the body shop coconut oil hair shine

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. Özellikle kurutma makinesi kullanarak saçımı kuruttuğumda saçımın kabarması ve elektriklenmesi sorununu çözmek için aldığım bir ürün. Oldukça enteresan bir ürün, üzerinde saç için kullanıldığı yazmasa, o amaç için çıkarılan bir ürün olduğunu hiç düşünmezdim. Çok tuhaf bir yapısı var, mumumsu, balmumsu tam açıklayamıyorum ama.. Eli bir kaç defa üzerinde gezdirip mumumsu tabaka ısıyla erimeden ürünü uygulayabilmek mümkün değil. Ürün saça uygulanırken de, sanki uygulama için yeterince akışkan değilmiş, katıymış gibi bir his geliyor ki gerçekten de öyle. Saçlarınızdan akıp kaymıyor yani. Açıkçası nefret de etmedim, çok da sevmedim, eminim piyasada daha güzelleri vardır, satın almaya değecek bir ürün değil yani kısacası..

22 haziran 2014 00:05 ed.31 temmuz 2014 14:13

2. Body shop un hindistancevizi yagli saç parlaticisidir, üründen memnun kalan çok insan var, ben de bugün aldım bir tane, yorumlarımı editlerim tekrar. fiyatı 19 küsür olması lazim.

19 mayıs 2015 16:42 ed.20 mayıs 2015 08:27

3. benim de saçlarımın elektriklenmesini önlemek ve o dönemde mat duran saçlarımı biraz parlak göstermesi için aldığım bir üründü kendisi. Ben 4-5 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. saçlarda öyle aman aman bir parlaklık, bir ışıltı yaratmıyor fakat yine de hoş bir görüntü ortaya çıkıyor ve elektriklenmeyi azaltıyor. kullanırken kullanım miktarına dikkat etmek gerekiyor. fazla uyguladığınızda saçlarınızı tutam tutam yapıştırabiliyor ve yağlı gibi gösterebiliyor.

mutlaka alınması gereken bir ürün değil fakat benim sevdiğim bir ürün. özellikle benim gibi saçları dalgalı olanlar ve elektriklenme sorunu yaşayanlar deneyebilirler.

10 eylül 2015 08:45

4. ne işe yaradığını pek çözemediğim ürün. hindistan cevizinden ziyade bal gibi kokuyo. yapış yapış sevemedim

31 temmuz 2016 21:52


5. anneannem bu ürüne bayılıyor ilk ben almıştım sonra benden çaldı :p şuan 3. kutusunda falan sanırım ama ben pek sevemedim yapış yapış. güzel kokuyor ama.. bir de saçımı yağlı gösterdi çok iyi ayarlanması gerekiyor miktarının.

31 temmuz 2016 21:53