yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • oylar (55)
  • medya (1)
  4

  120. Gerek dermatologlardan gerek yıllardır çeşit çeşit güneş kremi kullanan tanıdıklarımın tavsiyesiyle kullanmaya başladım bu ürünü.Yapısı çok yoğun,yapış yapış bir his bırakıyor ve cildi çok parlatıyor.Beyazlık bırakmıyor ama terleme durumunda vs.. çirkin bir görüntü oluşuyor.Ancak koruyuculuğu açısından ve sivilce yapmamasından dolayı ben bu ürünü kışın kullanıyorum.

  24 mayıs 00:49

  119. cildimde bu yaz havuz suyundan kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir güneş lekesi oluştu. bunu geçirmek ve dahası da bundan sonrasında olabileceklerin önüne geçmek için arayış içine girdim. Bir arkadaşıma dermatolog bu ürünü önermiş. Bu aralar okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla üründe bir formülasyon değişikliğine gidilmiş. eskisi kadar katı bir ürün değilmiş ve oldukça sıvı, akışkan ve yapışkan hale gelmiş. çoğu kullanıcı yorumunda bu sebeple ürünün sahte olduğunu düşünen veya bir daha almayacağını da söyleyen var. Formülasyon değişikliği hammadde maliyetinden midir yoksa başka bir sebepten midir bilinmez ancak yüksek fiyatlı bir ürün. 

  Ürünün fiyat skalası indirimsiz haliyle web sitelerinden güvenilir websitelerine ve eczanelere doğru 300-400 Tl arasında değişiyor. Ürünü kullanan süslüler hangi sitelerden temin ettiklerini ve eski yeni farkını yazsalar çok hoş olur. 

  3 aralık 2022 19:56

  118. Yaz kış düzenli kullanmamla birlikte cildimdeki 3 yillik güneş lekelerini soluklastiran en sevdigim güneş kremi

  11 eylül 2022 12:59


  117. çok severek kullandığım ancak bozulmaması ve parfümsüz olmasına rağmen kokusunda beni rahatsız eden bir şeyler olan güneş kremi. aynı sorunu la roche posay antheliosta da yaşamıştım.

  renk olarak kesinlikle kireç gibi olduğunu düşünmüyorum. içeriğinden dolayı zaten pigmentasyon içeriğine göre daha da şeffaflışıyor gün geçtikçe güneş kremleri.

  bereketli de bir ürün.

  ben kuru ciltli olduğum için bir sivilce sorunu yaşamadım ancak yapış yapış his 15 dakikaya geçiyor bu da zaten ortalama bekleme süresi.

  11 eylül 2022 00:05

  5

  116. Cildim çok hassas; döküntüye, kızarıklığa müsait. Bu ürünü sorun yaşamadan kullanıyorum, cildim de atak olduğunda bile döküntüleri yatıştırdığını gözlemledim ta ki son aldığım ürüne kadar. 

  Aldığım ürün bu senenin ürünü, son kullanma tarihi 2026 ve orjinal. (gizlinot: Siteden sorgulatmayı unutmayın) kullanırken cildim de yanma ile kusma oluyor. 3 gün üste üste olunca solante müşteri temsilcisine ulaştım. Öncelikle bu kadar baştan savma iş yapan müşteri temsilcisine hiç denk gelmemiştim. İçeriği değişti mi diye sordum; değişmemiş sadece su bazlı yapılmış (gizlinot: Değişmiş işte bir ürün çıkmış onun yerine su gelmiş)beyazlık problemi ve sürüm zorluğundan dolayı. Bana yüz ve boyun dahil kullanılacak miktar için yarım çay kaşığı diye belirtti. Yarım çay kaşığı nedir Allah aşkına? Zar zor yettirdim, tüm sorun çözüldü 

  Eczanede 400₺ olmuş bir ürün için yarım çay kaşığı önerisi bence de çok iyi olmuş 

  25 ağustos 2022 17:22

  115. koruma açısından çok başarılı bir krem. Gün içinde yenilendikçe bence katmanlaşıyor en sevmediğim yanı bu. Çok kuru ciltli olmama ve sivilce problemi yaşamıyor olmama rağmen katmanlaşma ve yenilemenin konforsuz olması beni soğutuyor. Yıllardır alternatif ürün dener yine buna dönerim. En son avene denemiştim şimdi bioderma spot deneyeceğim bakalım.

  3 ağustos 2022 18:57

  114. Güneşe karlı tam koruma sağlıyor fakat çok ağır bir yapısı var. Yedirmesi çok zor ve beyazlık bırakıyor ne yazık ki. Eğer ben sadece cildimi güneşten koruyayım diyorsanız uygun olabilir ama benim cildimde kistik sivilce çıkardı ve rahat bir kullanımı yok. O yüzden yine aynı korumayı sağlayan ama hafif yapılı bir ürüne geçmeyi düşünüyorum 

  10 haziran 2022 16:41


  1

  113. Eğer karma bir cildiniz varsa sizi zorlayabilir. 

  Sürdükten 1-2 saat sonra bende parlamalar yaptı ve akşam üzeri mutlaka transparan pudrayla geçiyordum.  Mesai bitimi olmadan cidden kötü görünüyordu. Sanki gözeneklerim daha da açılmış gibiydi. 

  1-2 hafta içerisinde minik sivilcelenmeye başlamıştım. 

  Kısacası aldığıma en pişman olduğum güneş kremlerinden birisi oldu. 

  Onun yerine solante acnes tinted aldım. Altına güzel bir nemlendiriciyle tertemiz oldu cildim. En güzeli de parlama ve sivilce problemi yaşamadım. 

  20 mayıs 2022 20:15

  5

  112. Karma ciltliyim ve ufak güneş lekelerim ve çillerim var artmaması için kullanmıştım. Özellikle dağda kullanmak için almıştım. mükemmel koruma sağladı. Tek kötü tarfı cildime ağır geldi sivilce yaptı bitirdikten sonra biodermaya geçiş yaptım.

  20 mayıs 2022 12:03

  111. Yapısını değiştirmişler daha akışkan bir hale gelmiş bu kısım güzel, sürdükten sonra benim cildimi önce yapış yapış yaptı, sonra gerim gerim gerdi. Eski halini tercih ederim.

  15 mayıs 2022 21:57