yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (1)

  1. Yaklaşık 10milyon aboneye sahip son zamanlarda aşırı kaliteli videolar üretmeye başlamış olan youtuber.

  Komplo teorileri ile olan serisi muhteşemdir. Pek çok şeyden şüphe etmenizi sağlar ve bilmediğiniz aslında aşırı mantıklı gelen teorileri de videolarında işler.

  Komplo teorileri videolarından 2 tanesini ekliyorum.

  (link: https://youtu.be/_53cGxAUuDk 1.)

  (link: https://youtu.be/I0tmSFXWa3k 2.)

  Bir başka çok izlenen video serisinden bir tanesi de ruhların ele geçirdiği söylenen "haunted" mekanlarda bir kaç gece geçirdiği seridir. "Shinning" ın çekildiği otel de, dünyanın en "haunted" olduğu söylenen gemisinde çektiği tüyler ürperten bir serisi var ki bir kaç kere "şaka bunlar ya: diyip youtubedan korkuyla çıkışıma neden olmuştur. Bu bahsettigim iki videoyu link olarak ekliyorum.

  (link: https://youtu.be/ehby1npFCnk Gemi part1)

  (link: https://youtu.be/PmC_z8OLXzY Shinning filmindeki otel part1)

  Özel hayatına biraz bakarsak 2015 biseksüel olduğunu açıkladı ve tabi ki birçok gay aktivist de dahil olmak üzere youtuber vardı o tarihe kadar. Shane’in bu kadar olay olmasının sebebi lisbug isimli youtuber ile çok uzun dönemli bir ilişkisi olması ve evlilğe gidiyor olmalarıydı. Bu açıklamanın ardından pek çok olumsuz etki ile boğuşmaya başlamış ancak olumlu yönde davranan fanları ve ailesinin yardımı ile butun bunların üzerinden gelmiş. Hâlâ biraz depresif, endişeli ve stresli bir insan ama kendisi de pek çok kez bahsettiği gibi karakteristik olarak böyle bir insan. 3 seneye yakın bir ilişkisi devam etmektedir kendisi gibi amerikan sosyal medya ünlüsü(magazin kanalı sunucusunun suslu adı)/yeni youtuber ryland adams ile birliktedir. Pek çok videosunda arkadaşları da dahildir. (bkz: garret watts)

  Favori videolarımı link olarak ekliyorum.

  (link: https://youtu.be/pH_Zq1ZS7O8 Kör bir youtuber ile çektiği video)

  (link: https://youtu.be/ka_3xNfXIjA Arkadaşına make over yaptığı video)

  (link: https://youtu.be/Gt2SF4hpwdk Izlenme ve beğeni satın aldığı video )

  Edit: rusların ele geçirdiği mekanlar demişim ruhlar olacaktı o :))

  Edit: (yazar: elifcrt) nın uyarısı ile özel hayat kısmını düzenledim.

  13 haziran 2018 22:27 14 haziran 2018 10:23

  2. videolarını izlerken kendimi gülmekten alamadığım youtuber, neden yeni keşfettim bilmiyorum. jefree star sağolsun diyelim.

  4 ağustos 2018 03:11

  3. Jefree Star ile birlikte palet ve hatta koleksiyon çıkarmış olan youtuber. Koleksiyon bugün yayınlandı ve bence marketing acısından çok akıllıca bir reklam politikası uyguladı. Palet, ruj koleksiyonlarını satışa sunmadan 2 ay öncesinden 7-8 bölümlük koleksiyonun yapim asamalarini anlatan seri yayınladı. Her bölümde transparan şekilde palet maliyetleri, yüzde kaç kar, hangi renkler palete eklenmeli, palet tasarimi gibi normalde asla öğrenemediğimiz makyajın iç dünyasını sermis oldu. Aynı zamanda mükemmel bir reklam stratejisine yol actı. Oturup satın almayacağım paletin videolarini izler halde buldum kendimi diyeyim. Zaten satışa sunulunca sold out olmus bile abdde.    

  Reklam acısından mükemmel bir strateji uygulamış olsa da ben conspiracy paleti ve mini controversy paletlerindeki renkleri uyumsuz ve günlük kullanıma açık olmayan renkler diye değerlendirdim. Rujlar da aynı şekilde uçuk siyahımsı kahve, simli bakır gibi saçma renklerdi. Tek ilgimi çeken ürün shane glossin adli gloss oldu. 

  2 kasım 2019 03:08 2 kasım 2019 03:08


  4. Jeffree star ile çıkardıkları conspiracy paletteki renkleri çok özgün buldum ve resmen almak istiyorum. Zaten her markada artık doğal ve kullanılabilir tonlara ulaşmak mümkün. Bu palette üst sıra zaten oldukça günlük renklerle dolu ama alt sıra bence tam bir renk cümbüşü. Neon sarıdan grilere, bordolardan yeşillere kadar başka hiçbir konseptle biraraya gelemeyecek renkleri barındırıyor bence. Eğer gerçekten bir miktar daha uygun olsaydı İnstagram butiklerinden sipariş verirdim. Şimdilik uzaktan ürünü alanların izlenimlerini inceliyorum. Ayrıca çıkardıkları bir diğer palet olan mini controversy hiç ilgimi çekmedi, 3 farklı ton mavi ve bir tane mor ile zaten paletin yarısını doldurmaları bence çok akıllıca bir hamle değildi. 

  ilgili medya:
  1
  3 kasım 2019 13:53