sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (20)
 • medya (5)

1. kalem farları indirim zamanı tadından yenmeyen marka.

nugat rengini hazır 2 tl (!) iken stokladım . kahverengi ronları, gri tonunu severek kullanıyorum. beyaz rengi ise en kötü rengi bu kalemlerin onu tavsiye etmem .

13 mayıs 2015 18:57 13 mayıs 2015 19:11

2. İndirimden keçe uçlu eyelinerını aldım, 5-6 civarı bir fiyata denk gelmişti. Ben beğendim, en sevdiğim yanı parlak değil mat bitişli olması, ama sanırım çok çabuk bitecek, tek kötü yanı bu. Waterproof falan olmadığı için çıkarması kolay bir ürün, sadece kirpik diplerinden çıkarması biraz daha uzun sürüyor. Gün içinde bende hiç dağılma sorunu falan olmadı ama göz kapakları çok yağlananlar için sorun olabilir. Ayrıca eyelinera yeni başlayanlar bunu deneyebilir, kolay çıkan bir ürün olduğu için özellikle sürdükten hemen sonra düzgün olmayan yerleri parmağınızla kolayca düzeltebilirsiniz.

13 mayıs 2015 20:11

3. hangi kafayla bilmiyorum ama pembe ve içinde bolca kafam kadar sim olan bir parlatıcısını kullanmıştım. benim için aklıma direkt sim gelen markadır.

21 ağustos 2015 09:29

4. Rival de loop markasının genç kızlar için olan yan markası. Normalde pek incelemeden geçtiğim, ürünlerini kalitesiz bulduğum bir marka iken kendisi benim hayatımın allığının markası oluverdi. Mono rouge serisinin 04 rose wood rengi öyle güzel öyle doğal bir gül kurusu ki. Buğday tenliyim ve çok pembe ve turuncu allıkları kendime yakıştırmam genellikle bronzerı allık olarak kullanır işin içinden çıkardım. Ama şimdi o bronzeri dağıttıktan sonra üzerinden bu allığı geçtikten sonra öyle tatlı bir görüntü oluşuyor ki mutlaka benım gibi kendine her renk allığı yakıştırmayan süslülerin bakması gerekir. Kısacası artık standını incelemeden asla geçmem Rlde young!

23 ağustos 2015 21:45

5. lipliner yani dudak kalemini ve eyeshadow pencil yani göz farını kullandığım yan markadır. ''rival de loop young lipliner'' 07 bronze olanı. diğeri ise ''rival de loop young eyeshadow pencil'' 15 mystic brown olanı. ikisi de esmer tenimde çok hoş duruyor, dudak kalemi nude bir tonda ruj kullanmadan önce dudaklara çok uygun bir çerçeve çiziyor, böylece dudaklar bir şekilde olduğundan daha da dolgun görünebiliyor. bazen dudağımın kenarlarını çizmekten ziyade tamamen dudağıma yediriyorum, ve sonuç yine mükemmel. ayrıca öyle simli filan da değil, gayet mat bir görüntü oluşturuyor. göz farı ise biraz simli ama kurşuni rengin hafif simli olması gayet mantıklı geliyor bana. her zaman göz farı süren biri değilim, ama her sürdüğümde hoş bir etki yaratıyor.

ilk defa bu markayı kullandığım için ne kadar sağlıklı, ne kadar gözde bir marka bilemiyorum fakat 2 haftadır bir sorun yaşamadım.

9 ekim 2015 21:18 9 ekim 2015 21:26

6. rival de young eyeshadow pencil kalem farları fiyat performans açısından iyi bence. Bende 3 rengi var.

15 mystic brown: sütlü kahve

18 mauve: lila rengi

19 deep brown: tam bir kızıl kahve ( en çok bunu beğenirsiniz.rengi tam veriyor)

Kalıcılık olarak pek başarılı değiller ama ucuza pratik ürün arayanlar ister kalem olarak ister far olarak kullanabilir. Fiyatı 3 TL civarıydı çünkü.

29 kasım 2015 16:19

7. tırnak ürünlerini çok başarılı buluyorum. hafif renkli, parlak rujlarını da gündelik olarak kullanıyorum ve kokularına bayılıyorum.

29 kasım 2015 20:08

8. Tesadüfen görüp Hollywood Fever diye sınırlı üretim serisinin Gold Highlighter'ını aldım. Bugün denedim aman tanrım didim 'highlighter on fleek' adeta! Göz pınarlarımı aydınlatmak için de kullandım hatta harika durdu ve tüm gün hiç yerinden kıpırdamadı. Sim sim değil çok güzel bir ışıltısı var bir Mary Lou değildir eminim ama benim gibi aydınlatıcı ile yeni tanışanlar sevecektir.

7 mart 2016 21:32

9. elimde bir adet kahverengi kajal kalemi var. rengi güzel, kolay sürülüyor ama göz içinde ilk sürüldüğünde biraz yanma yapıyor sonra geçiyor. dikkatli olmakta fayda var.

5 nisan 2016 15:04

10. vitaminli dudak yağının artık burada da satılmasını istediğim marka. rujsuz kalayım ki(gizlinot: yazar büyük yemin verdi) içindeki son zamanların modası abuk subuk çiçekler yüzünden değil, gerçekten işlevini merak ediyorum.

edit: (yazar: sutlukahve) haber verdi, gelmiş gelmişşş.

17 eylül 2016 16:10 17 eylül 2016 16:25