sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (2)
  • medya (3)

  1. 02 numaralı turuncu renklisine sahip olduğum ürün. Bu tonuna concealerdan ziyade corrector denebilir. Göz altı morluklarını nötrlemekte oldukça başarılı. Bundan önce flormarın kamuflaj paletindeki somon renkliyi kullanıyordum fakat yapısını ve nötrlemesini çok başarılı bulmamıştım. Sleek in hem yapısı daha ince hem de daha pigmentli olduğu için belki, azıcık bile sürdüğümde kapatıcıdaki grileşmeyi hemen önlüyor. Yalnız sürdükten sonra fazla yaymamak lazım yoksa kayboluyor. Fırça yerine sünger kullanırsanız daha iyi sonuç alırsınız. Yapısı ince olduğu için çizgilere dolma yapmadı bende. Zaten sıvama yapar gibi sürmüyorum sadece morluğun yoğun olduğu yere kullanıyorum. Bunun dışında alıp memnun kalmazsanız ruj olarak kullanmayı da deneyin. Benim dudağımda nerdeyse nars dolce vita gibi duruyor.

  Ukte:(yazar: pissune)

  22 haziran 2016 01:06

  3

  2. 03 numarasına sahip olduğum corrector. 02 numarasını biraz daha pembemsi bulduğum için daha koyu olan 03 numarasını almıştım. Concealer altına göz altımdaki siyahlıkları kapatmak için uyguluyorum. Altına nemlendirici ile kullandığım ben hep ama tek başına kullanılınca da kuruma yapmayacağını tahmin ediyorum çünkü oldukça kremsi bir yapısı var hatta o kadar kremsi ki fazla yerinden hareket ettirmeden mümkünse hafif nemli süngerle yedirmek çok daha etkili sonuçlar verdi.

  30 haziran 2016 18:08

  3. sleek standı karıştırırken denk gelip 03 numarasını aldığım ve gerçekten beğendiğim corrector. daha önce göz altımdaki zombimsi morlukları catrice all round paletteki turuncu ile bir kez kapatmayı denemiştim ama catrice'in yapısı berbattı, göz altlarımı kupkuru ve çizgi çizgi göstermişti. tam da la pro conceal orange rengini sipariş vermeyi düşünürken bu arkadaşı gördüm. testerde yapısı yumuşacık geldi, ışıkların altında ısınmıştır diye düşünmüştüm pek de ümitli değildim ama bugün denedim ve sonuç çok başarılı. yukarda bahsedildiği gibi yapısı çok ince ve bu yüzden elle veya fırçayla dağıtınca kayboluyor. nemli sünger en iyi sonucu verdi. üzerine de note bb kapatıcıyı uyguladım ve 27 yıllık hayatımda ilk kez göz altlarım sağlıklı görünüyor. ummadık taş baş yardı mı desem ne desem :) morluklarını kapatamayanlar koşarak alsın kızlar.

  23 temmuz 2016 14:34

  4. 5-6 kez kullanıldıktan sonra kökünden kırılıp yere düşen kapatıcımdır

  23 temmuz 2016 19:39

  5. arkadaşımın tek göz altındaki neredeyse simsiyah duran gözaltı morluğunu kapatmak için 02 numarasını aldık. mükemmel bir kapatıcılık sağladı. bunu corrector olarak morluğun üzerine uygulayıp, üzerine de elimize o an denk gelen bir concealer sürdük, sonuç harika idi.

  yapısı çok yumuşak, kesinlikle kalıp gibi filan durmuyor, çizgilere dolmuyor, kalıcılık da iyi.

  ama çok fazla dağıtmadan pıt pıt uygulamak gerekiyor. gözaltı morluklarından şikayetçi olanlara tavsiye ederiz. bizdeki morluk bildiğiniz gibi değil, dayak yemişten beter. onu kapattıysa herkesinkini çok rahat kapatır.

