yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • medya (1)

  70. Tabiki kendi kanalım.Link bırakıyorum bi bakarsınız.(link: https://youtube.com/@ranaeksi?si=9NpXU6SLF8LLIEAn Youtube kanalım)

  12 haziran 23:09

  69. Psychology in seattle. Lisanslı terapist ve profesör olan DR. Kirk honda psikoloji üzerine 2008 yılından beri içerik üretiyor. Bazen popüler kültürden tepki videoları şeklinde bazen belirli konu başlıkları üzerine videoları var. Anlatım dili çok düzgün ve izledikçe bana çok faydası oldu.

  6 haziran 13:36

  68. 196Sekiz

  AçıkBeyin (şiddetle tavsiye)

  Barış Özcan

  batesmotelpro

  Coşkun Aral Anlatıyor

  Diksiyon TV - Mennan Şahin

  Karavandaki Adam

  ortapia

  Sunay Akın

  12 mart 2021 23:45


  67. Bende naturally serein kanalını seviyorum. Kendisi çok tatlı çok güzel. Yorumları güven veriyor bana. Ürün incelemelerine güveniyorum. Skin&lab özellikle bana çok iyi geldi iyi ki yorumlamış.

  Onun dışında kimono mom var japon bir annenin günlük hayatı tarzında. Çok tatlı kızıyla beraber izlemek keyif veriyor bana.

  Birkaç korelinin sessiz vloglarını da izliyorum.

  12 mart 2021 13:52 12 mart 2021 13:52

  66. İrem yılmaz: koç hukukta okuyan tatlı bir kız

  16 ocak 2021 06:45

  65. benden önce çoğunuz yazılacakları yazmışsınız zaten. o yüzden çok bilinmeyen ama tesadüf eseri keşfettiğim bir kanalı paylaşmak istiyorum ben de.

  (link: https://www.youtube.com/channel/UC9rcLaWFewT_PIBJuEkZ61Q/videos elif ceren)

  hem konuşması samimi hem anlatım tarzı çok hoşuma gitti. yaptığı makyajları da çok beğendim.

  15 ocak 2021 14:40

  64. her 86m2 adlı bir kanalı çok beğendim. almanya'da yaşayan uzak doğulu bir kadının yaşamı. çok huzurlu ve sakinleştirici.

  https://www.youtube.com/watch?v=g_c-UoC8ZKw

  29 aralık 2020 20:00


  63. Yabancılardan 

   -jen phelps:Amerika ve Avrupa kozmetik markalarından çoğunun ürünlerini inceliyor,detaylı bilgi veriyor.konuşması tavrı kişiliği her şeyiyle bayılıyorum onu izlemek bana huzur veriyor.

   -amylovesmakeup:indie markaları inceliyor.

   -angelica nyqvist:o da indie markaları inceliyor ve genellikle renkli makyajlar yapıyor.

   -Allura beauty: neredeyse tüm farları swatchlıyor.

  Türklerden

   -Sezin Karameşe: yıllardır izliyorum resmen aşığım ona o kadar seviyorum ki kişiliğini videolarını sırf arka planda ses olsun diye bile açıyorum videolarını.huzursuz ve mutsuz hissettiğimde kaçışım oluyor.seviliyorsun sezinaşk

   -duygu Özaslan:ben kendisini severek izliyordum ama yeni konsepti vlogları ilgimi çekmiyor ancak eski videolarını açıp açıp izliyorum çok da keyif alıyorum.

    -Murat Soner:yorumlarına bayılıyorum.internet aleminde beni tek güldürebilen kişidir kendisi.

    -amber Sarpel :kaliteli yorumları var makyaj malzemelerinin incelemesini yapıyor yorumlarına güveniyorum izlerken de çok keyif alıyorum

    -Çisem çakır: yorumlarına güveniyorum.detaylı içerik incelemeleri yapıyor.ses tonu ve anlayışı bana huzur veriyor 

  2 aralık 2020 00:05

  62. (link: https://www.youtube.com/channel/UCDb64mTdbkzaGKm7olgv2Jg enlightened mind): güzel meditasyon müzikleri ve uygulamaları paylaşan bir kanal, videolarını uygulayıp en çok verim aldığım diyebilirim. 

  (link: https://www.youtube.com/channel/UCXYf2FVyWJHeBbie508Q4gQ y. na home cafe): evde çeşitli içecekler ve enteresan yiyecekler yaptığı videoları paylaşan bir kanal. bazılarını denedim, onun kadar başarılı olmasada yaptıklarını sadece izlemesi bile insanda asmr etkisi yaratıyor. 

  (link: https://www.youtube.com/c/HobiÇiftliğii hobi çiftliği): bitkiler ve ilginç sürüngen hayvanlar bakımı hakkında bilgilendirici bir kanal. 

  (link: https://www.youtube.com/c/coolmancoffeedan danny casale): çizimli kısa ve eğlenceli videolar yükleyen bir kanal, kendimi keyifsiz hissettiğim zamanlar açıp izliyorum.

  14 eylül 2020 15:21

  61. bu aralar üç tane kanala kafamı takmış durumdayım, üçünü de burada arattım ama başlıklarını bulamadım. üç hafta sonra nasip olursa tıp fakültesine başlayacağım, tıbbın çok zorlu olduğunu ve zaman aldığını bildiğim için daha çok zaman yönetme, kariyer planlama üzerine videolar aramaya başladım ve bu kanalları keşfettim.

  1: (bkz: annika's leaf) amerika'da bir üniversite öğrencisinin kanalı. online eğitim sürecinde bir gününü nasıl geçirdiğiyle ilgili videolar çekiyor. hem gününü nasıl o kadar verimli geçirdiğini hayretle izliyorum, hem de odasına, estetiğine ve düzenine hayran kalıyorum.

  2: (bkz: berk md) marmara tıp fakültesi dördüncü sınıf öğrencisi. zamanı verimli kullanma, ders çalışma, dil öğrenme teknikleri üzerine videoları var. videolarında bahsettiği konular üzerine tavsiyeler veriyor ve verdiği tavsiyelerin tamamını bilimsel araştırmalara dayandırıyor. bu yüzden mi bilmiyorum ama videolarında verdiği tavsiyeler çok ikna edici ve kendime uygun olan tavsiyeleri hemen uygulamaya geçirebiliyorum.

  3: (bkz: akademiklink) kanalın sahibi bir doçent doktor. kendisi doçent olana kadar yaşadığı süreçleri anlatıyor ve bunlardan yola çıkarak akademik kariyer üzerine tavsiyelerde bulunuyor, gittiği ülkelerde (amerika, güney kore vs.) gördüklerini aktarıyor, markaların pazarlama stratejilerine değiniyor. gayet samimi ve esprili bir üslupla konuşuyor, diğer güzel yanı ise kanalının bütün gelirlerini her ay takipçileri tarafından belirlenen bir hayır kurumuna bağışlıyor.

  14 eylül 2020 14:28