yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (185)
  • medya (13)

  185. Gece gece duyurular kısmında bildiri görünce aklıma geldi.

  Ne keyifliydi eskiden sözlük. Süslü ve konudışında akış aktif olurdu, Haftada bir çekiliş olurdu. Farklı firmalar iletişime geçer ürünlerini ilk siz tanıtım diye gönderim yaparlardı, dener yorumlardık. Geldiğimiz noktada sadece soru-cevap akışı yoğunlaşmış kadınlar kılübüne doğru giden bir platform oldu.

  Puanlama sisteminde ve kabine göndermelerde yapılan saçmalıklarla başlayan çöküş git gide kendini hissettiriyor. Umarım sözlük açılış vizyonunu geri kazanır aksi halde yok olmaya yüz tutmuş bir bloga dönüşecek. 

  Edit: Bir de eksileme özelliği kaldırıldı. Bu kadar apolitik olummaz be arkadaş. Sözlüğü ilk açtığınız günün formatına dönseniz şuanki halinden dahi iyi. 

  23 mayıs 2023 02:38 24 mayıs 2023 23:56

  184. sabah kargonuz dağıtıma çıkmıştır mesajıyla uyandım. bir şey de almadım yanlış mı geldi falan diye düşünüyordum. unutmuşum, aralık ayında loreal air volume mega maskara çekilişini kazanmıştım o gelmiş. teşekkürler süslü sözlük, deneyince yorumumu ürünün kendi başlığında paylaşıcam.

  5 şubat 2021 20:10

  183. Hiçbir karşılık beklemeden kendi parası ile ürün alan bizler bir güzel beğendik beğenmedik satır  satır yazıyoruz. Ki dünyanın yarısına beleş giden ya da tüm seti giden  ürünler. Üzerine burada bir dolu reklam da veriyor firma çekilişi için. Gerçi ne yalan söyleyeyim 3-5 firma dan 4 ten fazla ürün göndereni de yok. Biz hala saf gibi yazıp 6 kişiden 4 üne ürün gönderiliyor. Tek bi kağıt maske bir duş jeli ya. Bunlar topluca çeşitli Ürünlerden olan paketler bile olur. Bilmiyorum yanlış yapanlar var. Hem sözlük , hem firmalar hem de biz galiba. Boşuna pirim verip yazmasak mı? Ya da lütfen saçma sapan yerlerden 3 kuruşluk hediye çeki için burayı foruma döndürmeseniz mi? 

  Hediye ürün sayısından fazla kişi seçip, üstüne bunu daha az kişiye önce gelen kazanır mantığında ürün çekilişinin adı süslü çekiliş. 

  20 ocak 2021 16:04


  182. sözlük baktı ekonomi kötü, insanlar bir duş jelini bile hesapla kitapla nerede ucuzsa oradan alıyor. Yetmezmiş gibi evdeyiz, gereksiz su tüketimi, ekstra masraf olmasın diye birçok kişi artık haftada bir zor yıkanır hale gelince, dedi ben duruma bir el atayım şu kızlara bir kıyak geçeyim. 5 şanslı kişiye tam 4 adet (gizlinot: evet evet ablalarım, kardeşlerim, yeğenlerim doğru okudunuz bir yanlışlık yok) duş jeli veren başka da sözlük bulamazsınız ha kıymetini bilin. Helal olsun sana fifiri sözlüğe sponsor olacak bir ped firması bulup, bir de ayda bir ped çekilişi ayarladın mı bize havada karada ölüm yok. Yeni türkiye'de makarna ve kömür neyse, yeni süslü'de de duş jeli odur artık.

  19 ocak 2021 21:02

  181. Ara sıra sözlük yönetimi tarafından suserlara yapılmaya çalışılan güzellik.

  Tanımı yaptığıma göre düşüncelerimi yazabilirim. Yıllardır ara sıra denk geliyordum sözlükteki çekilişlere. Reklam gelirleri ve kullanıcı erişimi arttıkça verilen şeyler neden dandikleşiyor anlayamadım. Eskiden avene, bioderma falan verilirdi çekilişle sözlükte. Alım gücü düştü epey, biliyoruz ama ipek duş jelini çekilişle vermek... hem de beş kişiye dörder taneden yirmi şişe vermek... şanslı kişilere hayırlı olur umarım ama hababam sınıfı ahmet gibi triplendim duyuruyu görünce.

