• girdiler (14)
  • medya (1)

1. nuxe- Gentle Toner with Rose Petals

temizlemeden sonra göz altında kalan rimellerimi de bununla çıkartıyorum. güzel bir gül kokusu var. ama gözenek sıkılaştırma etkisinden pek emin değilim. çok geniş gözenekliler için beklentiyi karşılayamayabilir.

4 mayıs 17:06

2. “Tonik zaten alkolsüz olmuyo mu ya???” tepkisini verdiyseniz buluşup bi cin tonik içelim derim.

Başlığı anladıktan sonra her yere yazdığım ve yazacağım loreal 3 etkili hassas ciltler için olan. Ayrıca o kalktı sanırım, ama yasemin özlü vs bi tane var lorealin ,onun benzeri ve yine pembe bişey, onu öneririm.

4 mayıs 17:14

3. Roc, ama parabene takılıyorsanız içinde paraben var. Bende mümkün olduğu kadar az kullanmaya çalışıyorum ama oldukça güzel de bir tonik aslında :( özellikle makyaj çıkarma işlemi sonrası nemlendiriciden önce geçiyorum üzerinden ne var ne yok çıkartıyor sapsarı oluyor pamuk. Onun dışında biodermanın nemlendirici toniğinde alkol yok. Bi sonraki tercihim olabilir. 

4 mayıs 21:13


4. Thayers Witch Hazel Aloe Vera Formula Alcohol- free toner. 1 kez kullandım çok iyi bir tonikti. Hele bi zamanlar uzak doğuda 7 tonik efsanesi olunca millet bu markaya sarmıştı. Cadı fındığının en iyi tonik şekli diyebilirim. Hepsinde aloe vera bulunuyor. Güllü, orijinal, limonlu, lavantalı, salatalık özlü ve kokusuz formları bulunuyor. Ayrıca astringent olarak 3 ayrı formu da vardı. Ben güllü olanını kullanmıştım. En çok memnun kalınan güllü olandı çünkü..Tabi ebaydan almıştım dolar 3 tl bile değildi o zamanlar. Bulursam yine alırım ama türkiye'De çok pahalı. Bi sitede var o da mykoreanstore. o site ise artık benim gözümde bitmiştir.

ilgili medya:
1
4 mayıs 21:43

5. Rosense yada otacı %100 gülsuyu.. Hiçbir tonik nasılsa gözenekleri kalıcı küçültmüyor,3 aşağı 5 yukarı hepsi aynıoranda siyah noktayla savaşıyo/cebelleşiyo ve kalıcı bi çözümü yok.. Madem öyle (gizlinot: kendi adıma konuşmalıyım ki) neden başka kalplerde arıyim sevdayı?

4 mayıs 22:27

6. rosense tonik kullanıyorum ve öneriyorum. içeriğinin diğer drugstore ürünlere göre temiz olması ve kullandıktan sonra cildimin hafif yanması hoşuma gidiyor. çok sorunlu bi cildiniz yoksa ve tonikten beklentiniz gözenek küçültmesi nemlendirmesi beslemesiyle beklentinizi karşılayabilecek bi ürün. sivilce vs sebep olmadı. bakmak isteyenler için (gbkz: rosense tonik)

5 mayıs 00:51

7. üzülerek belirtiyorum ki bazı ciltler için rosense gül suyu değildir. benim karma hassas ve sivilceye meyilli cildimde sivilce yaptı. bazı arkadaşlarımdan ve khiels'daki uzmandan (özellikle belirtiyorum ki taraflılığına siz karar verin) da yağlı ciltlerde sivilce yapabildiğini dikkatli olunması gerektiğini duydum. kendim de deneyimledim.

5 mayıs 12:15


8. (bkz: bioderma hydrabio tonik)

şu an kullandığım tonik bu değil ama 1 şişe bitirdim bundan, yıkadıktan sonra yüzün gerginliğini alan, cildin nemini artıran tek başına mucizeler yaratmasa da güzel bir tonikti. ayrıca kendisi (bkz: 7 skin method)'a da uygun, bazen o şekilde yaparak kullandım ama çok bir faydasını gördüğümü söyleyemem, belki de düzenli yapmadığım içindir. aynı zamanda içinde allantoin ve niacinamide bulunduruyor. tonik konusunda daha denemek istediğim çok ürün var, özellikle de asya ürünleri, o yüzden tekrar satın almadım.

5 mayıs 13:12

9. avene termal su, gelmiş geçmiş en iyi tonik essence artık hangi kategoriye sokarsanız.

5 mayıs 16:25

10. (link: https://www.suslusozluk.com/bee-beauty-canland%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1-y%C3%BCz-toni%C4%9Fi bee beauty canlandırıcı yüz toniği)

her cilt tipine uygun, içeriği de nispeten temiz bir tonik. indirimde denemek için almıştım. cildim karma, cildimde herhangi bir hassasiyete sebep olmadı. yağlandırmadı, sivilce yapmadı. cildimde yanma yapmıyor hafif bir rahatlama veriyor. kokusu rahatsız edici değil. bunların dışında pek bir artısını görmedim şimdilik ama uygun fiyatıyla gönlümü fethetti. bir süre daha kullanmaya devam edeceğim.

6 mayıs 16:12 6 mayıs 16:13