0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. uygun fiyatlı şeffaf kaş maskarası ararken bu markanın standında bir tane buldum. hemen o sırada internetten yorum okuyup almaya karar verdim. oldukça başarılı buldum, kaşlarım gün boyu sabit kalıyor. fırçası hem kaş hem de kirpiğe uygun yapıda. ancak jel kirpiğe uygulandıktan bir süre sonra ağırlık yapıyor veya ben gözlük taktığım için bana öyle geliyor. siyah beyaz ambalajı var ismi "rival de loop style & care gel mascara".

30 eylül 2015 19:51

2. Bugun öğle aramda stress out amacıyla yaptığım rossman çıkartmasıyla edindiğim jel maskara. Aslında beyaz bir maskara bazı arayışıyla gitmiştim ancak satıcı bayanın yönlendirmesiyle kendimi bu ürünle kasada buldum. kullanalı 5 saat oldu ancak gayet memnunum şimdilik. Kirpiklerimi önce bununla tarayıp rimelimi sonra sürdüm ve sanki kirpiklerim daha ayrık ve uzun durdular. Ama asıl etkiyi kaşlarımda hissettim. Kaşlarım cidden çok iyi sabitlendiler ve aşağıya sarkan küçük emrah bakışlarımdan kurtuldum :D Şu anda da indirimde, 9 tl'ye aldım.

25 ocak 2016 17:55 ed.2 mart 2016 20:23

3. kalıcılığı ve sabitlemesi oldukça başarılı kaş maskarası. ikincisini satın aldım ve muhtemelen bundan sonra da almaya devam edeceğim. benim için tek sorunu kaşlarımı kaşımaya falan kalkarsam bulanık bir renkte tortu oluşturması kaşlarımda. ama bu da abartılacak boyutlarda değil elinizle alıyorsunuz geçiyor.

15 ekim 2016 22:11


4. On numara ürün. Essence in sabitleme jelinden sonra ilaç gibi geldi. Bi kere kıvamı cok ideal öyle yapış yapış değil. Benim iki kaşım için de fırçayı maskaraya bir kez daldırmak yetiyor. Anında kuruyor üstelik ve gün boyu mis gibi kaşlar. Hoş zaten pek kaşlarım aşağı inmez ama en azindan hangi yöne taradiysam şekil verdiysem öylece kalmasini sağlıyor. İçindeki phantenol (yanlış yazdiysam affola :D ) kaşlarımı baya besledi normalden hızlı uzadı. Ayrıca essence te yaşadığım bozlaşma, kuruyunca beyaz beyaz pul halinde dökülme hallerini bunda hiç yaşamadım. Güncel fiyatı 12tl civarı sanırım, kesinlikle değer.

6 haziran 2017 10:16 6 haziran 2017 10:17

5. kaşlarım için kullandığımda tortu ve renk sorunu yaşadım ne yazık ki. çok büyük bir problem değil ama yumurta akına batırılmış gibi bir his ve bir sertlik veriyordu zaman zaman. bazen de kirpiklerim için kullandım ve artık placebo mudur bilemiyorum, biraz uzadıklarını düşündüm. içinde panthenol ve havyar ekstraktı varmış. gerçekten ne kadar besleyici bir ürün bilemem ama ben tekrar kullanmak isterim.

13 şubat 03:01

6. ilk aldığımda çok ıslak bir yapısı vardı ve fırçanın üstünde kalanları sıyırdığımda baya bir ürün sıyırmış oluyordum fakat daha sonra biraz yapısı oturunca bu sorun kalmadı. daha önce başka bir kaş maskarası kullanmadığım için diğerleri nasıldır bilemiyorum ama bunu sürünce sürekli kaşlarımı oynatmak geliyor içimden. tutuşu güzel beyaz beyaz tortuları dediğim gibi fırçadaki fazla ürünü sıyırırsanız yaşamıyorsunuz. bitince başka kaş maskaraları da denemek istiyorum tekrar almayı düşünmüyorum. bir de ambalajı şeffaf olmadığı için ne kadar kaldığını göremiyorum ama benim en büyük zevkim ürünler ne kadar kalmış onu kontrol etmektir bu sebeple de almayı düşünmüyorum yani sorun sende değil maskaracım sorun bende (gizlinot: swh)

28 şubat 14:53