yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (2)

  1. Benim iki tane var:

  Note Long Wearing Lipgloss: Bendeki 22 Sun Mirror olan, hoş bir şeftali tonunda. Kocaman simleri yok, dudaklarda lastik gibi uzamaya veya dudak çevresinde kanamaya sebep olmuyo, hoş bi gloss bence. Kokusu da çok lezzetli keslsld

  Wet n Wild Liquid Catsuit (Cedar Later): High-Shine Lipstick diye geçiyo ama bence bu ürün yoğun pigmentli bi gloss. Rengini çok seviyorum, yapısı da günlük kullanım için çok uygun hiç ağır değil.

  20 haziran 2020 01:50

  2. Pretty by flormar - Stay True lipgloss : renk çeşitliliği fazla, yapış yapış değil asla. Parlaklığı güzel.

  Essence - Plumping Lipgloss : dudakları az da olsa dolgun gösteriyor, ilk sürünce hafif bir yanma hissi oluşuyor ama geçiyor kısa sürede. Dudakta güzel bir parlaklık ve hafif bir renk bırakıyor.

  20 haziran 2020 03:27

  3. The balm plumb your pucker 'AMPLIFY',

  Kiko 3D HYDRA lipGLOSS 11 numarası,

  Sürüyorsun ve dudağında olduğunu unutuyorsun o kadar net. Özellikle kiko dan çok çok memnunum o yapış yapış hissi yok yağ gibi kayıyor ve diğer glosslara göre çok daha kalıcı her rengini alabilirim o derece aşığım.

  20 haziran 2020 06:29


  4. fenty gloss bomb-fenty glow

  ve missha'da cok guzel glitter'li glosslar var onun mavi simli olani.

  20 haziran 2020 12:23

  5. Essence shine shine shine lipgloss - 17 numara. Klasik yapış yapış olan ve ağdalanan glosslardan ama parıltısını ve kokusunu çok seviyordum. Artık hiçbir yerde bulamıyorum kalbim çok kırık.

  Fenty gloss bomb - fenty glow. Bir glosstan isteyeceğiniz her şeye sahip. Mükemmel. Hiçbir kusuru yok. (gizlinot: fiyatı dışında swh)

  The balm plump your pucker lip gloss - Overstate. Drugstoredan alınabilecek yapı ve duruş olarak en kaliteli glosslardan. Naneli olduğu için dudakları yakıyor ama plump etkisi yok.

  20 haziran 2020 21:02

  6. wet n wild- glassy gloss: o kadar çok lipgloss denedim bundan daha çok beğendiğim olmadı. ama bulamıyorum artık hiçbir yerde sanırım üretimi durdu, üzüyor:(

  21 haziran 2020 00:51

  7. catrice luxury lip oil. Kullanmaya kıyamıyorum yumuşacık bir hissi var ve parıl parıl. nemlendirici ve aplikatörünü beğeniyorum.

  Nyx butter gloss da aynı şekilde yumuşak hissiyatlı ve çook güzel kokuyor.praline ve ginger snap renkleri var bende ikisini de severek kullanıyorum. tiramisu rengini de istiyordum ama artık sahibinin l'oreal olduğunu bildiğim için kara listede. Sıfır ikinci el bulursam alırım artık (gizlinot: demokraside çare tükenmez skkdks)

  21 haziran 2020 02:29


  8. Elimde toplamda dört adet lipgloss var. Hepsi favorim değil ama Hepsini ayrı ayrı başlıklarında yorumlamak yerine burada karşılaştırmalı olarak yazmayı daha uygun gördüm. Görsellere yanyana swatchlarını ekliyorum.

  En favorimden başlıyorum: Kiko 3d hydra glossların 19 numaralı rengi. Bu glossu gerçekten övmelere doyamam. Yapısının inceliği, dudakta duruşu rengi kokusu dokusu şahane bir gloss. Ve milyonlarca renk seçeneği var. Gerçekten çok hafif yapılı ve güzel nemlendiren bir gloss. Dudakta varlığı yokluğu bir adeta. Sürdükten sonra dudak kenarlarında birikme yapmıyor çünkü dediğim gibi yapısı çok ince bir ürün. İçlerinden tek bir gloss seçecek olsam kesinlikle bunu seçerdim.

  İkinci sırada fenty beauty'nin gloss bomblarından fussy rengi var. Açıkçası biraz şişirilmiş buluyorum bu ürünü. youtuberların öve öve bitiremediği kadar özel bir ürün değil bana kalırsa. Ha güzel evet kötü değil ama Yapısı kalın ve biraz abartılı bir duruşu var açıkçası. Dudakta varlığını hissediyorum ve kikoya göre biraz daha yapış yapış bir ürün. Ama onun dışında homojen bir şekilde sürülüyor ve bu da çok fazla dudakta birikme yapmıyor fazla sürülmezse.

  Üç numarada buxom'un full on plumping lip glosslarından celeste rengi var. Bunun dudak büyütme vaadine kandım ve tabiki hiçbir işe yaramıyor. Gerçekten bu ürüne baktıkça verdiğim paraya o kadar üzülüyorum ki resmen sinir olduğum için kullanmıyorum ürünü. Eğer aşkı memnu nihal bir lip gloss olsaydı bu olurdu kesin hatta rengi de direk bu olurdu. Yapısı kalın, dudakta hissediliyor varlığı. Fırçası sinir bozacak kadar küçük ve çok az ürün alıyor. Güya 'plumping' olduğu için yalandan bir serinlik hissiyatı veriyor dudaklara o kadar.

  Son olarak da urban decay'in hifi shine glosslarından hot love rengi var. Bunu da rengine kanıp almıştım yaz için sür-çık bir renk gibi gelmişti. Fakat Çok kötü bir ürün hakkında hiç konuşmaya bile gerek yok. İnanilmaz birikme yapıyor dudak kenarlarında. Renginden dolayı Homojen bir şekilde sürmek zor. Sürdükten yarım saat sonra ürünün bütün renkli gloss kısmı dudak çizgisine akıyor ve dudağın ortasında sadece simler kalıyor.

  Uzun lafın kısası süslüler, benim nacizane lipgloss tavsiyem kikodur. Tek bir glossunuz olacaksa o olsun hiç boşa para vermeyin derim.

  ilgili medya:
  2
  15 temmuz 2021 22:42