yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (1)

  37. hailey bieber geçmişte kendisi hakkında bazı şeyler söylemis, here we go again, selena 'nın hayranları da buna kızmış, like always, ve selena da bu size yakışmaz, kimsenin kötü bir şekilde muamele görmesini istemem diyerek bu sektörde birçok kişiden görmediğim olgunluğu gösteren kişi. içtendir ya da değildir ama doğrusunu yapmış, fanların bu kadar olumsuz bir şekilde yıpranmasını, zamanlarını harcamasını ve karşıdaki kişiye prim vermesini engelliyor. dur demesi iyi olmuş. aferin kız yine girdin gözüme.

  17 nisan 2023 12:34

  36. Disney plus'ta yayınlanan Only murders in the building dizisinde çok sevdiğim bebek yüzlü kadın. Çok eğlenceli bir dizi olmuş. Selena'nın dizideki kıyafet ve aksesuarlarına da bayıldım. Bu kızın sosyal medyada sadece Justin-Hailey Bieber çiftiyle anılması haksızlık. Bence Selena'nın umrunda bile değildir bu çift. Besteler, albümler, sahne şovları, yemek programları, sahip olduğu restoran zinciri, Rare Beauty kozmetiğin başarısı, diziler, paha biçilmez mal varlığı ve akıllara ziyan geliri, takipçi rekorları... say say bitmez bir başarı yumağının içindeyken tek derdi sağlık sorunudur. Ama tek derdi Hailey'e kaptırdığı sümüklü oğlanmış gibi yazılıp çiziliyor sosyal medyada. Gerçi bu da reklam olarak yine kazanç sağlıyordur Selena'ya.

  14 nisan 2023 18:07

  35. geçen gün hailey bieber kendisine ulaşıp ölüm tehditleri vs. aldığını söylemiş. selena da insata yapman guzum diye bi story paylaştı. bana biraz samimiyetsiz geldi bilemedim.

  selena gomez bence tatlı bir kadın bu arada, beğeniyorum şahsen

  27 mart 2023 13:56


  34. yordu açıkçası. yetenekli biri değil, iyi bir şarkıcı ya da oyuncu değil, hiçbir zaman çok iyi işler yapmadı ama herkes nedense ölüp bitiyor selena için. hiçbir zaman hayatında olan olaylar harici yaptığı "sanat" ile öne çıktığını görmedim. selena gündemdeyse ya mağdur oluyor ya da eski sevgilileriyle alakalı bir olay patlıyor. birçok insanın küçüklüğünün yıldızı olması hariç bu kadar ünlülüğü ve sevilmeyi anlamıyorum.

  20 mart 2023 22:33

  33. kim olduğunu bilemiyorum benim için disney channel karakterlerinden biri aynı myley cyrus gibi de, rare beauty ürünleriyle iyi iş çıkarttı.

  19 mart 2023 00:42

  32. Ortada bir drama varsa ne Bi taraf melek ne bir taraf şeytandır tamamen. Selena da masum bir melek değil fanlarının iddia ettiği gibi yani. Ancak Kylie kendall hailey tarafının lise zorbası olduğu kesin. Gods timing is always right ve kaş storyleri direkt gönderme ve zorbalıktı yani.

  14 mart 2023 08:45

  31. Bugün the weeknd'in in the night şarkısına denk geldim ve dinledim. Selena'ya mı yazdı bilmiyorum ama ilişkilerini, bitişi ve Selena'nın yine ve tekrar Justin'e koşmasını hatırlattı. Ve ben dinledikçe kendimi yerden yere atmak istedim. Eski sevgiliyi atlatamamak, eğer yeni bir ilişkiye sevgi bağıyla başlayabildiysen, takıntıdır. Sevgi böyle bir şey diil, sevgi böyle olmaz. Yeter artık kendine ve çevrendekilere yaptığın bu saygısızlık, imdat ya! Adamla empati kurdum resmen şarkıyı dinlerken. Eski sevgilisini komple atlatamayanlar ilişkinin i'sine adım atmasın lütfen yani. Selena'nın çok haksızlığa uğramış, zor bi hayatı olan yetenekli bir kadın olduğunu düşünüyorum ama kimse kusura bakmasın Nefret ediyorum eski sevgiliyi atlatamayan insanlardan. Kimsenin kimseye bunu yapmayı hakkı yok. Olmamalı.

  Gelen mesajlar üzerine edit; şarkının selena'yla hiçbir bağlantısı yokmuş. Bilgilendirme için süslülerime teşekkür ederim. Yine de şarkı bana bunları hatırlattığı için girdimi değiştirmiyorum.

  ilgili medya:
  1
  13 nisan 2022 05:05 13 nisan 2022 19:21


  30. rare gibi tırt bir şarkıyı klibiyle arşa çıkarmıştır bence. bu da biraz yengeç burcululuk sanırım. klibin estetiği, renkleri gerçekten ilham verici ve bebeksi. klibi izleyerek şarkıyı sevdim resmen.

  12 nisan 2022 12:00

  29. Lupus hastası olduğu için yüzünde ve vücudunun belli yerlerinde kırmızı pütürlerin olmasının oldukça normal olduğu şarkıcı. 

  6 ekim 2021 00:38

  28. Geçen gün makyaj markasının ürünlerini tanıtmak için yaptığı makyaj videolarını izledim.Cildi minik minik kırmızı sivilcelerle ve pütürlerle dolu.Oysa hep cildini mermer gibi hayal etmiştim.Onca imkanlara rağmen olmayınca olmuyor demek ki.Cilt işinin genetik işi olduğunu bir kez daha anladım.

  5 ekim 2021 15:04