yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  1. Yaklaşık 3 aydır her gün izlediğim vlog kanalı . Emilia kadar sevimli bir kız çocuğu görmedim o yanaklar zaten ..

  5 haziran 2014 09:36

  2. ingiltere'de yaşayan, iki bebek iki yetişkin ve altı köpekten oluşan youtube'da günlük video yayınlayan musmutlu bir aile.

  küçük emilia iki aylıkken keşfettiğim, yaklaşık bir buçuk yıldır izlediğim bu insanlar beni aşırı mutlu ediyor. emilia'yı da yeni doğan eduardo'yu da gayet güzel yetiştirseler de bir çok eleştiri de alıyorlar. yine de çocuklarını rahat ve hayvan sevgisi ile yetiştirmeleri çok güzel.

  Ayrıca anne Anna'nın da kendine ait aktif video yüklediği bir (link: http://www.youtube.com/user/TheStyleDiet/featured kanalı ) mevcut.

  20 temmuz 2014 02:06 20 temmuz 2014 14:05

  3. Anna'yla jonathan'ı nişanlı oldukları zamanlardan ( dört beş sene öncesine tekabül ediyor ) bu yana belirli aralıklarla izliyorum. Anna'nın kendi kanalını sürekli, vlog kanallarını ise aralıklarla izlerdim. Nişanlıyken de beraber yaşıyorlardı ve irlanda'da yaklaşık dört beş ev değiştirdiler. Anna nişanlılık zamanlarında ve hatta bundan üç sene evvel evlendiği zamanın ilk günlerinde bile asla çocuk sahibi olmak istemediğini dile getirirdi. Hayattaki en büyük korkusuydu çocuk ve doğum. Sonra bir ocak ayında hamile olduğunu açıkladı:) ve jonathan'la ne kadar mükemmel ebeveyn olduklarını izleyenler görüyordur. Bizde eksik olan özerk birey yetiştirme konusunda çok başarılılar ve müthiş bir sevgi yumağı içinde büyüyor çocukları. Bunda tabii ikisinin de evden çalışmasının payı büyüktür bu konuda şanslılar. Emilia yeryüzündeki en tatlı çocuk olabilir. Eduardo da keza öyle, gün geçtikçe güzelleşen dünyalar tatlısı bir bebek.

  Anna'nın emilia'ya doğum yaptığı videoda hüngür hüngür ağlamıştım. Nasıl güzel bir videodur o öyle. Bu güzel çiftle ilgili takdir ettiğim bir güzel yan ise evlerini özel hayatlarını çekmelerine rağmen rahatsız edici ya da çok özele giren bi şey bulamazsınız. Bu kadar senedir izliyorum ekran önünde öpüştüklerini görmedim mesela.

  eleştiri aldıkları konular da çok oluyor. Anna'nın yemek yapmaması (gerçi ingiltere'ye taşındıktan sonra yapmaya başladı) jonathan'ın biraz fazla konuşması ve hiperaktivitesi, emilia'nın beslenme şekli, eski yaşamlarında gayet mütevazı bi hayat yaşarken bir anda çok zenginleşmeleri gibi konularda eleştiri alıyorlar. Bir anda delicesine zenginleşmeleri gerçekten beni de şaşırtıyor eski hallerini bildiğim için. Ama bu asla rahatsız edecek bi durum değil çünkü emilianın doğumundan sonra kanal patlama yaptı önceden mütevazı izleyici kitlesine sahıpken şimdi en bilinen vlog kanallarından biri.

  Velhasıl kelam ben bu şirin aileyi çok seviyorum ve video çektikleri sürece de izlemeye devam ederim diye düşünüyorum.

  20 temmuz 2014 15:09 24 temmuz 2014 00:49

  4. Emilia dünyanın en tatlı bebeği olabilir bence. Anna ve jonathanı çok seviyorum zenginleşmiş bile olsalar hak ediyorlar bence. Eduardo da çok şirin güzel de bu çocuğu 2-3 aylıktan beri oturtuyorlar yav bunu anlamıyorum daha kafasını tutamıyordu biz niye illa 6 aylık diye tutturuyoruz oturma konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim :d

  31 ağustos 2014 08:17

  5. yahu eduardo nasıl bir bebek anlamıyorum. benim bebek bildiğim 4 aylıkken ağlar devamlı ilgi ister, pışpışlarsın. ama bu çocuk ya mama sandalyesinde ya zıpzıpında ya da yerde gıkı çıkmadan çevresine bakınıyor yavrucum. emilia da tam yanaklarından vakumlanarak öpülecek bir bebe. ikisine de aşığım, sırf bu iki bebe ve jonathan'ın vaov deyişi için izliyorum.

  9 eylül 2014 00:07

  6. Her gün dizi izler gibi izliyorum ben bu aileyi. Tabi en çok emilia için. Bi de konuşmaya başlamış artık tenç yu lar dogiieş ler havada uçuşuyor. Çıldırıyorum efenim. Doğurma arzusuyla doluyorum ama tabi benden böyle bir şey çıkmayacağının farkına vararak içime kapanıyorum sonra.

  21 eylül 2014 21:29

  7. ilk başlarda cidden severdim kendilerini, ama artık her bi şeyleri çok mükemmelmiş, hayatları toz pembeymiş gibi gösterme çabalarından sıkıldığım için izlemeyi bıraktım.

  21 eylül 2014 21:38

  8. Ya çok tatlılar ya. Her sabah kahvaltımı bu aileyle yapıyorum. Emilia 2 yasşına girer giremez konuşmaya başladı, hiç bi şey anlamıyoruz tabi jonathan söylemese ama çok tatlı çok çok çok tatlı. Eduardo'nun el hareketlerine bayılıyorum, çocuk deli gibi heyecanlanıyor ajsjdj ancak hala kafasını tutamayan çocuğu neden oturtuyorlar anlamlandıramıyorum doğrusu bize ters geliyor. Jonathan ve anna da çok tatlı ama biraz fazla konuşuyorlar sanki, daha doğrusu boş konuşuyorlar yada anlamadığım için bana öyle geliyor ajajsjs hele jonathan allahım o çene nasıl dayanıyor o adama ya.

  Neyse efendim uzun lafın kısası emilia is my girl yerim onu yeriimmm

  21 eylül 2014 23:18

  9. kaç gündür videonun (link: http://www.youtube.com/watch?v=Ak2H20aCERM&list=UUxJrnvfqSSvly5hiq2Fe68g#t=800 şu)(13:19) saniyelerini kaç kez izledim bilmiyorum. o nasıl bir oh my goodness demektir öyle resmen gün içindeki mutluluk seviyemi göklere çıkarıyor her izlediğimde.

  22 eylül 2014 09:28 22 eylül 2014 09:29

  10. Dünyanın en tatlı vlogger ailesi.

  4 ekim 2014 09:57

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar