yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (0)

  29. Aralık bizim ayımızdı. Yıldönümümüz yaklaşıyor sevgilim çık gel..

  10 ay oldu kalbim hala acıyor. Hiç yaşanmayacak şeylerimi hayal ediyorum kendi düşüncemde anı biriktiyorum. Acı vermesini bile seviyorum. Yaşıyormuş gibi hissetmek istiyorum ama o etki olmuyor. Hayal etmek güzel geliyor acı verse de anlık gülümsetiyor beni. Gerçeklik algım kaybolsa da hep birlikteymiş gibi yaşamak istiyorum. Kendi kafamda bir dünyamız var kimse bilmiyor. Bizim zamanımız gelene kadar hep seni düşünücem. Hayattan tek tek silinsem de seni düşünmekten vazgeçmicem.

  Beni hala özlüyormusun, seviyormusun ne haldesin bilmiyorum. Tekrar rüyama gelmene ihtiyacım var..

  7 aralık 2023 21:29

  28. Süslü günlük, kalbim çok kırık. Bugün üniversiteden yakın arkadaşlımla buluştuk, çıkışta erkek arkadaşım da geldi, lisansta hepimiz arkadaştık. Yeterlik sınavına bu dönem mi girmeliyim, gelecek dönem mi diye uzun zamandır karar almaya çalışıyorum, son zamanlarda bir sürü bunalım ve hayal kırıklığıyla uğraşıyorum. Yakın arkadaşım sınava girmem için beni ikna etmeye, gaz vermeye çalıştı bugün, erkek arkadaşım gelince de "morgarfi'yi ikna ettim, sınava girecek" dedi. Benim gerizekalı erkek arkadaşım, "aferin evet şimdi morgarfi arkadaşımızı alkışlıyoruz" dedi cevap olarak bir de üzerine alkış yaptı. Kalbim o kadar kırıldı ki. Gerizekalı ne ile dalga geçtiğinin bile farkında değil. Evet alkışlayın beni buna tahammül ettiğim için!!

  6 aralık 2023 01:51 6 aralık 2023 01:52

  27. Süslü günlük, bugün aylar sonra günlüğüme yazdım, hiçbir şeyin beni mutlu etmediğini anlattım uzun uzun. Bir şeylere sahip olunarak mutlu olunmayacağını anladığım bir dönemdeyim. içimizde, en derinde eksikliğini hissettiğimiz şeyin yerine başka hiçbir şeyi koyamadığımızı anladım. Gaye su akyol'dan geliyor: saymadım kaç yıl oldu. 

  14 kasım 2023 02:57


  26. Bugün dünyanın ayrı bir köşesindeyken ben; sana gelirken dinlendiğim bir şarkı rastgele çaldı, yine sessizce gözlerimden süzüldü damlalar.

  14 kasım 2023 00:15

  25. başkalarına karşı ne kadar toleranslıysak kendimize de o kadar tolerans ve anlayış göstermemiz gerekiyor. kendimize karşı çok katı olmanın omuzlarımıza yük olmaktan başka faydası(!) yok.

  13 kasım 2023 23:53 13 kasım 2023 23:54

  24. daha gerçekleşmemiş şeyler için endişelenmek realiteye uygun değil. anda kalıp anı yaşamak lazım

  9 kasım 2023 19:37

  23. Bazen sınandığım şey bu olabilir mi diye düşünüyorum. Kendi kendimi içimden yemek, yalnızlık hissetmek, dışlanmış hissetmek, uzun süreli ilişkiler sürdürememek, sürekli düşünmek, sürekli hasta profilinde olmak... Sorunlarımın hepsinin psikolojik olduğunu sanmak istemiyordum, sonra tam buna inanmaya başladım ama biyolojik yönünün de olduğunu öğrendim. Neye inanacağımı, psikolojimi nasıl stabil tutacağımı bilmiyorum

  24 eylül 2023 00:28


  22. Aslında sözlüğe gelecekteki kendime not bırakmak istediğim için hesap açmıştım. Kimseye anlatamadıklarımı buraya yazmak, içimi dökmek, rahatlamak için. Ama kimseye anlatamadıklarımı buraya yazmaya da çekindiğimi fark ettiğim için giriş amacımla pek kullanamadım. Şu an 6 ay sonra nerde ve nasıl olacağımı düşünüyorum. Çünkü hayatımda büyük bir eşik atlamak üzereyim. 6 ay sonraki kendim umarım mutlusundur, huzurlusundur, hedeflerine ulaşmak için çabalıyorsundur. Umarım şu an sorun ettiğin şeyler aslında yersizdir. Görüşmek üzere.

  23 eylül 2023 22:31

  21. Babamı kaybettim sözlük. biraz zaman oldu. yasım, acım, keşkelerim bitmiş kabullenmişim de hayatıma devam ediyormuş gibi hissediyor gibi sadece alışveriş yapıp yemek yiyorum. Sürekli ama deli gibi. Neden bunu satın almıyorum ki boşa mı çalıştım, boşa mı yaşadım ülkenin bi ucunda sınırda çalışıyorum kaç yıldır. bunu mu düşüneceğim diye diye sadece satın alıyorum. Denemiyorum bile gelenleri sadece benim olsun istiyorum o an ve alıyorum. Yoruldum sözlük annem kardeşlerim kedimiz ve ben kaldım. büyük çocuğum ya ben ne evrak bok püsür bin tane işlem hepsine ben koştum şu an sersemleştim sanırım. Hakkaten sadece sersem hissediyorum. Ne yaptığımı biliyorum ne öne çıkan bi hissim var telaş var bak ama sürekli telaş bu. Ömürlük anksiyetem ikiye katlandı. Tetikteyim sürekli ama ne için bilmiyorum sürekli geleceği düşünüyorum kardeşim sınava girecek üniversite seneye o ne yapcak düşüncesi, annem ne yapcak eşi gitti çok erken emekli bile olmamıştı babam benim ya. Hiç emeklilik planı gerçekleşmedi sözlük. Ben de bunları uykumda bile düşünüp alışveriş yapıyorum işte. 

  Hayata çok kırgınım 

  4 temmuz 2023 19:35

  20. (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-günlük?i=1304129 Bu) girdide size kendimi tokatlatmama sebep olan şahıs beni tam 5 kişiyle aldatmış. Tam 5 aynı anda 5. O kadar midem bulandı, öyle nefret ettim ki kendimden, öptüğüm dudaklarından... bir daha bırakın aşık olmayı veya birini sevmeyi, insanlara normal şekilde bakabileceğimi zannetmiyorum.

  19 aralık 2022 15:43