yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (222)
  • medya (13)

  222. uzun zaman önce takibi buraktım kendisini ama maalesef bilgen in canlı yayınında denk geldim. ne gerek varsa psikolog gibi konuşmaya çalışıp kocasının yasını yaşayan bir kadını darmadağan etti. bilgen in kocasının mezarının olmayışına ne kadar üzüldüğünü bilmiyor gibi rahmetli kızı için en azından mezarı belli demesi korkunçtu. o an yayında olan herkes bilgen in ne kadar üzüldüğünü fark etmiştir.

  18 mayıs 10:33

  221. sanırım sadece süslü sözlük yazarları tarafından takip edilen bir kadın. 227 tane de entry girilmiş sol frame'de her gördüğümde bu kim ya diye instada aratıyorum, sonra "haa bu mu" diyip geri kapatıyorum. süslü dışında bir allahın kulunun bu kadını tanıdığını ya da kadından bahsettiğini görmedim. allah aşkına bu elti kılıklı kadının nesini takip ediyosunuz ya?

  4 nisan 20:49

  220. Kimse kusura bakmasın ama tam da kezbaniçe sergülden beklenecek ucuzlukta hareketler bunlar. Yıllar içerisinde psikolojisini bir gram iyileştirme adımı bile atamamış gerçekten başarısız biri maalesef. İnsanlara vaaz vermeyi kendini olmadığı biri gibi sunmaya çalışmayı pek seviyor. Ayy kendimizi sevelim şöyle iyiyiz bizi eleştiren insanlar şöyle kötü vs vs şeklinde devam etse de aslında ne kadar zavallı bir durumda olduğunu göremiyor görmesi de imkansız artık. O kadar kitap okuyor ya ondan herhalde... peh

  Edit; bu arada bende bu davranışları kötülüğünden yaptığını düşünmüyorum. Kadının çapı bu yani ondan fazlası çıkmaz.

  3 nisan 22:02 3 nisan 22:05


  219. Birkaç gün önce Bilgen canlı yayındaydı instagram'da. Sergül de sonradan yayına katıldı. Belki birgün okur diye yazmak istedim.

  Kızı vefat ettiğinde kendisine tekrar çocuk yap diyenleri azarlayan Sergül kalkmış acısı daha tazecik olan kadına sana yeni aşklar diliyorum arkadaşım geçer geçer kabuk bağlar daha yaşın genç yeni bir aşk diliyorum diyor canlı yayında bin kişinin önünde... Bilgen konuyu kapatmaya çalıştıkça tekrar edip duruyor. Ne dediğinin farkında mıydın acaba sergül? Yeri miydi ora? Gerçekten gerek var mıydı? Sana tekrar çocuk yap diyenlerden ne farkın kaldı?

  Haline şükrettiğini anlatırken en azından mezarı belli diyişin hele...

  Kötü niyetli olduğunu kesinlikle düşünmüyorum ama yıllarca insanları "böyle teselli vereceğine sus" diye azarlayan birinin böyle teselliler vermesi hayret vericiydi. Keşke biraz da dönüp kendimize baksak insanları eleştirirken.

  Edit: ben sergül'ü uzun zamandır hiçbir yerden takip etmiyorum. Bilgen'i takip ediyorum, onun canlı yayınında denk geldim sergül'e. Neden uzun zaman önce takibi bıraktığımı hatırlamış oldum böylelikle.

  31 mart 16:57 7 nisan 00:35

  218. Serrose'un ablasının da bir youtube hesabı vardı. O da gerçekten aşırı negatiflik yayan biriydi aynı serrose gibi. Yorumlarda insanları azarlardı... acaba mizaçları mı bu, böyle mi yetiştirildiler bilemedim. Konuşmadan önce " acaba karşımdaki kırılır mı" diye düşünmüyor bence. 

  23 ocak 09:11

  217. hic bilgim olmayan youtuber, hemsehrim oldugunu ogrenince sasirdim..

  22 ocak 20:14 22 ocak 20:16

  216. Birkaç videosunu izlemiştim yıllar önce. O zamanlar da üzülmüştüm durumuna... Son videosu karşıma çıktı bu sabah. Çaresizce izledim... Bir evladım var. Hakkında hissettiğim şey, bu hayattaki en büyük korkumu yaşamış bir insanı eleştirmenin benim haddim olmadığıydı. Kendisinin de söylediği gibi, Allah sevgisi kadar sabrını versin.

  22 ocak 11:43


  215. mutsuz bir kadın. farkında değil ama kasabasında değil de japonyada olmasından hepimizi sorumlu tutuyor.

  7 ocak 11:25

  214. Geçenlerde bir takipçisi Japon dili bölümünden yeni mezun olup, kendisinden iş için yardım istemiş. Bu insan olumsuz cevap alınca da kendisini takipten çıkardığını söylemiş . Bu kişiyle hikayesinde dalga geçiyordu. " Daha şimdiye kadar bağlantı kuramadıysan sen buralara hiç gelme zaten " "benden nasıl iş istersin" gibisinden sözlerle dalga geçti. muhtemelen kendinden en az on yaş küçük, tecrübesiz, kime danışacağını bilemeyen okumuş işsiz bir kızı küçümsemek kolay gelmiş. Herkes senin kadar şanslı olmuyor tabi bazı insanların çalışarak bir yere gelmesi gerekiyor. O konuda danışılacak insan sen değilsin  zaten de "buralarda yapamazsın zaten " gibi küçümseyici cümle kurmak kimin haddine onu merak ediyorum . 

  Ayrıca ben parkta üç yaşında çocuğa göz kulak olurken kitap okuyan bir anne daha hayatımda görmedim. Normalde çocuğa bakarken iki dakika telefona dalma lüksün bile olamaz. 

  Konuşma tarzı, insanların olumsuz yorumlarına odaklanması, dinlediği müzik tarzı okuduğunu iddia ettiği kitapların çok uzağında. O kadar çok  kitap okumuyor. Sadece okumuş gibi yapıyor.  Kendisiyle yaşıt çocuğum olduğu için takip ediyordum ama daha fazla tahammül edemeyeceğim. 

  6 ocak 22:47

  213. Gerçekten tam bir ruh hastası

  Her geçen gün daha da kötüye gidiyor

  Keşke çocuğu için enazından tedaviyi kabul etse...

  Ama bunun için önce hastalığının farkında olması lazım tabi...

  Çevresi nasıl katlanıyor buna bilmem

  Ailesi hiç mi görmüyor farketmiyor. Yada konduramıyor mu çok ilginç

  +birisi ona fazla kilo aldın ve sağlıksız besleniyorsun dedi diye sırf aa bu insanlar çok kötüler densin diye ifşaladıktan sonra ne kadar takmadığını ve mutlu olduğunu göstermek amaçlı tuhaf anormal danslar eşliğinde sürekli 'güldüğü' pozlarını paylaşarak ezberlediği ama uygulayamadığı bir kaç güzel özlü söz ile adeta içinde ki hastalıklı kısmı ortaya kusuyor yine. Nefret kustuğu storyleri de kaldırmış gene... afldlsldm sergülçe ya 😀😀

  29 ekim 2021 13:13 12 aralık 2021 09:37