yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (100)
  • medya (2)

  1. Netflixte yayınlanacak olan ve Beren saat'in atiye karakterine hayat vererek Mehmet günsur'la başrolü paylaşacağı dizi. Dizinin set görüntüleri yayınlanmış. Gizem- drama türünde bir dizi olacağı söyleniyor. Melisa senolsun'u görünce biraz (gizlinot: Bayağı aslında ) üzülsem de, Mehmet günsur ve metin akdülger'i görünce ayrıca mutlu oldum. Hakan muhafızda aradığımızı bulamadık (gizlinot: Okan Yalabık gibi bir şahaneye rağmen) ancak bu diziyle ilgili umudum var hala, merakla bekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  26 mart 2019 12:18 26 mart 2019 12:20

  2. Bugün yayınlanan netflix türkiye dizisi. İlk iki bölümünü izledim ve beğendim. Umarım bir yere bağlayabilirler, havada kalmaz. Oyunculuklar, müzikler başarılı. Diyaloglar biraz tuhaf ama birçok dile çevrileceği için o şekilde yazılmıştır diye düşünüyorum. Genel olarak iyi bir dizi. Devamını izlediğimde fikirlerim değişirse bu girdiyi editlerim.

  Edit: ben bu diziyi bitirdim. Fikirlerim tam olarak değişti diyemem ama eskisi kadar da beğenmiyorum. özellikle son bölümlerde beren saat’in oyunculuğu ve konuşması çok rahatsız etti. Bu kadın dudaklarını tam olarak açmıyor, ağzını oynatmıyor konuşurken. Aşırı tutuk. İzlerken çok rahatsız oldum. Bir de bir çok kişinin de dediği gibi olması gerekenden daha az tepkiler verdiler durumlara. Yani genel olarak oyunculuktan kaynaklanan bir sıkıntı var bence. İkinci sezonda umarım bunu aşarlar çünkü konu cidden fena değil gibi duruyor. İkinci sezonu izleyeceğim.

  27 aralık 2019 19:02 10 ocak 2020 22:21

  3. Dün gece 2 bölümünü izlediğim ve devamını merak ettiğim türk yapımı Netflix dizisi. 

  Öncelikle izlerken aşırı gerildim (gizlinot: Kendimi izlediğim şeylere çok çabuk kaptırırm😅) ne olacak konu nasıl bağlanacak merak ediyorum. Ama oyunculukları ben de beğenmedim. Bir de makyözü mü iyi değil ışığı mı kötü anlamadım biriciğim mehmet günsür bile çirkin dizide. Karakterleri ve dizi geçişlerini beğenmedim ama meraktan izlemeye devam edicem. 

  28 aralık 2019 13:34


  4. ilk iki bölümü itibariyle beğendiğim dizi. beğenme kriterim ise sürükleyici olması çünkü çok çabuk sıkılıyorum normalde. beni içine aldı. dialogların yapaylığı dışında bir sorun göremedim. devam edeceğim.

  28 aralık 2019 13:37

  5. dün akşam üst üste izleyerek bitirdiğim dizi.

  oyunculuklar ve bazı diyaloglar dışında beğendim. şimdi elimizde olana bakarak yorum yapmak lazım. tabiki izlerken bir yabancı dizi havasında olmuyor ama konu değişik ve sürükleyici olmuş. bazı sahneler beni şoka da uğrattı, bazılarına nasıl bunu çekmişler de dedim ama genel olarak merak uyandıran ve art arda izleten bir yapım olmuş.

  nedense mehmet günsür ile beren saat tam içine girememişler rollerinin.

  metin bey... sen harika bir detaysın, en çok sen etkiledin beni. cansu karakterindeki melisa şenolsun da rolünün kızı olmuş ki rolünü de sık sık vurguluyor zaten.

  28 aralık 2019 15:42

  6. Netflix'in yeni Türk dizisi. Şahsen ben çok beğendim. Sadece oyunculuklar ilk 2 bölüm çok çiğ geldi, sonra toparladı. arada yine yapaylık sezdim ama hikayenin akıcılığından o kadar etkilendim ki o yapaylıklar beni rahatsız etmedi.

  ---burdan sonrası bence spoiler sayılmaz ama kişiye göre sayıladabilir----

  hikaye ilk bölümün sonunda insanı yakalıyor bir daha da bırakmıyor. O mistik, gizemli atmosferi o kadar başarılı yansıtmışlar ki..

  tarih ve kültür mirasları harmanlanıp çok etkileyici bir senaryo şekillendirilmiş.

  göbeklitepenin gizemi, nemrutun tarihi, yer yer Ortadoğu mitolojisiden bahsedilmesi ve kurandan yapılan alıntılar da zirveye taşıyan ayrıntılardan olmuş. Bir lost bir dark tadı verdi şahsen bana.

  Bittiğinde çok fazla soru işareti vardı, "hııı öyleymiş" dedirtmedi, o aydınlanma anını yaşatmadı. Açıkçası çok fazla kopukluk da vardı ama ileriki sezonlarda açıklığa kavuşacağını düşündüğüm için şimdiden negatif bir yorumda bulunmayacağım ve bu yüzden yeni sezonu sabırsızlıkla bekleyeceğim.