  17 ağustos 2016 14:01

  6. (gbkz: görkem karman)ın videolarında ve swatchlarda gördüğümle benim elimdeki aynı olmayan corrector-kapatıcı. Büyük bir hayal kırıklığı oldu bende aynı sorunu yaşayan süslüler var mı? Bendeki bildiğiniz koyu kahve gibi bir şey ama numarası 02. Hiçbir anlam veremedim.

  (link: http://beautyandthemuslimah.blogspot.com.tr/2015/11/nars-all-day-luminous-weightless.html?m=1 Şu) linkteki swatch benim elimdekine çok benziyor ama o Zaman Görkem'in videolarındaki ne? Neredeyse kırmızıya yakın onun rengi. Taktım resmen kafayı şu an.

  6 eylül 2016 22:30 6 eylül 2016 22:36

  7. Alıp kullanamadan kaybettiğim corrector birdaha bulabilirsem yeniden alıcam :/

  7 eylül 2016 11:19

  8. İflah olmaz morluklarımla başa çıkmak amacıyla hem siz süslülerin hem de görkem karman'ın önerisi ile dün gratis indiriminden 02 shade rengini 15 küsür liraya aldığım concealer.

  Öncelikle concealer bu renk için anlamsız bir tanımlama çünkü alış amacım zaten corrector olarak kullanmaktı. Göz altlarım aşırı mor. Hem genetik hem de yüz yapım itibarı ile çok karanlık gözüken morluklarım var. Bu zamana kadar hiç takmamıştım ama açıkçası çevremdeki insanların kilo vermemle birlikte sorduğu "hasta mısın?" Sorularına baktığımda gerçekten yüzümde ciddi bir olmamışlık vardı. Hem beyaz tenim hem çukur göz altlarım hem de uykusuzluk = zombilik oluyor şu ara. Bunları neden söylüyorum, bu corrector'ın ne kadar yetenekli olduğunu anlamanız için.

  Öncelikle ilk corrector deneyimim bu. Daha önce ara ara denesem de bir corrector edinmemiştim. Morlukları şa-ha-ne nötrlüyor. Yapısı yumuşacık, dağıtması kolay, en güzeli de parmaklarla uygulamak. Kuru değil, tam tersine nemli bir yapısı var. Turuncuya çalan bir tür kırmızı diyebilirim. Herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadı şu iki günde. Üzerinden herhangi bir kapatıcı ile geçtiğimde son derece kusursuz göz altları elde ediyorum. Aslında cildime çok ürün kullanma taraftarı değilim ama malesef corrector olmadan fazla grileşiyor göz altlarım, o yüzden şu an için çok memnunum. Fiyatı da indirimlerle çok uygun. Benim gibi corrector arayışında iseniz şiddetle tavsiye ediyorum :)

  15 ekim 2016 15:29

  9. tek kelimeyle mü-kem-mel. bu benim kullandığım ilk sleek ürünü. bende 02 numarası var. zaten çok fazla göz altı morluğu olan biri değilim. sadece kapatıcımın grileşmesinden hoşlanmadığım için bir corrector almak istiyordum ve aradığımı buldum. çok kremsi, çok hafif ve hiçbir şekilde göz altında ağırlık yapmıyor. hemde fiyatı da uygun, indirimden 15 liraya almıştım. ben yanlışlıkla kırdım ikinci kullanımımda ama olsun yine de işimi görür. bittikçe tereddütsüz yine alırım.

  29 ekim 2016 12:04 29 ekim 2016 12:05

  10. 02 shade turuncu rengini kullandığım morlukları nötrleyici corrector. tampon hareketlerle göz altına sürüp öyle tupturuncu dururken hiç dağıtmadan üstüne kapatıcımı uyguluyorum. Çizgilere dolma olayı yok ve kalıcılığından çok memnunum. indirimde 15 lira gibi bir fiyata bu performans gerçekten muhteşem. Tek eksisi açılmamış jelatinli ambalajda olmasına rağmen açtığımda ürün kökünden kopmuş ve kapağın içinde kalmıştı, bu biraz sinir bozucu oldu . Neyse ki çıkarıp yerine taktım ve tekrar düşme olmadı.

  6 ocak 2017 22:29 ed.22 ocak 2017 15:05