yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (1)
  • medya (1)

  1. geçen yıl (link: http://img3.fotos-hochladen.net/uploads/0113hygjvpaws.jpg 4 renkli kapatıcı)sını almışım. almışım diyorum zira geçenlerde çekmecenin dibinde karşılaşınca sen de kimsin deyiverdim ve sonra hatırladım.

  tuttum iki gün önce kullandım. yok böyle bir şey. bildiğiniz kapatıyor. hiçbir yere dolmuyor ve hiçbir şeyi de kurutmuyor. ancak ilave etmem gereken bir şey var ki, gözlerim sorunlu değil, öyle çok fazla bir morluk ya da torba yok. (gizlinot: bu yaşıma göre maşallah dedim içimden) bu sebeple çok sorunlu gözlerde sonuç ne olur bilmem. (gizlinot: sonra yok bizim multi tasking brush demişti ama olmadı denmesin swh )

  4lü olduğu için hangi renk neyi kapatır bilmek ve ona göre uygulamak gerekiyor.

  uyguladığımda doğru olduğunu gördüğüm sitesindeki kullanım şekli şu:

  Yeşil renkli kapatıcı kızarıklıkları gidermesine yardımcı olur.

  Pembe renkli kapatıcı göz altı halkalarını kapatır.

  Kahverengi profesyonel kapatıcıdır, daha zor kapanan iz ve lekeler içindir.

  Beyaz renkli kapatıcı göz altlarını vurgular ve ön plana çıkarır.

  8 kasım 2014 13:22 24 şubat 2016 23:41

  1

  2. bugün edindiğim kapatıcı paleti. henüz sadece aydınlatıcısını parmağımın ucuyla bileğimde denedim. çok simli bi aydınlatıcı. onu pek kullanabileceğimi sanmıyorum. diğerlerini de fırsat bulunca test ederim.

  21 ekim 2015 14:25

  3. şimdiye kadar kullandığım en iyi kızarıklık nötrleyici yeşil kapatıcıyı bulunduran palet. yapısı oldukça ince. serçe parmağımla hafifçe alıp sivilce veya kızarıklık olan bölgeye ufak ufak dokundurarak sürüyorum. üzerine de paletteki bej rengi dokundurarak sürüyorum. pudramsı ve yapay bir görüntü olmadı.

  somon rengi olan kapatıcı, gözaltı morluklarını nörtlemek için. fakat onu henüz kullanmadım.

  aydınlatıcısı ise çok ufak simler içeriyor, sedeflilik de var. hafifçe uygulayınca kötü durmuyor.

  8 kasım 2015 22:55


  4. İzmir'de yaşarken rossmanna ulaşabildiğim için her gittiğimde almak isteyip bıraktığım bir üründü. Sonra artık gözaltı morluklarım iyice belirginleşince somon rengi için satın aldım. Somon hariç 3 ürün daha var, biri kızarıklık silici, kapatıcımsı bir renk ve aydıblatıcı olarak kullanabileceğiniz simli sedefli beyaz bir renk. Somon renk morlukları nötrlemek için yetersiz bence. Aynı şekilde ten rengime uymadığı için kapatıcısını da kullanmadım. Yeşil olan bir nebze iyi olabiliyor iyi bir kapatıcınız varsa ama bence en kötüsü aydınlatıcı olan. O kadar simli ki sedefler çok daha az bence ve direk yüzüme sürmeye korktum sim dökmüş gibi görünür diye. Bir de benimki hemen katılaştı sakız gibi bir kıvam aldı. İndirimde 8-9 liraya almıştım indirimsiz de 12-13 lira gibi bir fiyatı vardı diye hatırlıyorum. Velhasıl kelam ben memnun kalmadım başka kapatıcı paletleri araştırıyorum.

  9 kasım 2015 12:28

  1

  5. 2 gün arka arkaya kullandım çenemde minik bir sivilce pıtlattı, bıraktım.

  13 kasım 2015 17:57

  6. Yaklaşık 1 aydır ankara'daki birçok rossmann'ı gezip bulamadığım palet. Bu paleti online satan bir site bilen veya ankara'da gören bir süslü varsa mesaj kutuma beklerim kendilerini.

  9 aralık 2015 19:17

  7. bej ve somon rengini kullandığım palet. yeşil olanını kızarıklarım olmadığından dolayı kullanmıyorum ama aydınlatıcısı pek bir simli olduğundan bana göre değil. ama tavsiye edebileceğim bir ürün özellikle fiyatı kalitesine göre çok çok uygun.

  9 aralık 2015 19:47


  8. İçinde 3 adet nötrleyici, 1 adet aydınlatıcı renk bulunan palet. Ben yeşili dışında hiçbirini sevemedim. Gözaltı için olan 2 renk inanılmaz kurutuyor, parmaklarda ısıtılsa bile asla incelmiyorlar. Aydınlatıcı denen şey ise, bakın şey diyorum, öncelikle beyaz ve ışıltılı değil resmen simli. Görümce simi. Ve asla dağılmıyor sürdüğünüz yerde kalıyor. Neyse ki 8 lira gibi bir fiyata aldım da içim yanmadı :D

  3 mart 2016 21:32

  9. İndirimden çok uygun fiyata görünce aldığım ancak aldığıma pişman olduğum corrector paleti. İçerisinde yeşil, pembe, turuncu ve aydınlık beyaz birer renk var. Birkaç defa hafif sivilce kızarıklıklarımı ve göz altlarımı kapatmak için yoğun bir concealerin altına sürdüm. Ancak hiç bir etkisini göremedim. Bunun sebebi bence renklerin pigmentasyonlarının sıfır olması. Yeşil renk vermeyince kırmızıyı nötrleyemez veya pembe-turuncu renk vermeyince morluğu nötrleyemez elbette. Zaten yapıları da çok sert ve elimle ısıtıp uygulamak da zor oluyor. Kullanmayı bıraktım artık.

  21 mayıs 2016 11:03 ed.29 haziran 2016 15:29

  10. Dün tatil için birşeyler alırken görüp aldım. 4lu palet tam acil durumlar için tasarlanmış, hemen denedim bej, somon ve yeşili beğendim lakin aydınlatıcısı çok simli. Fiyatına göre yüksek performanslı bir ürün. Alerjik bir reaksiyon göstermedi cildim, bu yüzden alerji yapar mı konusunda bilgim yok( gerçi herkesin cildi her ürünlere aynı tepkiyi vermez)

  27 haziran 2016 17:03