yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  5

  1. dudakları yumuşacık yapan, minik plastik bir kavanozda yer alan dudak bakım balmı. gece sürüp yatıyorsunuz, sabah pürüzsüz, yumuşacık dudaklarla uyanıyorsunuz. nuxe vs gibi markaların dudak bakım ürünlerine onca para dökmek yerine 4 tl gibi bir fiyatla aldığınız bu dudak bakım vazelini çok çok güzel iş çıkarıyor. herkese öneririm.

  18 eylül 2014 19:52

  2. Dudaklarıma sürdükten önce sonra parmağımı yıkamam gerektiği için sadece geceleri kullandığım minik dudak nemlendiricisi.Minik olmasına rağmen aylarca bitmeyip kokusuyla tiksindirmeye başlamıştı tabi.

  14 kasım 2014 19:43

  3. Blistex medplustan sıkıldıkça özellikle geceleri dudak peelingi sonrası uyguladığım lip balm. Ayrıca çok bereketli.

  13 mayıs 2015 21:30 11 ekim 2015 14:41


  4. Kutusu için alınmasının dışında kendisi için de alınmalıdır, tabii ki siz bunu ikinci kutusunu alırken fark edeceksiniz çünkü kullanmadan bilemezsiniz... Kokusuyla mutluluk veren, sürümü kolay, kaskatı tereyağı gibi durmayan, ısıyla daha da inceleşen bir yapısı var. Alışılagelmiş vazelinden daha güzel olduğu söylenebilir. Hem küçücük, en küçük çantada bile taşımalık hem de gerçekten işe yarıyor. Bu gratis'teki watsons'taki renk renk ne idüğü belirsiz tonla balmı her ay "aaa bu neymiş yeaa" düşüncesiyle çekmecelerinize doldurmak yerine, az alın öz alın, sizi mutlu eden, vazelinse de hakiki vazelin olduğunu bildiğiniz bir ürün kullanın derim. Yani az ve öz olsun derseniz, bu rosense olabilir, evet, onda aradığınızı bulabilirsiniz... Renk dışında. Ama bu güzel bi şey bence.

  11 nisan 2016 06:00

  5. dudaklarımı iyileştiren vazelin.

  uzun süredir blistex med plus kullanıyorum. dudakta durduğu sürece süper ama emildikten sonra dudağı kuruttuğunu fark ettim ben de. burada denk gelmiştim sanırım o tarz bir girdiye. dikkat edince cidden öyle olduğunu fark ettim. yerine ne alsam diye bakınıyordum ama bitsin de öyle yenisi alayım modundaydım.

  rosense memleketimin markası. tatilden dönüşte hediye falan alayım diye mağazasına girdim. dudak vazelinini görünce deneyeyim dedim. aktif olarak sürekli kullanmasam da denediğim cilt bakım ürünlerini sevdim hep rosense'in.

  sözün özü dudaklarıma çok çok iyi geldi. yağlı bir his bırakmıyor. daha çok katı bir kıvamı var. ben katı lipbalmları daha çok seviyorum. uzun süre emilmediğinden yumuşatması daha etkili oluyor. med plus'ı kenara attırdı. geceleri bunu kullanıyorum artık hep. gündüz daha çok ruj altına falan med plus geçiyorum. bu sayede med plus'ın kurutma sorununu da aza indirgemiş oldum.

  edit: imla

  17 ocak 2018 11:49 12 haziran 2019 17:09

  6. Kullandığım en işe yarar dudak bakım ürünü.

  Bir dudak vazelini olarak pisayadaki dudak bakım ürünleri arasında kullandıklarım içinde en iyisi. Bu üründen 2 kutu bitirdim. Çok şık küçük sevimli bi kutuya sahip. Çok kuru dudaklarımda en çok işe yarayan kolay emilen bir ürün. Gün içinde ihtiyaç duydukça kullanıyordum ve gece kalın tabaka halinde uygulayıp yatıyordum. Sabaha mis gibi dudaklar. Daha sonra pot o'miracle ürününe geçtim Rosense'de kadar memnun kalmadım. Rosense dudak vazelini kuru dudaklara sahip süslüler için efsane bi ürün tavsiye ederim.

  17 ocak 2018 13:32

  7. Bir ara kullanmıştım. Bildiğin vazelin. Yani neden dudak vazelini diye ayrı bir ürün yapmışlar anlamadım ama işte gül kokulu normal vazelin yani. Dudağa vazelin gibi yoğun bir şey sürünce haliyle yumuşuyor ve kuruluk gidiyor. Lakin benim dudak çevremde sivilce ve siyah nokta yapmıştı ne zaman sürsem. E yapar yani vazelin sonuçta :p Bi de parmağını daldır al yapış yapış. Tırnak arasına da giriyor haliyle. hiç sevmiyorum  bu tarz  minicik kavanoz ürünleri.  

  17 ocak 2018 21:44


  8. Çoğu kişi memnun kalsa da benim dudaklarıma hiçbir etkisi olmayan, hatta biraz da kurutan dudak kremidir.

  27 haziran 2018 12:24

  9. Insan neden dudağına vazelin sürmek istesin ki Blistex varken ?

  Ambalajı çok tatlı ama kullanımı zor. Üzerinde minicik kapağı da var. Nem veriyo evet ama uzun süreli değil bir de dudaklarımda duruşunu sevmiyorum. Butunlesmiyo, kaliyo dudak üstünde.

  13 kasım 2018 14:57

  10. Tanım: Dudakları nemlendirmeyi amaçlayan bir çeşit balm. Kışın kuruyan dudaklarımda en çok işe yarayan ürün oldu. Tam anlamıyla fiyat performans ürünüdür. Tek olumsuz yönü kavanozda olması fakat yine de severek kullanıyorum.

  14 temmuz 2019 19:24 26 aralık 2019 18:20