubat 2020 15:32