yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (18)
  • medya (2)

  1. normalde cilde sürüp kurumasını bekleyip sonrasında silikon başlıklı temizleyicisiyle güzelce köpürtüp durulamak gerekiyor. ben bu şekilde kullandığımda hassasiyet yaptığı için kurumasını beklemeden sürüp direkt aplikatörüyle köpürtüp temizliyorum. gerçekten cildi güzel arındırıyor ölü derilerden, gözenekleri de bir kaç kullanımda fark edilir derecede temizliyor, ben çok memnunum. haftada bir iki kullanım yeterli.

  8 ağustos 2018 21:25

  5

  2. Haftada 1 t bölgeme uyguluyorum duşa girmeden evvel.Gözenekleri temizlemesinden ve duştan çıktıktan sonra yüzümün pamuk gibi yumuşacık olmasından çok memnunum.Ölü derilere etkisinin biraz da yanında gelen silikon fırçadan kaynaklandığını düşünüyorum ama genel anlamıyla beni memnun eden bir ürün. 

  9 ocak 2019 17:24

  4

  3. Diş macunları gibi bir tüpün içinde satışa sunulan, mentollü bir kokuya ve mikro taneciklere sahip olan, aynı kutudan silikondan üretilen, bir tarafında ürünü sürmeye yarayan yuvarlak noktaları, diğer tarafında ürünü temizlemek için kullanılabilen ince uçları bulunan bir fırçası çıkan, beş on dakika bekledikten sonra zorlamadan yıkanabilen, cilde yumuşacık bir his veren, olumsuz tek yanını söylemem gerekirse her kullanımdan sonra cildimde nedenini anlayamadığım iki üç tane sivilce çıkartan gözenek temizleme macunu.

  21 ocak 2019 14:00


  5

  4. Asla gideremediğim siyah noktalarıma mucize gibi gelen canım maske. Kullandığım diğer siyah nokta temizleyiciler zamanla işe yaramamaya başlıyordu fakat bu maskede hiç öyle birşey olmadı. Yüzümü temizledikten sonra siyah noktalarımın olduğu bölgeye sürüyorum on onbeş dk bekledikten sonra fırçasının ince silikon tarafıyla köpürte köpürte yıkıyorum. Öncesinde pütür pütür olan ve simsiyah noktalara sahip cildim bu ürünü kullandıktan sonra bebek gibi oldu. Maskeyi yaptıktan sonra yves rocherin gözenek sıkılaştırıcı serumu sürüyorum ve sonuç: küçülen, tertemiz gözenekler. Pürüzsüz, bebeksi bir cilt :)

  Fakat şunu söylemeden de geçmeyeyim: bu kadar övsemde çok derinlemesine bir temizlik yapmıyor sanki. Yüzeysel çok iyi temizliyor ve siyah noktaların oksitlenmesini geciktiriyor diye düşünüyorum

  21 ocak 2019 19:33

  5

  5. Burnumdaki gözenek görünümünü çok güzel geçiren maske.

  Maske diyorum çünkü uygulayıp bekliyoruz. Muhtemelen o yumuşak plastik fırça sayesindedir ama gözeneklere dolup temizleyici ile çıkmayan makyaj kalıntısı ve hava kirliliği, ölü deri sebebiyle oluşan minik siyah beyaz noktaları çok iyi temizliyor. Yalnızca naneli oluşuna pek bayılmıyorum kullandıktan sonra yüzüm üşüyor.

  2 şubat 2019 20:05

  6. fiyat performans acısından mükemmel bir ürün. sadece burnuma ve cevresine sürüp 5 dakika bekliyorum, yönergedeki gibi. daha sonra ucunda minik çıkıntılar bulunan aplikatorunu ıslatıp, bölgeyi hafifçe ovusturarak kopurtuyorum. duruladiktan sonra cildimde gıcır gıcır bir temizlik hissi bırakıyor. ciddi anlamda siyah noktalara iyi geliyor fakat kokusu birazcık farklı bir mentol. çok durursa rahatsiz olabileceğim bi koku.

  28 haziran 2019 01:55

  7. Bu ürünü bu hafta aldım ve 3 kere kullandım.

  Yıllardır geçiremediğim siyah noktalarıma çok iyi geldiğini şimdiden söyleyebilirim , ve çok bereketli bir ürün , elime çok az sıktığım ürünü tüm yüzüme sürebiliyorum.

  28 haziran 2019 14:16


  3

  8. Cildimin yağlı ve gözenekli yerlerinde kullandım temizliyor fakat cildi daha çok yağlandırıyor nedense. Ayrıca gözenek küçültme gibi bir etkisi yok. Zaten gözenek küçültme vaadi olan birçok ürün bunu yerine getirmiyor, gözenek zor iş.

  17 ağustos 2019 10:03

  9. diş macunu gibi bir yapısı var. uygulaması kolay. siyah noktalara ve gözeneklere bir etkisini görmedim. Ayrıca, bana sivilce yaptı bu ürün. fiyat perfomans olarak çok da başarılı bulmadım.

  23 ağustos 2019 11:51 3 eylül 2019 14:02

  5

  10. Kore ürünü olduğunu gördükten sonra denemek için indirimden şaka gibi bir fiyata edindiğim ürün.

  öncelikle hafif nemli yüzümde siyah nokta vb peeling ihtiyacı olan bölgelere yayarak uyguluyorum. 10 dakika bekledikten sonra kurumuş olan ürünü, aplikatörünü ıslatıp ovalayarak çıkarıp sonrasında soğuk suyla yüzümü iyice duruluyorum.

  Sonuç, siyah noktadan ve ölü deriden arınmış, tertemiz parlak bir cilt.

  Yalnız cildim aşırı hassas olmamasına rağmen bir ara bıraktığı etkiye hayran olup abartıp arka arkaya 3 gün uyguladım ve malesef günlerce geçmeyen tahrişlerle uğraşmak zorunda kaldım. Abartmayıp haftada en fazla 3 kere uygulamak lazım. Arada 1 gün bırakarak. Cildiniz hassas değilse.

  Bana biraz beyazlatma etkisi de varmış gibi geldi ama yalan olmasın emin değilim, ölü deriler arındıkça bronzluğum da geçiyor olabilir.

  23 ocak 23:38