  Bu nece bonkörlüktür yahu. Şımartmayın bizi bu kadar.(gizlinot: lol kere lol )

  19 ocak 2021 19:42

  180. garnier nem bombası kağıt maske çekilişini kazanmıştım. Umudumu kesmişken bugün kargo geldi 3 çeşidini de koymuşlar. Teşekkürler süslü.

  18 temmuz 2019 12:29

  179. eğer bunu markalar kendileri yapıyorsa(!) cidden büyük sıkıntı. ortalama bi blogger'a bile çıkan en son zımbırtısını allı pullu paketlerle yollayan bu markalar, şuraya çekiliş diye sundukları 10 liralık maske için 5 günlük çekiliş yapıyo ya tam anlamıyla yuh yani. sıkıntı maske vermesi değil bunu 5 güne yayması.

  tanım: konsept olarak güzel bi uygulama.

  21 mayıs 2019 03:09


  178. 27 tane "tebrikler! katıldığınız bir çekilişi kazandınız" mailinden sonra ilk defa bir çekilişi kazandım diye şaşkınlıkla karışık olarak sevindim, sonra sözlüğe girince "üzgünüm geç kaldınız" uyarısı ile karşılaştım. neden? talihli olunca saniyeler içerisinde doldurmak mı gerekiyor yani başka bir arkadaşın dediği gibi survivor oyunu mu bu? 5 tane talihli varsa o 5 tanesine ürün yollanır. ürün yollamayacağınız insanlara "kazandınız!" diyerek umut verip yarı yolda bırakmak nedir yani anlamıyorum bunu.

  14 mayıs 2019 00:30

  177. çekilişin yapılış şekli zaten bir garip. işin daha da garibi kazandınız dediğiniz insanlarla dalga geçer gibi sonrasında üzgünüz bilmem ne yazıları çıkıyorsa hiç de adı gibi süslü olmayan bir çekiliş yapılıyor demek ki. zaten ürün başlıklarının içinden çekilişe katılıp da, sonucu yine oradan açıklamak zaten gereksiz yere başlığı ön plana çıkarmak demek oluyor. bunu kim ister? tabii ki sponsor firma. hadi yine kendim sordum kendim cevapladım. insanlar oradan katılıp sonucu öğrendiği için haliyle çekilişle ilgili yorumlarını da orada yapıyor. sözlük kendi içinde bir kaos yaratıp, sonra da bunun faturasını yazarlar birbirine kesiyor.

  en sağlıklısı çekiliş hangi ürün içinse onun için bilmem ne çekilişi diye ayrıca başlık açıp, oradan katılım gerçekleştirilip, sonuçların da yine oradan açıklanması lazım. onun dışında da böyle garip garip yok kazandın yok geç kaldın durumları olmaması için, asil ve yedek talihlilerin belirlenmesi sürecin ona göre işlemesi gerek. ona da zaman kaybı oluyor denmiş. iyi de kimse sizden arkanızdan atlı koştururcasına bu şekilde bir çekiliş yapmanızı beklemiyor ki. sponsor firmalar sizi acele ettiriyor ve o yüzden çekilişler böyle oldu bittiye getiriliyorsa onu bilemeyiz tabii. kısaca katılmamanın daha mantıklı olduğu çekiliş de denebilir.

  13 mayıs 2019 14:52

  176. Bana da loreal gençleştirici krem çıkmıştı çekilişten. İlk defa çekiliş kazandım diye heyecanla bildirim gelir gelmez formu doldurup yolladım. 2 gün sonra formu kontrol ettiğimde “üzgünüz geç kaldınız” yazıyordu. 12 kişiden 10 kişiye gönderileceği söyleniyor ve zaten bu başlı başına saçmalık. Bir zahmet üşenmeyin sadece 10 kişiye bildirim gönderin. Sonra form doldurmayan olursa ekstra doldurmayan kişi kadar daha çekiliş yapın. Bu nasıl saçma bir sistemdir. Ayrıca hızlıca doldurmuş olmam sebebiyle geç kalmış olma ihtimalime de inanmıyorum. Seffaf bir sekilde kimlere gonderdiginizi aciklayin ki en azindan gercekten bu kisiler benden hizli davranip doldurmus diyebilelim. Doğru düzgün kurallara uygun, şeffaf bir çekiliş yapılamıyorsa hiç yapmayın daha iyi. 

  13 mayıs 2019 14:31