sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (82)
  • medya (8)

  1. kızılordunun onun şarkısını söylediği videoyu izlerim. oynama şikidim şikidim. ne gülmüştüm. keşke orduları bu şekilde görebilsek hep. dünyanın en güçlü ordusuna bile şarkısını söyletti ya. tebrik. çok mütevazi olduğu söylenir. şehit verdiğimiz dönemde konser vermekten alıkoyar kendini. pek polemikle işi olmaz iş yapar. öyle mahsun alişan özcan benimle polemiğe girmeyin deyip polemiğe davetiye çıkarmaz.

  maalesef yine renkli göz takıntıma maruz kaldı. bir dönemin modasını oluşturdu hakketten. şimdi nerdedir daha çok görsek. memleketime bile 10 yılda bi gelerek onu 10 yıl beklememe sebeb oldu. ama olsun. onunla konuşmak isterdim. beni engeller miydi acaba. malum starlara ulaşmak zor.

  1 ağustos 2014 18:13 1 ağustos 2014 18:24

  2. 14-15 yaşındaydım yanlış hatırlamıyorsam tarkan "kıl oldum abi" dediğinde.

  deli olmuştuk bütün kızlar, tayfun mu tarkan mı çekişmesi yapardık. ben tarkancıydım hep :)

  klibini izlemek, radyoda şarkısını dinlemek, kasetini çevire çevire dinlemek müthişti. odamın en büyük duvarında enn kocamanından bir posteri ve yanında ordan burdan kestiğim irili ufaklı bit kadar bile fotoğrafları asılıydı. ilk kez onun "kış güneşi" şarkısında öpüştüm.

  stadyumda konsere geldiğinde -öyle projeksiyon yansıması falan yok- enn uzak mesafeden Tarkanı görüyoruz diye çığlık atanlardan biriydim ben de.

  o büyürken ben de büyüdüm.

  çıkardığı her kasette, hemen hemen her şarkısında anılarım var. aşkla, gözyaşıyla, hayal kırıklıklarıyla, hasretle vs. tamamladığım şarkıları...

  çok mütevazi, kaliteli, hümanist, alçak gönüllü, başarılı bir adam.

  bütün şarkılarını, kaşını gözünü, saçını başını, tarzını, göbek atmasını hep seviyorum.

  1 ağustos 2014 18:41 1 ağustos 2014 18:42

  3. 90ların sonunda 2000lerin basinda en iyi turk popcularindan biriydi. sonra söndü gitti. En son bildigim kadariyla ajda pekkan'a şarki verdi sanirim, yakar gecerim diye bir sarki... Ama nedense cocuklugumdan beri ona pek kanim kaynamazdi. Ben burak kut, hakan peker ve mustafa sandal'a bayilirdim, sarkilarini da cok severdim, hala da sever arada dinlerim.

  Edit: telefondan yazmak tam bir iskence.

  1 ağustos 2014 18:48 1 ağustos 2014 18:49

  4. Bir tarzı olan adam. Tarkan gibi, Tarkan gözlü, Tarkan saçlı,tarkan melodisi ve Tarkan dansı tanımlamaları özellikle müzik dünyasına yeni adım atmış genç popçular için çoğunlukla kullanılıyor. Fakat ben bu tarzı sevmiyorum o ayrı.

  1 ağustos 2014 19:59

  5. Bu adam deyince aklıma şu şarkı ve ünlü klibi geliyor. Yıl oldu 2014 böyle bir klip yok hala. (link: http://m.youtube.com/watch?v=jLVTkVRQMnQ Ölürüm sana)

  20 eylül 2014 10:24

  6. sahne performansının üstüne çıkabilen henüz başka biri çıkmadı, egosuzdur, kaprissizdir sesi ve şarkılarına zaten denecek bir şey yok...

  20 eylül 2014 10:41

  7. aklıma tuvalet kapısı yazılarını getirmiştir. delikanlıların tek düşmanı tarkan, ona karşı tek silahımız önümüzden sarkan. bunu okurken tuvalette düşmemek için zor tutmuştum kendimi. ne insanlar var ulen. böyle şeyleri kim yazar. ben niye okurum. sorular sorular....

  27 eylül 2014 00:21

  8. sesine hayran olduğum, ergenlik ve gençlik yıllarımıza damgasını vurmuş süperstar. daha dün gibi hatırlıyorum mahallede akşama kadar maç yapar, 9 taş oynar, saklambaç oynardık mahallenin abileri vardı kocaman teyiplerde 'kıl oldum abi'yi dinliyorlardı ilk o zaman tanışmıştım tarkan ile. kapşonlu tişörtlerimiz vardı düğmeli kotlarda yeni yeni çıkıyordu kızlara laf atardık 'kız hepsi seninmi' diye :) tarkan gerçekten bizim dönemimize damgasını vurdu hani eskiler derler ya biz şu sanatçıları dinleyerek büyüdük diye bizde tarkan ve o dönemin sanatçılarını dinleyerek büyüdük kendimi gerçekten şanslı hissediyorum 90'lı yıllarda imkanlar belki daha kısıtlıydı ama herşey çok daha kaliteliydi.

  not: entry biraz 90 yıllar'a dönük oldu ama tarkan'ı ne zaman dinlesem o yıllar geliyor aklıma elimde değil.

  5 aralık 2014 01:52

  9. 'işte kuzu kuzu' ile yaptığımız dans gelir aklıma. baya okulun beden hocası bu şarkıyla bir kareografi düzenlemiş ve hepimize ezberletmişti. her beden dersinde dansediyorduk bu şarkıyla.

  keşke eski formunda olsa tarkan. iyiydi be.

  5 aralık 2014 11:02

  10. Bir insanın boşu boşuna megastar olamayacağını gösteren insan.

  iyi sesi, iyi dansı, iyi şarkılar yazması, iyi şarkılar bestelemesi, sahneyi iyi kullanması, yakışıklı ve fit olması, bu sayede de iyi fotoğraf vermesi, magazin muhabirlerine mesafeli ama saygılı davranması, sırf gündem olmak için laga luga açıklamalar yapıp maymun olmaması ve tabii en güzeli de gezide yanımızda durarak yalaka değil halkın sanatçısı olması.

  Daha ne isteyelim ?

  10 aralık 2014 16:55