yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  3

  11. Karma ciltiliyim. Yaglı ciltler için üretilen güneş koruyucuları bana fazla mat ve agur geliyor. Nemlendirme özelligi de oldugu için tercih ettim ama içerigindeli shea yagını görmemişim... halbuki kutusunda önde bile yazıyor. Bu yüzden bence sadece kuru ciltliler ve yagların cildine komedon yapmadıgına emin olanlar kullansın🙏🏼

  10 şubat 18:53

  3

  10. Yaklaşık 6-7 adet testerını denedim hep pazar günleri uyguladım sivilce çıkarır mı iritasyon yapar mı vs diye ama problem yaşatmadı. Sadece kuru cildime bile altına nemlendirci sürmeden ağır geldi. Gözlerimde aşırı yanma yaptı. Arındırması kolay koruyuculuğu yüksek ancak ilk tercih edilecek güneş kremleri listesinde değil benim için.

  7 temmuz 2023 23:21

  2

  9. Yarım saat önce testerini denedim, yazımı bitirip yıkayacağım. Yahu neden emilmiyorsun, zaten yüzüme yağ dökmüşüm gibi parlıyorum?? Elime yaydığım miktar da emilmedi. Yağlı güreşe gidiyor gibi bir halim var hiç hoşlanmadım. Aşırı kuru ciltliler sevebilir diye düşünüyorum.

  11 mayıs 2023 12:05


  8. yağlandırıyor, parlatıyor.. daha iyi gunes kremleri alinabilir indirimdeyken ama beyazlık bırakıyor diyenler olmuş. ben güneş kremine cogu 'doktorun' tavsiyesiyle solante kullanarak başladım. solante kullananlar bilir, yüzünüze margarin surmüş gibi bi beyazlık bırakıyordu. solanteden sonra beyazlık bırakıyor yorumu alan ürünlerden kaçar olmuştum ama bu solante kadar degil, iyi gibi gorunuyor, beyazlık solante kadar yok fakat ciddi yaglandirma problemi var, ozellikle alin kisminda.

  6 mayıs 2023 08:02

  2

  7. watsons online siparişimden tester olarak çıktı. parça parça dökülen kuru cildim var. 2 parmak kadar da uygulamadım ama bembeyaz kaldı. o kadar yapış yapış ve parlak oldu ki kupkuru olmama rağmen 2 kat pudra geçtim. testerda bir sorun mu var yoksa ürün mü böyle bilmiyorum ama almayacağım kesin. true match fondotenle de hiç uyuşmadı.

  16 mart 2023 15:33

  6. Cildim yağlı, arkadaşımda olduğu için deneme imkanım oldu ve üç dört gün kullandım. Mat bitişli olanda topaklanma sorunu yaşadım ancak bunda pek görmedim. Çalkalamadan kullanınca yağ gibi bir sıvı geliyor. Kış ayında sorun yaşamadım ancak yaz ayında yağlı cilde pek tavsiye etmem, bu ürünü de aynı fiyat bandında daha iyileri olacağını bildiğimden almazdım.

  13 mart 2023 12:16

  4

  5. hayatımda bir güneş kreminden bu kadar memnun kaldığımı hatırlamıyorum.

  yazın yağlıya dönen karma cildim var.

  beyazlık bırakmıyor. kolay emiliyor, güzel koruyor. yüzümü parlak ve neme doymuş gösteriyor. varlığını belli belirsiz hissediyorum.

  benim için tek eksisi gözlerimi yakması. göz çevresine sürerken dikkat etmeniz lazım. ama bunun sebebi benim göz hassasiyetim de olabilir.

  19 temmuz 2022 14:34


  4. yaz aylarında yağlanmaya meyilli normal ve güneşe karşı aşırı hassas cildimde bir hafta şehir içinde deneyimlediğim güneş kremi.

  neredeyse iki senedir sadece bioderma'nın güneş kremlerini kullanıyorum. benim için çok güvenli bir alan bioderma güneş kremleri başka marka denediğimde memnun kalmadım hiçbir zaman. bu güneş kremini de çok ihtiyacım olduğu bir an indirimde olduğu için aldım. ben yapısını sevdim. beyazlık bırakmıyor, kolay yayılıyor. kalıntı bırakmıyor ve nemlendirici gibi emiliyor. bir üst girdiye katılıyorum ama cilt üstünde bir tabaka olarak hissettiriyor kendisini o yüzden mat görünüm isteyen yağlı ciltler sevmeyebilir.

  fiyatına göre bence nemlendirmesi, yapısı, hissiyatı başarılı.

  güneş korumasına gelirsem içeriklerden malesef anlamıyorum ama güneşe korumasız çıktığı an kaşınan, kızaran ve hatta kabaran bir insan olarak beni yeterince korudu. hiçbir zaman gün ortasında direk güneş ışığına çıkmadığımı da belirteyim. kullandığım zamanlarda güneşe karşı hiçbir hassasiyetim olmadı.

  özetle bir şans verilebilir, ben de elimdekini kullanmaya devam edeceğim.

  18 temmuz 2022 11:24

  3

  3. Nemlendirici içeriğini beğendiğim için tercih ettiğim bir güneş kremiydi. Fakat üzülerek söylemeliyim ki bu ürünü kullandıktan sonra cildimde fazlaca sivilce çıktı. İçeriğindeki herhangi bir bileşene alerji tepkisi vermiş olabilir cildim. İçeriği temiz ve başarılı ancak hassas cildimle uyum sağlamadı.

  7 haziran 2022 01:57

  3

  2. yapısı yoğun ve kalın biraz da parfümlü. testerını denediğimde çok beğenmiştim, nasıl oldu anlamadım, galiba tester olunca sürmem gereken miktardan daha az sürdüğüm için yağlı parlak bitişi beni rahatsız etmedi. i̇ki parmak kuralına göre uyguladım, yüzüme yedirirken biraz zorlandım. çok az beyazlık kaldı ve yapışkan his bıraktı. 5-7 dakika sonra bu his geçti. yağlandırma var, parlama da var azıcık olsa da. her cilt tipine uygun olduğunu düşünmüyorum. Benim yanaklarım normal T bölgem yağlıdır yaz-kış. şikayetim tasarımı. ürünü alırken tüpü çok kullanışsız geliyor. tüpün ucu uca doğru incelerek gelse fena olmaz. daha rahat çıkar ürün diye düşünüyorum.

  6 mayıs 2022 15:50