yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (4)
  • medya (1)
  5

  1. Bugün itibariyle bitirdiğim güneş kremi. 50 faktör olanını yaz boyunca severek kullandım. Özelikle tatilde aile boyu günde iki kez vücudumuza boca ettik hiçbir sıkıntı çıkarmadı sağolsun. Uva / uvb koruması mevcut. Koruması cidden iyiydi, sabah sürüp akşama kadar hiç tazelemeden günü geçiriyordum cildimde hiç bronzlaşma olmadı.

  Kötü yanlarına gelirsek yapısı bayağı yoğun. Sivilceye meyilli ciltler memnun olur mu bilemiyorum. Parlak bir bitişi var. Sürünce bayağı bayağı parlama yapıyor ama ben seviyordum bu özelliği çünkü fondöten altına çok iyi bir baz oluyordu benim için. (gizlinot: Yüzü canlı gösteriyordu ) ten makyajı yapmadığım zaman o parlama olayını pek sevdiğim söylenemez ama korumasını beğendiğim için idare ediyordum.

  Kış için olmasa da özellikle Temmuz - ağustosta beni çok iyi idare etti. Gelecek yaza denk gelirsem alırım.

  26 eylül 2017 18:39

  2. geçen yaz arkadağımdan ödünç alıp elimde kaldığı için uzun bir süre yoklukta kullanmıştım. 50 faktör olanı oldukça işimi gördü açıkçası. sivilce vs yapmadığı gibi çok ağır bir yapısı olmadığını düşünüyorum.

  koruyuculuğu bence fazlasıyla yeterli. ne bronzlaştım ne de kızardım bunu kullanırken. üstelik kabı da boyut olarak büyük olduğu için, vücut için kullanırsanız bir yaz rahat bir şekilde götürür bence.

  15 mayıs 2018 09:32

  5

  3. Fiyat performans açısından çok başarılı bulduğum canım güneş koruyucum. İndirimde bu yaz spf 50 olanını 35 liraya aldım. Cildimi canlı gösteriyor, yapış yapış değil, koruması başarılı, sivilce yapmıyor.

  10 haziran 2019 12:20


  4. uygun fiyatlı ve gramajı fazla. 400 ml olması uzun bir süre kullanmamı sağlıyor. koruyuculuğu iyi. ıslak bir bitişi ve yoğun bir yapısı var. oldukça yağlı bir formülasyona sahip. 24 saat nemlendirme vaat ediyor ancak bu kadar yağlı olmasına karşın nemlendirme konusunda bir icraatını göremedim. cildim yağlıya dönük karma, ürün bende sivilce yapmadı. kokusu hakkında da tipik güneş kremi kokusuna sahip diyebilirim. bu ürünle alakalı memnun olmadığım şeylerden birisi cildimde emildikten sonra topaklanarak soyulması oldu. bu durumu markanın diğer güneş kremlerinde yaşamamıştım ancak bu üründe yaşadım. buna ragmen elinizi yüzüne götürmediğiniz sürece bu durumu fark etmiyorsunuz bile.

  başka büyük bir sorunu ise göz yakıyor oluşu. ürünü göz çevresine yaklaştırırsanız gün içinde gözlerinizin yanma sorununu devamlı yaşıyorsunuz (her göz böyle tepki göstermez diye tahmin ediyorum). ben pek göze yaklaştırmadan göz çevresine de sürüyorum sonuçta o bölgenin de güneş kremine ihtiyacı var. bir daha alırım.

  6 ağustos 2020 19:12 6 ağustos 2020 19:49

  5. Hadi yüzümüze sürecek güneş kreminde yüksek fiyatları daha gönül rahatlığıyla veriyoruz ama vücut için aynısını söyleyemem. O yüzden bu sene biraz araştırayım dedim. Geçen sene kullandığım garnier'in iki kat zamlanması sonucu bu ürüne şans verdim. 400 ml bi ürün için yine uygun sayılır gerçi diğer süslüler yazmış yurtdışında komik paralar da neyse... ürüne gelecek olursak şu ana kadar çok memnun kaldım. Koruyuculuğu gayet güzel ve kendine has güzel bir kokusu var. Kıvamı da emilmeye müsait. Bittikçe alacağım bir ürün çünkü o gramaj ve korumaya fiyatını hak ediyor

  9 temmuz 2021 22:56 16 temmuz 2021 15:35

  2

  6. fiyatının uygun olması ve rossmann'a güvenmem sebebiyle 400ml'lik spf 30 ersiyonunu aldım birkaç gün önce. sadece kollarıma ve boynuma bunu sürdüm.

  korkunç bir alerji yaptı. kollarım, boynum kırmızı pütürler içinde. dünden beri sürmüyorum ama hala deli gibi kaşınıyor. daha önce bir güneş kremi max sivilce yapardı, hiç böyle bir alerji yaşamamıştım. içeriğindeki tam olarak hangi maddenin buna sebep olduğunu bilmediğim için yeni güneş kremi almaya da korkuyorum.

  ******başına daha önce güneş kreminden böyle bir alerji gelenlere sesleniyorum, nolur sizde sorun çıkarmayan fiyatı uygun büyük boy bir şey önerin alerjik insanlara uygun, hiç kalmadı ve uzun kollu giyinip gezmek istemiyorum çünkü mecburum accutane kullanmaya başladım :((( evden çıkamıyorum :(

  elimdeki dopdolu paketi napıcam bilmiyorum, alerji yapmayan birine satmaya çalışıcam uyguna. çünkü yazık yani, tam yeni almışken şimdi araştırıp başka bir ürüne bir sürü para vericem. oooff off şu cildimden çektiğimi hiçbir şeyden çekmedim.

  27 ağustos 2021 13:05

  5

  7. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım güneş kremi. Ben geçen yaz almıştım, yarısını tatilde kullandım. Kalanını da yüzüm için kullandım. Sivilce, pütür gibi şeylere sebep olmadı yüzümde. Dokusu gayet güzel, ağır değil. Hızlı emiliyor. İlk başta yapış yapış oluyor ama emildikten sonra o sorun da ortadan kalkıyor. Beyazlık pek bırakmıyor. Beğendiğim bir ürün oldu kendisi. Bu yaz da yenisini alıp kullanacağım.

  9 temmuz 16:47