yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • medya (0)

  1. Bir zamanlar deli gibi oynadığım oyun. Hatta Süperstar olmak için para bile yatırmıştım. (gizlinot: hayatım boyunca yaptığım en büyük salaklık. )

  Ukte: (yazar: california )

  22 temmuz 2016 11:22 22 temmuz 2016 23:31

  2. şimdi görünce biraz girip oynasammı diyip kurcaladığım bir sayfadır.Çocukluğumda çok oynadım çok keyifli geliyordu. Evet para yatırdım o zamanlar pişman değilim

  22 temmuz 2016 22:42

  3. tekrar süperstar olmamla deli gibi oynamaya başladığım oyun.

  okuduğum bölüm giyim, belki bölüm derslerine faydası dokunur :D (gizlinot: giydirme oyunu sonuçta )

  12 ağustos 2016 03:19


  4. ben epey tuhaf bir isimle hesap açmıştım on yaşındaydım o ara,fakat level epey yükselince hiç pes etmeden 2011'e kadar oynamaya devam etmiştim.şimdi yeniden başladım.hatta bir eskiden ss olmuş,bir de yeni açtığım hesabım var.hatta önceki hesabıma bir girip baktım da,ergenlikte giyim ve dekorasyon zevkim de şimdiki gibiymiş,hiç değişmemiş.superstar oldum,covergirl oldum,neler neler yapmışım,ne kadar çok çaba harcamışım.vay be...

  17 aralık 2016 16:54 17 aralık 2016 18:12

  5. Senelerimi verdiğim oyun. 

  Babam o dönem çok sık almanya’ya gidiyordu, deli gibi superstar olma kodu aldırıyordum ben de. Sonra kurduğum gruba en çok üye toplayana veriyordum kodu, yarışmalar yapıyordum sürekli. Güzel yıllardı, tek derdim -oynayan bilir- kapanmış mağazaların satılmış ürünlerini başkalarının pazarından almaktı. 

  1 nisan 2018 13:18

  6. başlığı görünce orada geçirdiğim yıllarım geldi aklıma ya. 2008'de kuzenim bana hesap açmıştı. o çok seviyordu orayı sen de oyna takılırız diye söyledi. eskiden daha güzeldi sonradan bozdu bence. hoş kuzenimle arada hala girip bi bakıyoruz ne olmuş diye. koleksiyon yapmaya çalışıyordum eski marka kıyafetlerle. şanslıydım da baya ucuza bulduğum çok güzel şeyler olmuştu. bir de ticaret yapardım ucuza alıp pahalıya satıp falan çok iyiydi yaa

  1 nisan 2018 16:16

  7. Zamanında ne oynardım ya süperstar olduğumu hatırlıyorum. Saç tasarlardım ev dekorasyonu yapardım djdnd

  En sevdiğim şey ise bebeğime makyaj yapmaktı. Bir de bebeğime piercing falan takıyordum hep asi olduğum zamanlar işte.

  1 nisan 2018 17:03


  8. Benimde küçükken oynadığım , bağımlısı olduğum oyun. Birde bedavaları oluyordu her ülkeye göre değişen , Proxy sayfalar aracılığıyla alıyordum bunları. Ne günlerdi (gizlinot: Swh)

  1 nisan 2018 17:39

  9. bağımlısıydım bu oyunun. royaltydim düz süperstar olduğum zaman maksimum bir ay falandır. çok zengindim popüler arkadaşlarım falan vardı bir blogda yazı yazıyordum, tasarım yapıyordum. şimdi arada sırada hala açıp bakıyorum.

  Edit-

  Yıllarımı verdiğim oyun hakkında daha çok yazmak istedim. medoll'üm erkekti. Kızlar beni erkek zannedip yürümeye çalışırdı, sonra ismimi söyleyince büyük hayal kırıklıkları yaşanırdı.(gizlinot: Neden bilmiyorum) . Havuz partileri, kırmızı halı partileri verip konsept belirler arkadaşlarımı çağırırdım. Partiye gelinlik ve damatlıkla gelip evlenen sanal sevgililer olurdu. Fake muhabbeti asla ama asla bitmezdi. efsane gıybetler dolaşırdı.

  Oyunda benim gözlemlediğim kadarıyla üç dört ayrı sınıf vardı. En yüksekten en düşüğe doğru sıralayacağım şimdi.

  1. Ünlü olan gerçekçi doller

  Bunlar genelde sadece birbirleriyle takılır, pek kimseyle muhatap olmazlardı. tasarım ile geçinirlerdi. Yanlarında ünlü olmasa da yine gerçekçi yancıları bulunurdu. Ciddi kombinler yapar, kendilerini olabilecek en gerçekçi seviyeye getirirlerdi.

  2- kendi hallerinde takılan gerçekçi tipler(gizlinot: Ben de bu gruptanım ara ara yukarı kaysam da) gerçekçi mi yoksa sevimli mi pek önemsemez muhabbete bakarlar.

  3-panda gözlü sevimli tipler

  Bunlar da sadece birbirleriyle takılırlardı. yeni açılmış hesapları çoğu zaman partiden atarlar. Erkek olanları büyük olasılıkla fake hesaptır. Birbirlerine yürür, çarpık sanal aşk ilişkileri kurarlardı. Devasa kirpiklerinden ve aşırı parlayan gözlerinden ayırt edebilirsiniz. Bir de yüzleri hep kırmızıdır.

  4- kendi emeğiyle ilerlemiş olan, en az 40 seviye, hiç süperstar olmamış hesaplar

  Bunlar da genelde muhabbet odaklı olurlar, oyuna para yatıran gerçekçi kankalarına hediye aldırmayı, "kanka şu kadar sd birikti bana şunu satar mısın?" Demeyi severler. Çok samimi olanları da olsa çoğunlukla sinsiler.

  5- bunlar benim gönlümün sahipleri. Troll hesaplar. Komik konseptlerde ve isimlerde açılmış hesaplardır. Etrafa sataşır, boş ama eğlenceli anlar yaşatırlar.

  6- aşk için ölmeli aşk o zaman aşk temalı yeni açılmış hesaplar. Sev olmak isteyen tarzı mesajlardan başka bir şey demedikleri ve arkada kendi çaplarında porno çektikleri için çoğu zaman partiden atılırlar. Bu kafa yapısına nasıl ulaştıkları sık sık merak edilir.

  1 nisan 2018 18:10 25 nisan 2019 17:22

  10. popmundo başlığına yazmışken stardoll'a da yazmadan olmazdı. stardoll da bana nostalji rüzgarları estiren bir diğer güzel çocukluk oyunum. canım annemle beraber oturur saatlerce ünlüleri giydirirdik. içim giderdi o kıyafetlere. hepsini istiyorum hepsinii moduna girerdim. anılar çok güzel şeyler. hele de çocukluk anıları.

  1 nisan 2018 21:01 1 nisan 2018 21:03