3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. fondoten gibi bir krem, sadece sivilcenin üzerine sürüp (link: http://2.bp.blogspot.com/-K4kMhNTznis/UEUSLbR1lBI/AAAAAAAABUE/l-57rlapvv8/s400/seb1.jpg ciltte dağıtıyorsunuz hafif).

Sivilceyi bir gün içinde kurutuyor.

Fiyatı da çok uygun, 10 liradan daha ucuzdu en son.

Fakat fondoten rengi çok koyu geldi bana, beyaz tenliler için olanı var mı bilmiyorum, yoksa da üretmeliler.

19 ağustos 2013 10:18

2. sevmediğim tarafları:

Kokusu; aynı serinin temizleyicisinde de benzer bir parfüm kullanıyorlar, bence çok kötü.

Rengi; cidden çok koyu, makyaj altına kullanılacak gibi değil. ne akla hizmet renkli yapmışlar bilmem.(gizlinot: bana açık gelen bir kapatıcıyla karıştırmayı denedim, olmadı)

Kıvamı; dağıtılmıyor, çamur gibi kalıyor, yatarken sürseniz bulaşıyor.

Sevdiğin tarafı ne derseniz, işe yarıyor a dostlar! Hele o gün evdeyseniz günde birkaç kere sivilcenizin üzerine sürerek bayağı bir küçülmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca uzun süre gidecek bir ürün ve cruelty free.

22 haziran 2015 21:57

3. sivilceleri küçültmesi ve cruelty free olmasından dolayı alınabilecek bir ürün, fiyatı da gayet uygun. tabii ki sadece koyu buğday tenliler ve esmerler için! çünkü benim cildimde inanılmaz koyu durdu. sivilcem eskisinden daha fazla dikkat çekti, öyle diyeyim. Dolayısıyla beyaz tenlilerin uzak durması gereken ama esmerler için alınabilecek bir ürün.

23 haziran 2015 00:42 ed.23 haziran 2015 13:58


4. Kokusu tıpkı play doh gibi. Renk tonu bulunmadığı için buğday ve daha açık tenlere oldukça koyu gelmesi olası. Sivilce örtücülüğü sizde işe yaramadıysa kontür yapmak için kullanabilirsiniz.

26 haziran 2015 22:26

5. Aşırı hassas, karma ve çok açık tenli bir yüzüm var. Tek tük çıkan sivilcelerimi evde olduğum günler kurutmak için aldım bu ürünü ancak hiç memnun kalmadı yani bir sivilce kurutucu bu kadar mı etkisiz olur hiç beğenmedim

15 haziran 2016 10:38

6. Sivilceyi kesinlikle kurutan ve bu özelliğinde çok başarılı bir ürün. Ama asla bir kapatıcı değil, niye mi çünkü o kadar tuhaf bir rengi var ki esmer bile olsanız tuhaf kaçar mor bu ya bildiğin mürdüm rengi duruyor nerdeyse tende. Dediğim gibi eğer bir kapatıcı arıyorsanız yanlış seçim olur fakat sivilce kurutucu arıyorsanız buyrun efendim tam isabet.

31 aralık 2016 10:57

7. sivilce kurutucu özelliğinin çok fazla olmamasıyla cilt tonunuza uyuyorsa fena bir kapatıcılık vermeyen uygun bir krem

20 ocak 23:17