yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (271)
  • oylar (47)
  • medya (2)
  5

  271. Ailecek bayıldığımız krem. Asla elimizden düşürmeyiz. Ailenin bir parçası gibidir. Yanıklara ve kızarıklıklara birebir (ailecek çok sakarız ve tenimiz çok hassar). Ağda sonrası sürüyorum ben ve kızarıklıklarım tamamen yok oluyor ertesi güne ki normalde 3 gün öyle gezerim. Allerjiden mütevellit ailecek pek çok yerimiz durduk yere kızarır. Ona da süreriz ve hooop geçiriverir. Annem kilolu ve kat yerleri pişik oluyor malumunuz. Hemen koşuyor sudosuna :) Bayılırız bayılırız. Şiddetle de tavsiye ederiz.

  6 eylül 11:49

  270. Sözde pişik kremi ama bunun için kullanan yok gibi bi şey. Kuru bi cildim var ve arada çıkan tek tük sivilceme çok iyi geliyor. Sırtımda çıkan sivilcelerin de baya bi kısmını geçirdi. Tabi düzenli kullanmak lazım bir kerede geçirmiyor. Ben abartarak sürüyorum biraz ve sonuç güzel.

  16 ağustos 19:24

  269. Ben kokusunu çok sevdim yapısı biraz yoğun yağlı bir krem ama kızarıklıklarda işe yaradı boyut olarak biraz küçük fakat yoğun yapıda olduğu için uzun süre kullanılır diye düşünüyorum.

  12 ağustos 13:25 16 ağustos 14:15

  5

  268. Herkeste aynı etkiyi verir mi bilmiyorum ama bende rosa başlangıcı var. Bazen cildim kıpkırmızı oluyor ve bu da işe yarayan nadir ürünlerden. Özellikle akşam sürüp yattığımda sabah güzel kızarık olmayan bir ciltle uyanıyorum veya gündüz sürdükten bir müddet sonra kızarıklıklarım sakinleşmiş oluyor.

  12 ağustos 00:45

  267. bende hiçbir işe yaramamış krem. üç dört hafta kadar kullandım ama söylenen etkileri göremeyince bıraktım.

  5 haziran 15:02

  266. Çok övdüler bir faydasını göremedim. Tabi kremden ne beklediğinizle de alakalı. Ne sivilcelerimi söndürdü ne de sivilce izlerimi yok etti. Defalarca şans verdim ama yok, olmuyor. Yaralanmış, yanmış veya tahriş olmuş yerlere vs. iyi gelebilir ama sivilce konusunda hayır.

  27 mayıs 00:40

  265. Bu kadar yağlı ve yoğun yapıda bir ürün nasıl sivilce çıkarmıyor, aksine var olan sivilceyi kuruturken cildi nemlendirebiliyor anlayamacağım ama sorgulamadan devam edeceğim sanırım kullanmaya. 

  Ürünü başta korka korka noktasal olarak uyguluyordum ama son zamanlarda epey yüz göz olduk kendisiyle.

  ben bu ürünü maske olarak kullanmaya başladım. Sürüyorum, 10 dakika bekletip kabasını silip yıkıyorum. bebiş  yumoşluğunda bir cilt. Cildime fark edilir bir duruluk geliyor. 

  Tabi şimdi herkesin cilt yapısı farklı, siz uygularsınız sivilce mivilce çıkar mesuliyet kabul etmem.

  Girdimi bir dilber hala atasözüyle bitirmek isterim.

  ben lafımı ortaya koydum beğenen alır gider beğenmeyen bırahır gaçar.

  23 mayıs 16:32

  264. ben bu ürünü yüzümü temizledikten sonra sürüp biraz beklettikten sonra makyajımı yapıyorum. Gerçekten gözeneklerimi ve genel itirabariyle yüzümde sağlıklı görünen bi nemlilik bıraktıgı için de bu konuda kendisinden memnunum.

  Bunun dışında cildimi zaman zaman ekstra çok yorup, yıprattıgım oluyor böyle zamanlarda da hindistan cevizi ya da sudoyu sürüp yatıyorum rutin temizligimin kullanmata devam ettigim birkaç gün içinde yeniden toparlanıyor yüzüm. (gizlinot: Uzun süre ard arda kullanmaya devam etmeye cesaret edemedim açıkçası tüyleri besler ya da yağ bezesi yapar belki diye ama kısa sürede memnunum)

  Sivilce konusunda tam bir yorum yapamıycam geçiriyor/geçirmiyor gibi ama sivilcenin o acısını alıp yatıştırdıgını gönül rahatlıgıyla söyleyebilirim

  22 mayıs 15:18

  263. Maske olarak kullanılan, kızarıklığı geçiren, sivilceleri geçiren, yanığı geçiren, lekeleri geçiren mucizevi bir ürün olarak tanıtılmış bebek pişik kremidir. Ben hiçbir konuda en ufak faydasını göremedim. Bazı insanlarda çok işe yararken bazı insanlarda hiç işe yaramayabiliyor. Kısacası kişiden kişiye göre değişiyor. Ürünün sample boyu var. Almayı düşünenler almadan önce eczaneden sample boyunu istesin. Ki sample boyu bile epey gidecek büyüklükte. Ben bilmeden büyük boyunu aldım pişman oldum, aylardır rafta duruyor. Kullanmayacağımız bir ürüne az ya da çok hiç farketmez para vermek çok çok gereksiz. Mutlaka satın almadan önce sample isteyin ve deneyin süslüler. Çünkü dediğim gibi Bazı ciltlerde gerçekten hiçbir işe yaramıyor.

  ilgili medya:
  1
  6 mayıs 02:07

  262. Bir dönem popüler olması sebebi ile sivilcelerim için alıp düzenli kullanmama rağmen bir işime yaramayan ürün.

  30 nisan 16:35