yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (399)
  • medya (1)

  399. panora avm şubesindekiler kalabalıktan başını kaldıramadıkları için rahat rahat dolaşabiliyorum kimse rahatsız etmiyor. bir şey soracağım zaman da çok güzel yardımcı oluyorlar yönlendiriyorlar. başka şubeye gitmediğim için kıyas yapamıyorum. 

  8 haziran 17:18

  398. (link: https://www.instagram.com/reel/C7pKm4INDKQ/?igsh=ZTFxdzFzdThzYmNs )

  5 haziran 12:48

  397. Bulunduğum ildeki sephora kapandığı için eski sephora maceralarım maalesef kalmadı bende iş gezilerine gidince oradaki sephoralara giriyorum hobim :) hepsine işe başlama oryantasyonu verilirken en önemli şeyin müşteri daralmak ve müşteriyi mağazadan kaçırmak olduğunu söylüyorlar galiba istisnasız il farketmeden hepsi aynı iki parfüm koklayalım ülkeye yeni gelen parfümlere bakalım diyorsun arkanda hemen yardımcı olayım diyor bakıyorum teşekkürler diyorsun gitmiyor :) parfüm çalınmasın diye zincirlemişsiniz zaten nasıl çalınsın ama şaka bir yana aşırı rahatsız hissettiyorlar 

  4 haziran 23:15


  396. Genelde yorumlara bakılınca, sephora çalışanları tarafından sık boğaz olunduğu ile ilgili yakınılmış. Ben de soru soracak çalışan arıyorum. Soru sorduğumda da gösteriyorlar ve çekip gidiyorlar. Çok nadirdir yanımda kalan. Hay Allah, sebebi neydi ki? Sanırım potansiyel müşteri gibi görmüyorlar. 

  1 haziran 16:15

  395. Beni çok korkutuyorlar.

  Sadece gezmek istiyorum sadece.

  Parfümleri koklamak istiyorum, rahat bırak beni sephora kadın.

  Hepsi kötü kötü bakıp baskı kuran tipler.

  Bir şey almayacaksan çık git. Ya da elini attığın he rşeyi al.

  Üsteki süslülere katılıyorum, paran yoksa çek git.

  Her gittiğimde kümeleşmiş bir şekilde dedikodu yapıyorlar. Ben girince hepsi tepeme üşüşüp tepeden aşağı süzüp beni ezikliyorlar.

  Geçen parfüm aldımm indirimden ki 2 tane bir de başka şeyler de aldım yüklü miktarda bir alışveriş yaptım. Sonra boyner de daha uyguna gelince parfümün birini iade etmeye girdim aman allahım 75 kişi neden iade etmek istediğimi sordu. ölüm gibiydi ama ölmedim. 3 yıldır aldığım terapilerin hakkını verip tam 20 dk boyunca ürünü iade etmeyi bekledim.

  28 mayıs 17:23

  394. haklarindaki cikan tum soylentileri hak eden ve dogrulayan calisanlardir.tabii magazasin gore de cok degisiyor emaar avmdeki erkek calisanlar cok ilimliydi bir sey almayacagim cok ortada olsa bile parfumleri denerken cok yardimci oldular hatta parfümü kendileri uzerime boca ettiler .d kotu deneyim yasamis suslulerim oraya bakabilirler.

  25 nisan 21:00

  393. bence sephora'nın çalışanları gratis-watsons gibi yerlere göre makyaj konusunda çok daha iyiler. çünkü genel olarak her markaya ayrı kişi bakıyor ve ihtiyacınıza göre iyi bir yönlendirmeyle karşılaşıyorsunuz. ama şunu farkettim ki cilt bakım konusunda bilgisizler. hiç bilmediğiniz bir ürüne bakmak istediğinizde ve doğal olarak bir çalışana sorduğunuzda onlar da bilmiyor oluyor lol. kutuyu falan inceliyorlar..tabii ki her ürünün her detayını bilemeyebilirler ama özellikle cilt bakım reyonuyla ilgilenen kişi bilmeyince garip oluyor. aslında almaya kesin gözle baktığım bir üründe bile kafamı karıştırıyorlar. daha iyisini önerin deseniz gidiyorlar yaşıma asla uygun olmayan yoğun, yağlı kremler öneriyorlar. sephora'nın genel olarak parfüm ve makyaja odaklandığını, geri kalan ürünlerini pek sallamadığını düşünüyorum. daha bilgili, yönlendirebilen çalışanları olsa bir ürün de alırsınız iki de üç de..yani ben hiç bilmeyen biri olsam ve sadece sephora çalışanının önerilerini dinlesem evde retinollü kremlerle, asitli serumlarla bilmem nelerle dolaşır dururdum artık. (sadece nemlendirici almak istedim :d)

  23 nisan 18:44


  392. Birkaç mağaza hariç (zorlu, kanyon) sıradan bir parfümeri çalışanından farkı olmayan çalışanlardır. Özellikle vadi istanbul çalışanları.. Vadi İstanbul'a çok sık gitmeme rağmen oradaki sephora'da yaşadığım olaydan sonra sephora'dan alışveriş yapmamaya yemin ettim. Olay şu: her zaman kullandığım Lancome teint miracle fondötenin 02 numarasını sordum. Bana teint idole 02 numarasını verip aradığınız ürün bu dedi çalışan. Dalgınlıktır olabilir. Ben de ürünün ismini gösterip hayır bakın bunlar farklı dedim. Bunun üzerine çalışanın beyin yakan cümlesi geldi. Bunlar aynı, bakın ikisinin kapağının da üstünde gül var dedi. Gül; lancome'un amblemi olan gül. İtiraz bile etmedim teşekkürler dedim ve çıktım zira sözün bittiği yerdeydik. 

  5 nisan 23:47

  391. aşağıdaki girdiye baştan sona katılıyorum, yalnız değilimşim. palladium avm çalışanları gerçekten kibar ve ilgililer, hatta şaşıracaksınız ama siz bir şey sormak için onlara yöneliyorunuz onun dışında başınıza üşüşüp kukuman kuşu gibi dikilmiyorlar. demekki memnuniyetsiz olan biz değilmişiz güzele güzel deriz tabii ki.

  5 nisan 09:13

  390. inanması zor ama düzgün sephora çalışanı varmış cidden süslüler:o aşağı yukarı 15 farklı sephora mağazası ve 200 küsür ziyaret sonunda, bugün ilk kez samimi sephora çalışanlarına denk geldim. palladium avm şubesinde bir kadın bir erkek olmak üzere iki adet (gizlinot: benim tanık olduğum kadarıyla) güleryüzlü, small talk konusunda başarılı ve kibar sephora çalışanı vardı. tester vermediler ama insan muamelesi görmüş olmak yetti zaten:') hayatımda ilk kez palladium avm'ye gittim bu arada. bir daha ne zorlu ne de cevahir sephoranın önünden geçmeyi düşünmüyorum. 

  4 nisan 20:28