yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. hani şule karaok a falan özenti diyorsunuz ya bence özenti görmek istiyorsanız bu hatunun kanalına ışınlanın

  22 mart 2015 00:30

  2. youtube bu ara adeta "kendimi şanslı hissediyorum" önerileri yapıyor. elinde tek taşıyla, makyaj yaptığını zannederek kendince takılan şebnem ablanın (link: https://www.youtube.com/watch?v=sTMfAbqVTwY bu) videodaki makyajına dikkat.

  3 ekim 2015 13:27 3 ekim 2015 22:54

  3. aynı videoda, burnuna kontür yapmak niyetiyle başlayıp minik bir penise benzeten ve gerçekten anlam veremediğim bir tarza(?) sahip youtube kişisidir.

  saça, makyaja ve ne gerek vardı da kanal açtın ki be gülüm tadındaki videolarına değinmiyorum bile.

  3 ekim 2015 16:22


  4. türkçe video çeken insanlar arasında bu zamana kadar gördüğüm en nazik, en tatlı kişiliktir.

  videolarının altına gelen kötü yorumlara bile ne kadar mütevazi ve saygılı cevaplar verdiğine bakarak görebilirsiniz bunu.

  çok güzel ve kaliteli bir kadın. allah çocuklarına bağışlasın, çok şekerler onlar da.

  4 ekim 2015 23:32

  5. Makyaj yapamayan yutübır.Aslında saçları da facia.fakat hanım hanım takılıyor işte kimseye bir zararı yok. Yoklukta açıp izliyoruz mecburen dudaklarını büze büze poz vermelerini.

  2 kasım 2015 07:37

  6. Dünya tatlısı bir kadın. Çok kibar ve gerçekten iyi kalpli. Pastel kendi rujunu yarat yarışmasına katıldım ve kendisinden eğer rujumu beğenirse paylaşabilir misin diye sordum ve ertesi gün snapchatte paylaşmış. Gerçekten takipçileriyle ilgilenen bir insan. Kendisine burdan çok teşekkür ediyorum. Güzel yüzlü melek :)

  5 şubat 2016 13:34 5 şubat 2016 17:05

  7. İkizlerini bağrıma basıp bütün gün mıncıklamak istediğim, kendisini de her gördüğümde "şebnem ablaaaaaaaaa" diye koşarak sarıldığım samimi insan.

  Güzel ve bakımlı kadın. Kibar ve samimi insan. Videolarını ve arka planını baya seviyorum :)

  21 şubat 2016 02:27


  8. Zannedersin ki instagram hesabı çalınmamış da biri vefat etmiş?

  Bunlar nasıl kafalar benim aklım almıyor ya. Cehennem diyor dünyam başıma yıkıldı diyor. "Blögger camiası" diyor (kendilerinden böyle bahsediyolar demek ki) ünlüler camiası gibi ağdgsg sosyal medyaya bağımlı değilim diyor ama öncesinde dünyam başıma yıkıldı diyor kafalar karışık

  14 haziran 2016 00:53 14 haziran 2016 01:59

  9. gebeliğiyle ilgili süreçleri anlattığı videosunda beni aşırı sinir etmiş olan youtube kişisidir.

  ikizlerine "tüp bebekler mi?" diye soran insanlardan aşırı sıkılmış, birisi çocuklarını severken onların yanında sormuş çocukları da "anne biz tüp bebek miyiz?" diye sormuş, bu hanımefendi de panik olmuş "olur mu annem saçmalamayın ya ne tüp bebeği" diye çocuğuna ne söyleyeceğini şaşırmış. o yaşta bir çocuk tüp bebek olduğunu düşünse bunu nasıl kaldırabilirmiş.

  bu olayı gözlerini devirerek anlattıktan sonra da yaklaşık 7968 kere "benim ikizlerim tüp bebek değiiiil de-ğil- değil doğal yollardan oldu tamam mı tüp bebek değiiiiiiiiiiiiiiiiiiil" diye bağırıyor kameraya. zaten doktoru da demiş ki "sen kendi kendine hamile kalabilen bir kadınsın ne tüp bebeği şebnem saçmalamaaa".

  "ne tüp bebeği ya saçmalama??!!!" dediğini iddia ettiği doktor bir kadın doğum uzmanı ve bir kadın doğum doktorunun günde belki de 50-60 defa muyenesini ve tedavisini yaptığı bir yöntem hakkında "saçmalama o ne be!" gibi bir ifade kullanıp, tüp bebek hastalarına da gıyaplarında ucube muamelesi yapacağına ben ihtimal vermiyorum.

  şebnem hanım, yaşadıklarınız zormuş, özellikle bebeğinizi kaybettiğiniz kısımda ben de dinlerken çok zorlandım. ayrıca özel bir mesele olan gebelikle ilgili pervasızca her soruyu yöneltme hakkını kendinde görenlere kızmanızı elbet anlıyorum. lakin "tüp bebek değil ya benim çocuklarım" diye haykırırken tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olanları düşünmemeniz, bu normal olmayan insanların başına gelen bir şeymiş muamelesi yapmanız da sizi feci düzeyde önyargılı ve pervasız biri konumuna sokuyor.

  benim çocuğum tüp bebek olursa bunu duymasında, ona açıklamada hiçbir problem görmem. çünkü kendim de problem etmiyorumdur." kendi kendime hamile kalabiliyorum ya saçmalama" demekle daha çok anne olunmuyor maalesef. ya da tüp bebek demek psikolojik açıdan çocukları travmatize etmesi gereken bir süreç değil. böylesine küçük bir ayrımı travmatize eden şey biz yetişkinlerin bakış açısıdır.

  kısacası annelik aslında hayata ve çocuklarınıza nasıl baktığınızla da alakalı bir durum. çünkü insanın içinde kadın erkek farketmeksizin o duygu varsa bırakın tüp veya tüp olmayan bebeği, "kendi kendine" yaratmadığı bir kedi yavrusuna bile aynı duyguyla bağlanabilir.

  20 ağustos 2019 14:42

  10. her tbt gününde kocaman göbeğiyle poz verirken de anlamsız buluyordum. bu video da yine aynı anlamsızlıkta. tüp bebek olmasında ne sorun var ayrıca, dünya kadar insan bu yola umut bağlayıp, evlat sahibi olmak için uğraşırken.

  20 ağustos 2019 16:32