  28 aralık 2019 19:16 28 aralık 2019 19:17

  7. 2 gün içinde bitirdim diziyi. Bölümler bittikçe bir sonraki bölümü izleme isteği uyandı içimde. Bu da diziyi benim için sürükleyici ve güzel kılıyor. Tabi ki çogu dizide olduğu gibi olmasa da olurdu, bu kadarı da abartı artık dediğim yerler oldu. Fakat genel olarak gayet iyiydi. Bir tek sonunun biraz daha tatmin edici olmasını dilerdim. 

  Oyunculuklar ortalamaydı. Beren Saat'in bu role uygun olduğunu düşünsem de oyunculuğunu kötü buldum. İzlerken 'oyunculuk' yaptığını hissettiriyor. Tüm bölümlerde yüzünde garip bir ifade vardı ve replikleri cok yapay bir şekilde söylüyordu. Beni atiye olduğuna inandıramadı, beren saat'i izliyordum. 

  Dizinin mistik havası, bir insanin kendini bulmaya çalışmasını anlatışı, gerçeklerin görünenden çok daha farklı olabilecegini, zamanın döngüselleğini, ölüm-yaşam gibi konulara deginmesi ilgi çekiciydi. tebrik ederim, umarım ikinci sezon daha da iyi bir yapım izleriz. 

  28 aralık 2019 19:52


  8. Kötü yorumların fazla abartıldığını düşünüyorum. O zaman bende biraz abartabilirim bence, çünkü uzun zamandır izlediğim (şahsiyetten sonra) en sürükleyici ve merak ettiren diziydi benim için. Oyunculukları da herkesin aksine beğendim. Görüntü, efektler, müzikler ve senaryoda çok hoşuma gitti. Bir kaç sahnede ağladım hatta(gizlinot: swh)

  Bir dizinin benim için özel olmasının en büyük etken sebebi bana "oha, yok artık" dedirtebilmesi. şaşırmayı seviyorum. bu yüzden de çok sevmiş olabilirim. 2. sezonu merakla bekleyeceğim. tek keşke dediğim kısım, atiyenin saçlarıydı.Keşke toplasa yada modelini değiştirse diyip durdum istemsizce :d neyse umarım dizinin devamı daha da güzel gelir.

  not: Muhafız dizisiyle karşılaştırmak gerekirse, her yönüyle bin basar.

  28 aralık 2019 20:32

  9. 2 günde bitirdim.Metin Akdülger sen harika bir detaysın ama Beren ile hiç uyumlu bulmadım.Bereni kendi başına çok sevsemde ne Mehmet Günsur ile ne Metin Akdülger ile yakıştırdım.Melisa Şenolsun'u ilk gördüğümde çok vasat olacağını düşünmüştüm ama dizideki performansı düşüncelerimi değiştirdi.Bazı oyuncularda eski rollerini gördüm ve bu yüzden başrollere ısınamamış olabilirim(Bihter,Deniz Hoca,Orkun).

  Dizi konu olarak çok iyi Hakan Muhafız gibi hayal kırıklığı olmadı benim için.Çok fazla fantastik olmaması da benim için bir artı çok fazla olduğunda baydığını düşünüyorum.Gerçek hayatla güzel bağdaştırılmış.Sürükleyicilik kesinlikle var bölüm sonları izlemeyi bırakmamak için çabalıyor resmen.

  Diziyi bitiş olarak yorumlarsam çok fazla soru işareti var.Atiye'nin sürekli önemli olduğunu vurguluyorlar ama hala vasfını anlayabilmiş değilim kimdir nedir açıklanmamış fazla sanki.Serdar konusuda eksik kaldı diye düşünüyorum mistik olayları bağlantıları falan.

  Son olarak bir sonraki sezon için sabırsızlandığım nokta Elif olarak gelmesinin neleri değiştireceği ya da değiştirmeyeceği?

  28 aralık 2019 21:56

  10. Aslında izlemeyi hiç düşünmüyorken bugün kahvaltıda iZleyecek hiçbir şey bulamayınca açtım.    Tüm gün evde iş arasında gidip gelip iZledim. Benim beklentim sıfırın altında olduğu için oldukça beğendim. Son bölüme kadar geldim. En azından onu dikkatle izleyeyim dedim.

  Zaten mehmet günsür (göZlerden kalpler fışkıran emoji) ve beren saat olan her şeyi iZlerim. Melisa şenolsun'u çok çekici buldum. Metin akdülger de yavrum partnerleri (bkz: şahsiyet) hep kendinden büyük kadınlar oluyor. Merak edip yaşına baktım, 88liymiş.

  bu arada konudan çok aşırı bağımsız olarak izlerken beren saat'in cildine baktım hep. O kadın bile bu servete, hep ekranda olmasına rağmen o ciltten kurtulamadıysa bunca senedir, biz çok da şeyapmasak mı acaba:( 

  28 aralık 2019 22:20 28 aralık 2019 22:21

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar