girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (655)
  • medya (49)

655. Sanırım az önce yabancı ikizini bulduğum türk youtuber. Göz yapılarını aşırı benzettim ben. Normalde takip etmediğim youtuber. Medya ekledim. Ben ilk gördüğümde sebile saçlarını mı boyattı görmeyeli çok güzel durmuş dedim hatta.

ilgili medya:
1
1 saat önce 1 saat önce

654. kendisini pek takip etmem ama oldukça sevimli olduğunu düşünüyorum, bebeği de inanılmaz tatlı, Allah bağışlasın (gizlinot: aklına kendi çocuğunun doğumu gelip gözleri dolan anne :()

17 eylül 23:11

653. vallahi normalde hiç sevmem baby showerlar işte hastane odasını yeni gelinlerin tatlı telaşı şeklinde süslemek, bebeğe instagram hesabı açmak falan. fakat koyduğu görseller ve soft, hafif eskitme tarzı görseller çok hoşuma gitti. tam bebek konseptine uygun bir yumuşak ren kullanmış fotolarda. hastane odasındaki süslemelerini de kibar buldum. rachel araz da yapmıştı bir baby shower jüpiter temalı, mor mavi ikisi de koyu fenalık gelmişti. sebileninki daha zarif olmuş.

duygu tebrik etmiş mi bileniniz varsa beni aydınlatsın, yoksa hala küsler mi? görkemle merve gitti de duyguyu bilmiyorum. dedikodu time:)

17 eylül 13:59


652. güzellik okulu öğretmenidir kendisi. Önerdiği ürünleri almam. Sadece sebi bebi nin önerdiklerini değil, diğer  youtuberların da önerdiklerini almam. Her neyse saç makyaj videolarını izlerim. Samimi olup olmadığı konusunda bir fikrim yok. 

16 eylül 21:12

651. nedense bir ürünü tanıttığında elimin o ürüne hiç gitmediği youtuber. Pek samimi gelmiyor videoları bana bence direk youtube'u iş olarak görüyor, zaten ev hanımı bildiğim kadarıyla yani youtube işi haline gelmiş.

16 eylül 20:57

650. nette şans eseri denk geldim, şu destekleyici ürünleri kullanıyormuş:

Red Krill Oil Omega 3 (bir sürü faydası var)

Solgar Coenzyme Q-10 (Cilt gençleştirici)

Solgar L-Arginine (yağ yakıcı)

Solgar Selenium (hücre yenileyici)

son yıllarda iç kozmetikler(vücudu içerden besleyen katkılar), dış kozmetiklerin (krem vs) önüne geçmeye başladı galiba.

22 ağustos 22:29

649. bebeğini umarım sağlıklı, mutlu bir şekilde büyütür.

neden instagram hesabında sürekli youtuber reklamı yapıyor anlayamadım

21 ağustos 16:18


648. annelik kendisine çok yakışmış. güzel kızını sağlıkla büyütür umarım uzun seneler. zaten doğurmadan önce de bir anaçlığı vardı kendisinin. doğurmadan anne olanlardan. anne olunca daha da güzelleşmiş.

güzel bir ömrün olsun venüs bebek. seni çok seven bir anneye ve babaya sahipsin. ve mutlulukla büyüyeceksin. 

19 ağustos 16:57

647. minik kızı venüs'e kavuşmuş, çiçeği burnunda anne. hamile kalma serüvenini anlattığı videoyu gözlerim dolu dolu izlemiştim. videolarını asla kaçırmadığım en uzun süredir takip ettiğim youtuber kendisi. gerçekten samimiyetine can-ı gönülden inanıyorum. belki de yaşından kaynaklı bilmiyorum. benim gözümde mükemmel bir insan o. hamile olduğunu öğrenince çok mutlu olmuştum çünkü eşinin de kendisinin de çok iyi ebeveynler olacağına inanıyorum.

venüs umarım sevdikleriyle sağlıkla mutlulukla büyür. tüm iyi dileklerim onlarla.

17 ağustos 00:29

646. Bebeğine kavuşmuş! Bu kadar bekledikten, acı çektikten sonra olmasının vermiş oldugu yükü atma ve ekstra mutluluk, duygusallik var bence kendisinin de eşinin de gözlerinde. Her biri Çok mutlu olsun inşallah minik ailelerinin içinde.

16 ağustos 21:50