yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (13)
  • medya (1)

  1. sebamed'in akneye meyilli ciltler için olan serisine ait temizleyici tonik. sebamed'e genel olarak sebepsizce güveniyorum. bu toniği de aşırı hassas cildimi irrite etmeyeceğine güvenerek aldım. etmedi de. yüzümde yanma filan olmadı hiç. ekstra kızarma da olmadı (zaten yeterince kızarık suratım, olmasın pls). hatta beynimin bana bir oyunu mu bilmiyorum ama kızarıklıkları çok az da olsa baskıladı gibi. temizleme konusunda da başarılı buldum. amma velakin, yağı kontrol altına aldığını vaadeden bu ürünün bu amacını pek gerçekleştiremediğini düşünüyorum. tonik kullanmamışım gibi yağlanıyor cildim yine yarım saate.sanırım yağı kontrol etmesi için clean&clear'ın cayır cayır yakan yeşil toniğinden filan kullanmak lazım. o da hassas cilt işi değil.

  (yazar: halaluya)'nın uktesiydi.

  29 aralık 2015 01:48 12 ağustos 2016 14:47

  2. normalde clean&clear'ın toniklerini kullanıyorum senelerdir fakat dün görünce tav olup aldım. yatmadan önce yüzümü temizleyip bu toniği kullandım ve üzerine de yine sebamed'in clear face nemlendiricisini sürdüm. normalde sabah kalktığımda kullandığım tüm ürünlere rağmen elimi burnuma attığımda az ya da çok yağla karşılaşırdım fakat bu kez aynı şeyi hissetmedim. üstelik ağır alkol kokusu yok ve kullandıktan sonra çok ferah hissediyorsunuz. fiyatı 39 lira idi.

  3 ocak 2016 13:17

  3. yüzümü parıl parıl parlatan tonik. aslında ferah bir kokusu var hafif de yakıyor ilk saniyelerde. umutluydum kendisinden. ama 2 hafta kullandım yağlanmaya hiç bir etkisi olmadı. yapış yapış bir his bırakıyor, ağırlık yapıyor yüzümde. sabredip yıkamıyorum bir süre ama dayanamıyorum sonra. tekrar alacağım bir ürün değil.

  28 haziran 2016 17:21


  4. Yapısı mentollü ve gözenekleri sıkılaştırma siyah noktaları temizleme konusunda faydasını gördüğüm tonik. 2 kutu kullandım ama daha fazla devam etmek istemedim çünkü tonik insanı değilim. Yağlanmayı engellenme konusunda ise başarısız buldum.

  5 eylül 2016 20:06

  5. İlginç bir şekilde yağlı bir his bırakan tonik. Takriben 2 haftadır aynı markanın temizleme köpüğünden sonra kullanıyorum. T bölgesi yağlı yanaklar ise kuru-normal arası bir cildim var. Köpük ve ya sabun sonrasında kullanımı önerildiğinden bu şekilde kullanıyordum. Fakat ne faydasını ne de zararını gördüm. Sadece tonik kullanımı sonrası yapış yapış bir doku oluyor ve sabredemeyip gül suyuyla yüzümü silmekten başka çare bulamıyorum. Sebamed deyince bende akan sular dururdu ama hem temizleme köpüğü hem de tonik, ikisini de kullandıktan sonra hayal kırıklığı olarak kaldı bende. Muadili ürünlere kıyasla verilen iki katı para da cabası.

  Ekleme: toniği makyaj temizleme disk pamuklarına çok az döküp bastırmadan uygulayınca biraz biraz etkisini anlamaya başladım. Temizleyici köpüğü 3 günde 1 kullanıyorum, ağırlık yapmıyor. Bu şekilde bakalım bir de, nasıl bir sonuç alacağız?

  6 ağustos 2017 02:11 10 ağustos 2017 19:45

  6. Düzenli kullanımda ciltteki olumlu etkisini görmemek mümkün değil. Hassas ciltlerde çok hafif yanmaya sebep olabilir ama irritasyon yaratacak kadar değil. Aynı serinin yüz temizleme köpüğü ile birlikte kullanıyorum, sanırım 3.şişem. Yormadan, mucizevi iddiaları olmadan sessiz sakin bi şekilde işini yapar, çok populer değil ama çevremde gördüğüm kadarıyla kullananlar genelde memnundur.

  29 eylül 2017 10:58

  7. Çok sevdiğim ve gül suyu dışında kullandığım tek tonik. Duştan sonra açılan gözeneklerimi resmen gözle görülür bi şekilde kapatıyor ve bu çok tatmin edici bir şey<3 yağlı cildimi çok güzel matlaştırıyor parlama yapmıyor. Tavsiye ederim.

  15 ocak 2018 22:00


  8. hayatımda düzenli olarak kullandığım ilk toniktir. toniklerin çok işe yaramadığını düşünürdüm hep fakat herkes inanılmaz önemli olduğunu söyleyip durduğundan alıp deneyeyim dedim, sebamedin yüz temizleyici jelini(yağlı ciltler için olan) beğenerek kullanıyorum zira. çok yakmıyor,kokusu çok hoş ama işe yarayıp yaramadığını anlamadım. bir süre düzenli kullandıktan sonra izlenimlerimi tekrar paylaşacağım

  Edit: sevgili süslüler yeniden merhabalar. Şunu söylemeliyim ki tonik evet güzel temizliyor fakat cildimi çok tahriş etti, yanaklarım kıpkırmızı oldu ve bırakmak zorunda kaldım. Ki benim cildim öyle hassas da değildir hani. Üzüldüm çünkü gerçekten umutluydum fakat yollarımızı ayırmak zorunda kaldık...

  3 mayıs 2018 06:12 7 mayıs 2018 19:38

  9. Keskin kokusu sebebiyle sürerken zorlandigim fakat yüzüme hiç bı katkısı olmayan toniktir bitmesini bekliyorum yeni tonik arayışına basliyacagim

  18 mayıs 2018 21:58

  10. Sivilceli ve sivilceye müsait yüzler için harika bir tonik. Makyajınızı temizledikten sonra yüzünüze uygulayınca yüze bi ferahlık hissi verip düzenli kullanımda sivilceleri kurutuyor.

  31 mayıs 2018 23:14