0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. cildiyeci tavsiyesiyle aldığım ilk yüz temizleme ürünüdür, makyaj temizlemek için kendi başına yeter. büyük kistik sivilceler değil ama ufak ufak pütür pütür çıkan sivilceler konusunda oldukça başarılıdır, derinlemesine makyaj ve kirden arındırır. ayrıca oldukça bereketlidir. eğer ev içinde el sabunuyla karıştırılıp hane halkı ya da misafirler tarafından da eller için kullanılmazsa 5-6 aya kadar dayanabilir. (gizlinot: insanların ulaşamayacakları yerde itinayla saklanmalıdır )

çok az miktar alıp ılık suyla ıslattığınız yüzünüze masaj yaparak köpürtülüp durulanır..

30 eylül 2015 07:50 15 ekim 2015 23:15

2. güvenilir bir eczacı tavsiyesiyle aldığım üründür kendisi. yağlı cildime çok iyi geldi. cildi kurutmadan hatta adeta nemlendirerek temizliyor sankim. oldukça bereketli gerçekten. 3 aydır sabah akşam kullanıyorum ve anca yarıladım diyebilirim. bir macera yaşamak istemediğim sürece kullanmaya devam ederim diyorum. buarada cildim yağlı fakat kızarır hemen ne kullansam (gizlinot: bioderma sebium gel kullandığım dönem kezzap atılmış gibi oluyordu suratım). bu ürün kızartmıyor , nazik bir temizleyici diyebilirim. son bir not: alnımda hafif pürüzlü bir görüntü vardı, oldukça hafifledi hatta tamamına yakını geçti diyebilirim. ne övesim varmış ürünü (:

29 kasım 2016 16:49

3. Düşük ph'lı, yağlı ama nemsiz yani dehidrated ciltler için uygun bir yüz temizleyici. Kullandıktan sonra öyle yüzüm gıcır gıcır tertemiz oldu hissiyatı yaratmıyor. Düzenli kullanımda cildi güzel toparlıyor. Nemini almadan yağ tabakasını güzelce temizliyor. Köpüren bir temizleyici değil. Köpüren ürünlere alışıksanız başta tuhaf gelecektir. Düzenli kullanımda küçük pütürleri ve siyah noktaları azaltıyor.

17 haziran 2017 11:48


4. Holy grail temizleyicim. Bu ürünü doktor önerisi üzerine satın aldım. Yağlı ancak nemsiz hassas ve sivilceye yatkın cildime temizleyici bulmak oldukça zor. Sağlam temizleyecek, sebumu alacak sivilceyi önleyecek ürünler cildin bariyerini de söküp götürdüğü için,  yüzüm iyice parlıyor onca yağa rağmen gerim gerim geriliyor, burun kenarı ağız çevresi şakaklar gibi kuru yerlerini resmen acıtıyor bu temizleyiciler. Haliyle kupkuru ama parlak ve sivilceli bir cilt. Yağlı ciltlilerin bu tip temizleyicilerle yani piyasadaki çoğu yağlı cilt için üretildiğini iddia eden ancak cilt için agresif kaçan temizleyicilerle vedalasmasi gerekiyor. 

Bu ürüne gelirsek sülfatsız, fazla köpürmeyen, gıcır gıcır yapmayan (iyi bir şey), nemlendiriyor bile diyebileceğim muhteşem bir cleanser. Bu bitince ne kadar sevsem de cosrx ın good morning cleanserini denemeyi düşünüyorum o da aynı mantalitede üretilmiş bir ürün çünkü. 

22 ağustos 2017 21:25 26 ağustos 2017 21:41

5. kuru cilde uygun olmayan, yüzümü fazlasıyla geren temizleyici. 10 ml testerı 2 ay kullandım. bence kokusu ve yapısı (gbkz:rival de loop clean & care yüz yıkama jeli)ne benziyor. clarifexin fiyatı bütçenizi aşıyorsa denemenizi öneririm.

9 mart 23:20